0

@MesQueUnClub_87 u mnie w sobote i niedziele .

0

@MasterKrzych 150 tysi podał strajk kobiet

0

@Janiama co byś zrobił jak byś spotkał kaczora ?

0

@bixmix szefie powiedz mi co jest dziś pite , :))

0

@cules_ gorzej niż za pisu nie może byc szefie :) za tuska chociaż grali w gałe

0

Sasin vs Najman kto win ?

0

@bartekvisca jakie piwo szefie?

0

@zawsze_barca swoje wydymał

0

@maroon dobre hahasa

8

@cules_ a ty co Sasin?

1

Toxic fucker Rip

0

@arraco a coś do picia?

2

@pyku91 15@pyku91 15 czyli 15 30

0

@ksobi urodziny siostry

0

@VeB 1899 a zdradzisz co dobrego ?

0

@Maximus2 a sluchaj przyjacielu będzie coś dziś pite?

0

@IronSanHybrid ile chcesz kasy za to , by nie dodać postu przez cały dzień ?

0

@Janiama a ty to masz jakieś dobre wieści chociaż raz?

0

@Czajka90 to może piwo lane raz

1

@NeroTFP twoim banem ?

0

łatwiej spotkac Messiego na miescie czy kaczynskiego ?

0

@ShinobiQWE a co bys chciał zajumac?

2

@obiektywny12 chłopie to jest arcydzieło :) zazdro

0

@bixmix szefie co dzis pite jest?

0

@Rudi35 jakie wnioski ?

1

policja blokuje wejscie do domu kaczora

1

gdzie jest duda nie ma , nie ma jej !!

6

WARSZAWA jestesmy z wami !

0

Hoffenheim Crvena zvezda ma ktoś zdanie na temat tego meczu?



0

@wycha ja z Rzeszowa i nie polecam przemysla :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?