gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dajnatace co dobrego szefie dzis ?
0
@VamosGirlco masz na obiad dzis ?
0
Ludzie to fejk z tymi maskami !! nie bać sie ,horban był pijany rano
2
@pazio23 analizuj skład Barcelony na mecz z psg :)
0
jak czujecie dziś Milan wygra?
0
@LeoMistrzFotballu nie mam pojęcia ale fajnie jakby zagrał
2
@LeoMistrzFotballu fejk
0
jak zagra to według was warto Mingueza otrzyma kartkę @ 4.00
?
1
@DaPi nie bądz taki skromny dam za ciebie litre finki.
0
@Kubsoleon ipla nie scina ?
0
@Kapitan_SW jaką obrone byś wystawił ?
0
@DaPi Janiama + Barcainfo ?
5
@Czeresniafcb oni bez onetu sobie będa radzić , to onet dzięki nim coś ma :)
0
@Maciek1983 robiłes w turcji ?
0
@capm no szefie de jong musi byc w pomocy :) musi !
0
@capm tu bardziej chodzi o obrone kto wyjdzie , bo reszta w miare ok poza busim.
1
@BarcaInfo dobry sędzia
1
@barcelonaLM widziałbym ciebie jako szefa komisji do spraw afer pisu :) jakbys wypytywał . chamow :D
0
@Szakalaka12369ściema na 100 pro
0
@Yosemite teraz u nas to z Messim eh marzenie
0
Tsitsipas, Stefanos - Simon, Gilles jakis fan tenisa , wiem że tutaj spora róznica klas ale mnie kusi over 3.5 seta lub over 30.5?
8
@kkbarca już tak się nie jaraj, było minęło
0
aspas strzeli kurs 4 kusi , ale ciezko ;P
0
@Colon co myslisz over 3.5 seta?
0
@FC1899Barca odrazu lepiej :D
0
ma szanse west brom ?
0
@Quavosk a jakie przyjacielu i puszka czy butla?
1
@Gomess szefie będzie dzis cos pite do meczu ?
0
Panowie widzi ktoś jakies szanse w Southampton?
0
@johny11 wróciles do sportu normalnie grasz w gałe ?