jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co mają napisać? Decyzja w sprawie Suareza do końca tygodnia?
Przecież wszyscy i tak będą pytać czy coś wiadomo i czy są przecieki.
8
W grudniu pewnie jakoś.
Kurde, już mam dość tego pytania.
2
To chyba nie do mnie ;P
Aczkolwiek to porównanie z poziomami faktycznie troszkę nie na miejscu.
0
I z pewnością powielasz moje zdanie :)
1
Dokładnie kolego. Odnoszę wrażenie, że część userów jest przekonana, że zespoły w okresie przygotowawczym grają tak samo jak w środku sezonu.
0
No to jak masz to w przyrodzeniu to nie wtrącaj się w dyskusję. To chyba najprostsze rozwiązanie.
0
Stwierdzenie, że Kroos jest dobrym graczem (nawet przez kibica Barcelony) psuje Ci wieczór? Współczuję Ci zatem.
2
Pewnie, że tak :) Mnie zadowoli skromne 3-0. Zero z tyło dlatego, bo nasi bramkarze i obrona będą się popisywać wspaniałymi interwencjami :D Przynajmniej taką mam nadzieje :P
0
Co transfery? Mamy genialny skład. Chodzi raczej o zmobilizowanie i zmotywowanie, poustawianie i strategię na boisku. Same nazwiska pucharu nie gwarantują.....
0
To jest tak żenujące, że nie idzie tego opisać.
0
a co ma do akurat tego zarząd o.O?
6
Miło widzieć, że chociaż część osób kibicuje dobremu futbolowi, a nie jest tylko fanatycznie zaślepiona w Barcelonę jak co poniektórzy.
0
Więcej wiary!
2
Bo co? Nie można powiedzieć o piłkarzu Realu że jest genialny?
Ja nie wiem na czym polega to zakompleksienie niektórych "kibiców"
2
Jak na debiut to zagrał wyśmienicie.
1
Cieszymy się razem z Tobą. :)
0
Kusisz.......
0
tak jak Tobie ten komentarz :P
1
1
i niech Bóg go błogosławi.
0
Denis Irwin
0
A może Łukasz Broź zamiast Cuadrado?
5
kapusta
1
Zaczyna się.........
1
Pierdykam ile można pytać o to samo... 10 tys pytań kiedy info o Suarezie. Zescrollujcie w dół to wszystkiego się dowiecie zamiast niepotrzebnie spamowac
0
Może nie możemy go jeszcze kupić bo jesteśmy zablokowani w BIKu przez te długi :P
0
Właśnie się dowiedziałem ze Real przegrał z United 3-1 o.O
5
Ogólnie spoko tylko mendę ;P
0
"Pokazał dziś galaktyczny futbol." ;DDD
0
Mascherano będzie nasza wunderwaffe