jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W kilku czyli w tej chwili chyba w jednym ;p
6
Czasami łatwiej się gra z takimi Sevillami czy Valenciami, które grają otwarty football, niż z Malagą albo Granadą które ustawiają autokar przed bramką zostawiając jednego piłkarza z przodu.
0
Oni są akurat niepowtarzalni ;)
0
Zapadły już jakieś decyzje gdzie zagra FC Barcelona w przypadku odłączenia się Katalonii?
1
Rewelacja! Strach pomyśleć czym nas jeszcze redakcja zaskoczy :)
0
Tu się nie zgodzę akurat. Ci na nc+ pomijając może Ołłowskiego są świetni. A to, że ktoś czasem walnie gafę to już coś innego. Poza tym każdy ma prawo do swojej opinii.
0
Alves już ma żylaki :P
0
Haha widać kto nosi spodnie w tym związku :D
0
Dobrze, ale chyba nie sądzisz, że ta taktyka będzie opanowana przez zespół po jednym treningu nie?
Nikt nie wie czemu zagrał Douglas i Ty też nie, więc zarzucanie mu czegoś o czym nie masz pojęcia też jest trochę niepoważne.
Skąd wiesz, że Lucho prosi ich o strzały z dystansu? Siedzisz z nimi w szatni? Na prawdę myślisz, że wszystko co mówią trenerzy na konferencjach prasowych etc. to sama święta prawda? Nie.
1
W ogóle jak można krytykować TRENERA za grę po piątej kolejce? Zawsze efekty widać dopiero od połowy sezonu. To samo było z Martino... Z tym że w drugiej połowie sezonu było już tylko gorzej.
1
Pisanie, że Lucho się nie sprawdzi jest krytyką?
6
No, Malaga ma powody do dumy :)
1
Oh tutaj przynajmniej jedno się nigdy nie zmieni. Po każdej porażce, remisie czy słabszym meczu, stwierdzają ludzie, że LE się nie sprawdzi, że sprzedać cały skład, że wszystko znowu do dupy etc. etc.
Śmiejecie się z hala dzieci a sami jesteście tacy sami xd
Oczywiście nie mówię tu o wszystkich. Ale o zdecydowanej większości.
0
Neymar do tej pory nic nie pokazał? Żarty.
To był typowy komentarz osoby, która po jednym REMISIE(!!!!!!) sprzeda najlepiej cały skład, zmieni trenera i cały sztab szkoleniowy.
Visca dzieci są z Ciebie dumne!
0
A czy rozumiesz znaczenie słów "nie chce mi się wierzyć"? ;) To nie znaczy, że świetnie go znam.
0
Już nie raz Mascherano grał przy Ronaldo i w większości wypadków kończyło się dobrze. Gdyby miał z 10 cm więcej to byłby geniuszem.
0
Ten defensywny pomocnik, jest poniekąd genialnym i poniekąd niezrozumiałym rozwiązaniem.
Rakitic był wtedy w pogotowiu więc nic się nie stało dzięki Bogu.
0
Mamy szansę się odkuć na Granadzie. Wszyscy zawiedli. Z wyjątkiem Alby i Bravo. Przyzwoicie zagrali też nawet obrońcy. Poza oczywiście Douglasem.
0
No, chyba, że Messi faktycznie w ten sposób chciał wyegzekwować karnego :)
0
Jeżeli to prawda to się szykuje mega sensacja.
Ale jakoś znając Leo, nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego powiedział.
2
Pojedyncze błędy zdarzają się każdemu piłkarzowi. Wolę takiego Mathieu, który popełni raz ten błąd (karygodny już nawet) niż mieć takie dziury w obronie jak Real.
0
Nie oczekuj od Mariana, że Ci chateaubriand na pstryk palcem usmaży ;)
1
No fakt. Albo zmęczenie, albo brak chęci. Jedynie Alba ciągnął grę do przodu. Pedro się wywracał, Messi był kryty pięcioma, a Neymar się potykał o własne nogi. Iniesta też niewidoczny, a Rakitic w miare średnio dobrze zagrał. Tak się nie da wygrać meczu.
2
Jedyne co ja o nim powiedziałem to to, że dobrze gada. Piłkarzem też nie jest tragicznym. Jest dobry, ale nie na poziom Barcelony.
Pamiętasz spotkanie w zeszłym roku na tym stadionie? Pamiętasz dwumecz w pucharze króla? Powiedz mi, że te zwycięstwa nie było wymęczone. Malaga nie jest słabym zespołem. A zwycięstwo u nich jest wynikiem świetnym. Rok temu wygraliśmy po bramce Adriano... z dystansu.
Też za bardzo w niego nie wierzę, ale należy go wspierać. Na Mathieu też każdy początkowo cisnął a teraz z czego widzę to 3/4 strony chce go w pierwszym składzie ;)
3
No brawo Jasiu. I to jest święta prawda. Ponieważ Malaga zagrała świetne spotkanie zarówno w obronie jak i w ataku. Oczekiwaliśmy 3 punktów ale 0-0 nie jest złym wynikiem na jednym z trudniejszych stadionów na wyjeździe.
Niestety w każdym meczu manity nie będzie. Ciesz się, że mamy na tyle fajną obronę w tej chwili, że nie straciliśmy bramki.
3
Wszyscy oczekują od niego cudów mimo, że cały czas cisnęli, że to idiotyczny transfer. Smuta Panie.
4
A czy Ty przeczytałeś cały artykuł czy tylko tytuł?
4
Dobrze gada przecież.
0
Cóż, nie można wygrać na stojąco.
0
Cóż, na stojąco meczu nie można wygrać.