gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 masz kogoś w iraku ?
0
@Criss18Barca panie pan szykuj sie na meczyk we wrocku a nie , bo w toruniu lanie
0
@FcPortoFan1999 wskaż mi kto nie lubi chwalinskiej
0
@TR3YWAY masz 200 na droge?
0
@FcPortoFan1999 a dasz mu piżamke swoją ?
0
@Deviler kocyk koło morza .
3
@Comentateiro jakie masz obecnie ciśnienie ?
2
@VamoSBarca88 wieczorem jak sie okno otworzy jest cudownie
5
@Luciano99 a czytasz może lekture koń z valony ?
4
@Luciano99 to może chociaż sosnowiec ?
2
@Popitek12 a twój czas na 60 m ?
5
@Luciano99 tak samo jak kase @macio_944 ?
2
@Safrani oddali mu , bo by nie miał co do gara włożyć .
4
@Giwera a teraz po pijaku sie rozbija .
0
@Popitek12 @Fog_W_1899
0
@catalanian09 i nikt nie poniósł konsekwencji,Szumowski i Niedzielski eldorado
0
@T^L szach mat szefie
2
@Dynak grzeczniej ziomek @MesQueUnClub_87 to szanowany użytkownik
0
@Dynak https://wydarzenia.interia.pl/koronawirus/news-jaroslaw-kaczynski-wjechal-na-cmentarz-mimo-zakazu-se-mial-z,nId,4439014
0
@Dynak @MesQueUnClub_87 dobry agent
0
@Fog_W_1899 jesteś moim fanem ?
1
@Dynak akurat wierze, że to miało miejsce :P
12
@Kgorecki2500 chodzi o hipokryzje krzysia , widzi to co chce.
14
@Kgorecki2500
wtedy krzysiu pił wódke
5
to jest pomysł
2
@FCB_dimiC chodzisz z bębnem na wierzchu?
0
@Karol145 z polewą ?
2
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
0
@draxidox no ale przecież onet kłamie ?