0

@Dajnatace co dobrego szefie dzis ?

0

@VamosGirlco masz na obiad dzis ?

0

Ludzie to fejk z tymi maskami !! nie bać sie ,horban był pijany rano

2

@pazio23 analizuj skład Barcelony na mecz z psg :)

0

jak czujecie dziś Milan wygra?

0

@LeoMistrzFotballu nie mam pojęcia ale fajnie jakby zagrał

2

0

jak zagra to według was warto Mingueza otrzyma kartkę @ 4.00

?

1

@DaPi nie bądz taki skromny dam za ciebie litre finki.

0

@Kubsoleon ipla nie scina ?

0

@Kapitan_SW jaką obrone byś wystawił ?

0

@DaPi Janiama + Barcainfo ?

5

@Czeresniafcb oni bez onetu sobie będa radzić , to onet dzięki nim coś ma :)

0

@Maciek1983 robiłes w turcji ?

0

@capm no szefie de jong musi byc w pomocy :) musi !

0

@capm tu bardziej chodzi o obrone kto wyjdzie , bo reszta w miare ok poza busim.

1

@BarcaInfo dobry sędzia

1

@barcelonaLM widziałbym ciebie jako szefa komisji do spraw afer pisu :) jakbys wypytywał . chamow :D

0

@Szakalaka12369ściema na 100 pro

0

@Yosemite teraz u nas to z Messim eh marzenie

0

Tsitsipas, Stefanos - Simon, Gilles jakis fan tenisa , wiem że tutaj spora róznica klas ale mnie kusi over 3.5 seta lub over 30.5?

8

@kkbarca już tak się nie jaraj, było minęło

0

aspas strzeli kurs 4 kusi , ale ciezko ;P

0

@Colon co myslisz over 3.5 seta?

0

@FC1899Barca odrazu lepiej :D

0

ma szanse west brom ?

0

@Quavosk a jakie przyjacielu i puszka czy butla?

1

@Gomess szefie będzie dzis cos pite do meczu ?

0

Panowie widzi ktoś jakies szanse w Southampton?

0

@johny11 wróciles do sportu normalnie grasz w gałe ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?