1

oby w takim rytmie grał w przyszłym sezonie Panie Destro :)

0

To jest świetny młody gracz. Nie można poza tym pozwolić żeby trafił do Atletico :)

0

raczej rozpatrywałbym to w błędach taktycznych.

11

Abba ojcze. Jeszcze nam go zabraknie. Szczególnie jak będziemy widzieć na boisku Pedritto Spierdzielitto

0

Koscielny Zgiął się prawie jak Messi w pamiętnym finale ligi mistrzów z Manchesterem United w Rzymie :)

0

Aaaale. Barca nie traciła bramek po "frajersku" tylko przez debilne, podstawowe błędy w defensywie ;)
Głównie dzięki Alvesowi który nigdy nie jest w stanie upilnować rywala. Piękne zalety obrony strefowej.

1

Sanchezowi zdecydowani brakuje ogrania. Aczkolwiek jestem przekonany że w kwiecie sezonu będzie jednym z najlepszych piłkarzy ligi angielskiej.

0

Arsenal 1-0 w plecy

0

Muszą gadać. Ale akurat lubię tych na Cyfrze. Choć po nazwisku nie umiem skojarzyć. Wiem tylko że jeden nie mówi "r". To chyba ten Ohhhhhłowski.

0

Czy tylko ja oglądam Arsenal? Ciekaw jestem co Sanchez pokaże.

0

Dlaczego tak uważasz? Cuadrado preferuje przejście do Barcy.
Jeżeli nie przyjdzie Cuadrado to może zaczną się starać o Reusa.

1

Fakt faktem ze strona realu mizernie wypada przy naszej. Stoją w miejscu.

0

Ależ bramka Kukusika.

3

na pewno zwiastuje :) Albo Cuadrado, którego preferuje Lucho, albo Reus na którego nalega Zubi. Takie ploty chodzą po mieście.
Bez powodu na pewno go nie wypożyczyli. mamy teraz tylko 4 napastników. Kontuzja wpadnie i będzie lipa.

2

Guziki w jego padzie jak gra w PESa to same kółka i r1 jako sprint :P

4

Silniejsza bo wyrownana? W takim razie ekstraklasa jest najlepsza xd

1

Możliwe. Lubię go i szanuję jest niezwykle inteligentnym i oczytanym człowiekiem. Ale nie traktuje go jak Boga czy wyrocznie. Nie jestem jego fanem

0

Nie JKM tylko KNP

0

Sam jesteś słaby. To początek sezonu znawco

1

Czuję wujku czuję.

0

Na pewno jeszcze ktoś dojdzie. Po wypożyczeniu Delofejo tylko się upewniłem. Transfer jeden albo dwa.
Kasa jest.

0

Messi też zaczynał jako skrzydłowy swoją drogą.

3

Co za sens ma przesuwanie Messiego tylko na papierze ? :P

2

Przyjdzie Reus albo Cuadrado i wszystko się ułoży :)

0

Sanchez to też nie obrońca a zobacz jak się angażował w defensywie. Być może Leo ma braki kondycyjne. Cholera wie czemu nie biega. Może się obraził

1

Idealne rozwiązanie. Mam teorię spiskową.
Deulofeu został wypożyczony, żeby nauczyć się gry zespołowej i zwalnia się miejsce w ataku. Być może przyjdzie Cuadrado (byłoby fajnie) albo Reus (byłoby fajnie w ch**).
Za rok wróci i będzie walczył o miejsce w składzie, którego i tak nie wywalczy, chyba że nastąpi jakiś cud.

3

Ja tam się cieszę. Nie będę musiał patrzeć na jego egoizm na boisku i zaprzepaszczanie akcji. Wolę Munira, który biega, rwie i gryzie trawę.
Może w końcu do Deulofeu dotrze i przestanie gwiazdorzyć

0

Pierwsze śliwki robaczywki. United jeszcze na pewno się podniesie. Mają fundusze, świetnego trenera,motywacje i ambicje. Czego chcieć więcej?

4

No i prawidłowo. Albo grasz i dajesz z siebie wszystko albo wylatujesz. Krótki kaszel.

0

Dlatego właśnie ubrałem słowo kibic w cudzysłów. Mam na myśli dzieciaki, które non stop hejtują i uprzykrzają wszystkim życie. A niestety jest ich tutaj chyba zdecydowana większość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?