gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 u mnie w sobote i niedziele .
0
@MasterKrzych 150 tysi podał strajk kobiet
0
@Janiama co byś zrobił jak byś spotkał kaczora ?
0
@bixmix szefie powiedz mi co jest dziś pite , :))
0
@cules_ gorzej niż za pisu nie może byc szefie :) za tuska chociaż grali w gałe
0
Sasin vs Najman kto win ?
0
@bartekvisca jakie piwo szefie?
0
@zawsze_barca swoje wydymał
0
@maroon dobre hahasa
8
@cules_ a ty co Sasin?
1
Toxic fucker Rip
0
@arraco a coś do picia?
2
@pyku91 15@pyku91 15 czyli 15 30
0
@ksobi urodziny siostry
0
@VeB 1899 a zdradzisz co dobrego ?
0
@Maximus2 a sluchaj przyjacielu będzie coś dziś pite?
0
@IronSanHybrid ile chcesz kasy za to , by nie dodać postu przez cały dzień ?
0
@Janiama a ty to masz jakieś dobre wieści chociaż raz?
0
@Czajka90 to może piwo lane raz
1
@NeroTFP twoim banem ?
0
łatwiej spotkac Messiego na miescie czy kaczynskiego ?
0
@ShinobiQWE a co bys chciał zajumac?
2
@obiektywny12 chłopie to jest arcydzieło :) zazdro
0
@bixmix szefie co dzis pite jest?
0
@Rudi35 jakie wnioski ?
1
policja blokuje wejscie do domu kaczora
1
gdzie jest duda nie ma , nie ma jej !!
6
WARSZAWA jestesmy z wami !
0
Hoffenheim Crvena zvezda ma ktoś zdanie na temat tego meczu?
0
@wycha ja z Rzeszowa i nie polecam przemysla :D