jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
oby w takim rytmie grał w przyszłym sezonie Panie Destro :)
0
To jest świetny młody gracz. Nie można poza tym pozwolić żeby trafił do Atletico :)
0
raczej rozpatrywałbym to w błędach taktycznych.
11
Abba ojcze. Jeszcze nam go zabraknie. Szczególnie jak będziemy widzieć na boisku Pedritto Spierdzielitto
0
Koscielny Zgiął się prawie jak Messi w pamiętnym finale ligi mistrzów z Manchesterem United w Rzymie :)
0
Aaaale. Barca nie traciła bramek po "frajersku" tylko przez debilne, podstawowe błędy w defensywie ;)
Głównie dzięki Alvesowi który nigdy nie jest w stanie upilnować rywala. Piękne zalety obrony strefowej.
1
Sanchezowi zdecydowani brakuje ogrania. Aczkolwiek jestem przekonany że w kwiecie sezonu będzie jednym z najlepszych piłkarzy ligi angielskiej.
0
Arsenal 1-0 w plecy
0
Muszą gadać. Ale akurat lubię tych na Cyfrze. Choć po nazwisku nie umiem skojarzyć. Wiem tylko że jeden nie mówi "r". To chyba ten Ohhhhhłowski.
0
Czy tylko ja oglądam Arsenal? Ciekaw jestem co Sanchez pokaże.
0
Dlaczego tak uważasz? Cuadrado preferuje przejście do Barcy.
Jeżeli nie przyjdzie Cuadrado to może zaczną się starać o Reusa.
1
Fakt faktem ze strona realu mizernie wypada przy naszej. Stoją w miejscu.
0
Ależ bramka Kukusika.
3
na pewno zwiastuje :) Albo Cuadrado, którego preferuje Lucho, albo Reus na którego nalega Zubi. Takie ploty chodzą po mieście.
Bez powodu na pewno go nie wypożyczyli. mamy teraz tylko 4 napastników. Kontuzja wpadnie i będzie lipa.
2
Guziki w jego padzie jak gra w PESa to same kółka i r1 jako sprint :P
4
Silniejsza bo wyrownana? W takim razie ekstraklasa jest najlepsza xd
1
Możliwe. Lubię go i szanuję jest niezwykle inteligentnym i oczytanym człowiekiem. Ale nie traktuje go jak Boga czy wyrocznie. Nie jestem jego fanem
0
Nie JKM tylko KNP
0
Sam jesteś słaby. To początek sezonu znawco
1
Czuję wujku czuję.
0
Na pewno jeszcze ktoś dojdzie. Po wypożyczeniu Delofejo tylko się upewniłem. Transfer jeden albo dwa.
Kasa jest.
0
Messi też zaczynał jako skrzydłowy swoją drogą.
3
Co za sens ma przesuwanie Messiego tylko na papierze ? :P
2
Przyjdzie Reus albo Cuadrado i wszystko się ułoży :)
0
Sanchez to też nie obrońca a zobacz jak się angażował w defensywie. Być może Leo ma braki kondycyjne. Cholera wie czemu nie biega. Może się obraził
1
Idealne rozwiązanie. Mam teorię spiskową.
Deulofeu został wypożyczony, żeby nauczyć się gry zespołowej i zwalnia się miejsce w ataku. Być może przyjdzie Cuadrado (byłoby fajnie) albo Reus (byłoby fajnie w ch**).
Za rok wróci i będzie walczył o miejsce w składzie, którego i tak nie wywalczy, chyba że nastąpi jakiś cud.
3
Ja tam się cieszę. Nie będę musiał patrzeć na jego egoizm na boisku i zaprzepaszczanie akcji. Wolę Munira, który biega, rwie i gryzie trawę.
Może w końcu do Deulofeu dotrze i przestanie gwiazdorzyć
0
Pierwsze śliwki robaczywki. United jeszcze na pewno się podniesie. Mają fundusze, świetnego trenera,motywacje i ambicje. Czego chcieć więcej?
4
No i prawidłowo. Albo grasz i dajesz z siebie wszystko albo wylatujesz. Krótki kaszel.
0
Dlatego właśnie ubrałem słowo kibic w cudzysłów. Mam na myśli dzieciaki, które non stop hejtują i uprzykrzają wszystkim życie. A niestety jest ich tutaj chyba zdecydowana większość