jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Douglas w drugiej połowie już ładnie
1
Barca może sprzedawać zawodników. Nie może kupować.
0
Bo Pedro jest żenujący. Udowodnił to dzisiaj po raz kolejny.
6
Co Wam powiem to Wam powiem, nie chcę się powtarzać, ale Pedro to jest drewno. Bardzo sękate drewno
5
Ale czego wy się spodziewacie od Douglasa? To jest prosty chłopak z małego klubu który gra pierwszy mecz w Barcelonie w dodatku na wyjeździe. On potrzebuje czasu.
1
Rakitic jest mega podobny do Bonusa BGC
8
Ten uśmieszek Pedro to jedna z bardziej irytujących rzeczy jakie w życiu widziałem.
0
Przestań.
6
Ten mecz tylko upewni Lucho w przekonaniu, że Pedro wszystko spedroli :)
0
HHAHAHAHAHA
0
Douglas do boju!!!!!!!!
0
A ja coś czuję, że dzisiaj zagra ter Stegen.
Na obronie pewnie Alves, Pique Mathieu i Alba
Na pomocy Busquets Iniesta i Rakitic
a z przodu Pedro Messi Neymar.
Pedritto Spierdzielitto zagra na pewno, bo Lucho stara się żeby odbudował formę.
3
był jest i będzie
3
Strzelił dwie :) Drugą z dystansu
9
Halilovic jest po prostu genialny! W dodatku tak się rozumie z Suarezem jakby już od lat razem grali.
1
Suarez jest gruby.
0
Już wiem.
1
Babunski
1
Ale ten Calvet kaszani.
3
Vermaelen mi się bardzo podoba w tym meczu/meczyku. Ciekaw jestem czy będzie w stanie wyszarpać sobie miejsce w podstawowym składzie.
0
Ożesz. Ale czary ! Jakeś to uczynił chopie?
0
21 proszę jest 15 znaków :)
0
Słuszna uwaga, mi też się wydaje, że Suarez przytył.
0
No, ciekawe czy go wygryzie z wyjściowej jedenastki.WTF! Dopiero się skapnąłem, że napisałem wygryzie o.O Nie chciałem tego napisać ;p
0
wtf Vermaelen też gra?
0
O której zaczyna się mecz Barcy B?
0
Z całym szacunkiem, ale takie osiołki jak Ty, są tutaj niczym innym jak "persona non grata". Pomyśl najpierw zanim coś następnym razem napiszesz, bo dostaniesz bana i będzie płacz.
2
Malaga nie musi być wcale spacerkiem.
15
Kali jeść kali pić :P
0
Popatrz na poprzedni mecz Realu jak było 8-2. Wszyscy szczekali, że Real gra beznadziejnie ale jeszcze gorzej Deportivo, że Deportivo to słupki, że Real to tamto, ogólnie że nie zasłużył na tak wysoką wygraną. Z każdym meczem Realu komentarze na tej stronie są takie same ;) Real fartem, niesprawiedliwy wynik, Real słaby itp ;)