0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 masz kogoś w iraku ?

0

@Criss18Barca panie pan szykuj sie na meczyk we wrocku a nie , bo w toruniu lanie

0

/photo/1
@FcPortoFan1999 wskaż mi kto nie lubi chwalinskiej

0

@TR3YWAY masz 200 na droge?

0

@FcPortoFan1999 a dasz mu piżamke swoją ?

0

@Deviler kocyk koło morza .

3

@Comentateiro jakie masz obecnie ciśnienie ?

2

@VamoSBarca88 wieczorem jak sie okno otworzy jest cudownie

5

@Luciano99 a czytasz może lekture koń z valony ?

4

/photo/1
@Luciano99 to może chociaż sosnowiec ?

2

@Popitek12 a twój czas na 60 m ?

5

@Luciano99 tak samo jak kase @macio_944 ?

2

@Safrani oddali mu , bo by nie miał co do gara włożyć .

4

@Giwera a teraz po pijaku sie rozbija .

0

0

@catalanian09 i nikt nie poniósł konsekwencji,Szumowski i Niedzielski eldorado

0

@T^L szach mat szefie

2

@Dynak grzeczniej ziomek @MesQueUnClub_87 to szanowany użytkownik

0

@Dynak @MesQueUnClub_87 dobry agent

0

@Fog_W_1899 jesteś moim fanem ?

1

@Dynak akurat wierze, że to miało miejsce :P

12

@Kgorecki2500 chodzi o hipokryzje krzysia , widzi to co chce.

14

@Kgorecki2500


wtedy krzysiu pił wódke

5

/photo/1
to jest pomysł

2

@FCB_dimiC chodzisz z bębnem na wierzchu?

0

@Karol145 z polewą ?

2

Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?

0

@draxidox no ale przecież onet kłamie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?