1

Douglas w drugiej połowie już ładnie

1

Barca może sprzedawać zawodników. Nie może kupować.

0

Bo Pedro jest żenujący. Udowodnił to dzisiaj po raz kolejny.

6

Co Wam powiem to Wam powiem, nie chcę się powtarzać, ale Pedro to jest drewno. Bardzo sękate drewno

5

Ale czego wy się spodziewacie od Douglasa? To jest prosty chłopak z małego klubu który gra pierwszy mecz w Barcelonie w dodatku na wyjeździe. On potrzebuje czasu.

1

Rakitic jest mega podobny do Bonusa BGC

8

Ten uśmieszek Pedro to jedna z bardziej irytujących rzeczy jakie w życiu widziałem.

0

Przestań.

6

Ten mecz tylko upewni Lucho w przekonaniu, że Pedro wszystko spedroli :)

0

HHAHAHAHAHA

0

Douglas do boju!!!!!!!!

0

A ja coś czuję, że dzisiaj zagra ter Stegen.
Na obronie pewnie Alves, Pique Mathieu i Alba
Na pomocy Busquets Iniesta i Rakitic
a z przodu Pedro Messi Neymar.
Pedritto Spierdzielitto zagra na pewno, bo Lucho stara się żeby odbudował formę.

3

był jest i będzie

3

Strzelił dwie :) Drugą z dystansu

9

Halilovic jest po prostu genialny! W dodatku tak się rozumie z Suarezem jakby już od lat razem grali.

1

Suarez jest gruby.

0

Już wiem.

1

Babunski

1

Ale ten Calvet kaszani.

3

Vermaelen mi się bardzo podoba w tym meczu/meczyku. Ciekaw jestem czy będzie w stanie wyszarpać sobie miejsce w podstawowym składzie.

0

Ożesz. Ale czary ! Jakeś to uczynił chopie?

0

21 proszę jest 15 znaków :)

0

Słuszna uwaga, mi też się wydaje, że Suarez przytył.

0

No, ciekawe czy go wygryzie z wyjściowej jedenastki.WTF! Dopiero się skapnąłem, że napisałem wygryzie o.O Nie chciałem tego napisać ;p

0

wtf Vermaelen też gra?

0

O której zaczyna się mecz Barcy B?

0

Z całym szacunkiem, ale takie osiołki jak Ty, są tutaj niczym innym jak "persona non grata". Pomyśl najpierw zanim coś następnym razem napiszesz, bo dostaniesz bana i będzie płacz.

2

Malaga nie musi być wcale spacerkiem.

15

Kali jeść kali pić :P

0

Popatrz na poprzedni mecz Realu jak było 8-2. Wszyscy szczekali, że Real gra beznadziejnie ale jeszcze gorzej Deportivo, że Deportivo to słupki, że Real to tamto, ogólnie że nie zasłużył na tak wysoką wygraną. Z każdym meczem Realu komentarze na tej stronie są takie same ;) Real fartem, niesprawiedliwy wynik, Real słaby itp ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?