0

Ale co mają napisać? Decyzja w sprawie Suareza do końca tygodnia?
Przecież wszyscy i tak będą pytać czy coś wiadomo i czy są przecieki.

8

W grudniu pewnie jakoś.
Kurde, już mam dość tego pytania.

2

To chyba nie do mnie ;P
Aczkolwiek to porównanie z poziomami faktycznie troszkę nie na miejscu.

0

I z pewnością powielasz moje zdanie :)

1

Dokładnie kolego. Odnoszę wrażenie, że część userów jest przekonana, że zespoły w okresie przygotowawczym grają tak samo jak w środku sezonu.

0

No to jak masz to w przyrodzeniu to nie wtrącaj się w dyskusję. To chyba najprostsze rozwiązanie.

0

Stwierdzenie, że Kroos jest dobrym graczem (nawet przez kibica Barcelony) psuje Ci wieczór? Współczuję Ci zatem.

2

Pewnie, że tak :) Mnie zadowoli skromne 3-0. Zero z tyło dlatego, bo nasi bramkarze i obrona będą się popisywać wspaniałymi interwencjami :D Przynajmniej taką mam nadzieje :P

0

Co transfery? Mamy genialny skład. Chodzi raczej o zmobilizowanie i zmotywowanie, poustawianie i strategię na boisku. Same nazwiska pucharu nie gwarantują.....

0

To jest tak żenujące, że nie idzie tego opisać.

0

a co ma do akurat tego zarząd o.O?

6

Miło widzieć, że chociaż część osób kibicuje dobremu futbolowi, a nie jest tylko fanatycznie zaślepiona w Barcelonę jak co poniektórzy.

0

Więcej wiary!

2

Bo co? Nie można powiedzieć o piłkarzu Realu że jest genialny?
Ja nie wiem na czym polega to zakompleksienie niektórych "kibiców"

2

Jak na debiut to zagrał wyśmienicie.

1

Cieszymy się razem z Tobą. :)

0

Kusisz.......

0

tak jak Tobie ten komentarz :P

1

1

i niech Bóg go błogosławi.

0

Denis Irwin

0

A może Łukasz Broź zamiast Cuadrado?

5

kapusta

1

Zaczyna się.........

1

Pierdykam ile można pytać o to samo... 10 tys pytań kiedy info o Suarezie. Zescrollujcie w dół to wszystkiego się dowiecie zamiast niepotrzebnie spamowac

0

Może nie możemy go jeszcze kupić bo jesteśmy zablokowani w BIKu przez te długi :P

0

Właśnie się dowiedziałem ze Real przegrał z United 3-1 o.O

5

Ogólnie spoko tylko mendę ;P

0

"Pokazał dziś galaktyczny futbol." ;DDD

0

Mascherano będzie nasza wunderwaffe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?