gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 pupczy gabi
1
@barcelonaLM ogólnie sledze twoje posty i szanuje twoją wiedze i popieram także daje wolna ręke , zdrowia ,finanse ,sport?
0
@barcelonaLM zostaniesz ministrem w moim rządzie jak dojde do władzy ?
0
@ShowMe daj link jak mozesz do tego protestu
0
@tristan87 mundur niebieskie orzeł zelazny , jestes szczesliwy jestes odwazny polska policja to !!
1
@kubix05 superrr
0
@Janas11224 kultury
0
@MESSIah16 zdecydowanie Błachowicz
0
Panowie miał ktoś zimne stopy i dłonie nawet siedząc w cieple, wiem że krążenie chyba ale jak z tym walczyć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
panowie mam nadzieje ze kiedyś rambla dojdzie do władzy mamy tutaj tylu fachowców , janiama minister sportu ,chwytliwy minister edukacji , IronSanHybrid minister kultury m a bimix szef komisji do zbadania czy małpki moga podrożec :)
0
@MESSIah16 czemu szok oni wszyscy nakoksowani
0
W całej karierze ile goli Messi ile maszyna?
0
@student97r myślisz że warto 3 kwartę grać dalaas?
1
@xBoMBoWiECx tak ratajski to Messi darta
0
@MensculinVeB napewno takich gdzie jak sie skonczy tarcza rządowa musza zwolnic.
0
@Jacu327 na Onecie link
0
Pierwsze szczepienie poszlo
0
tyskie w butelce?
0
@BarcaInfo Garcia + Depay w styczniu byłoby super
0
@Vhaeraun dlatego wygrał złota piłke barca info to nie jest robot , to człowiek
0
@bixmix szefie co dzis pijesz?
1
@MesQueUnClub96 jaki rozmiar?
0
@AdiKingu96 złóz mi to wystarczy
1
@MesQueUnClub96 argumentacja drogi przyjacielu ?
0
Tuchel do nas żart
0
Panowie w ile osób siadacie do wigili i czy kevina oglądacie ?
0
@Azi zawsze tak jest, ale flaszkę zrobisz
0
@Azi jaki powód twojej absencji w tym meczu ?
15
@mroofkoi4t a co ma zaprosic najmana?