gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten też dobry Goacik , odwalił kiedyś ale teraz robi robote.
2
@pt9 to ja stawiam na lokówke dla @July_6_BcN maszyne do hybryd dla @Ilka
rajtuzy dla @Comentateiro
0
@pt9 Co nam zamówileś?
1
@MateS ty kochasz górnictwo @FcPortoFan1999
2
@Giwera a ciebie to dawno w kościele nie widziałem a dziecko umiesz zrobić .
4
o kurcze dobry hicior to był
1
@FcPortoFan1999 a ty jeśli chodzi o alkohol, bo ponoć piwko nietknięte.
2
@Comentateiro miałeś dziadka w Wehrmachcie?
1
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 przeprowadz sie
0
@beter2 napisz do @Kessie na priv ci wyśle spoconego.
0
@FcPortoFan1999 odpal sobie Polska Szwecja
2
@NeroTFP1 a pil pani kiedyś kurakao ?
5
@TR3YWAY @clyde zaraz cie poczęstuje prawym sierpowym
6
@Popitek12 to byl gol samobójczy ?
0
@D10SLEO Anglia vs Szkocja będzie dobrego meczycho
5
@martusiaaaa jutro masz 2 przyrki , w kime
1
@LAMC_10 tak , Boras ma takie znajomości że bysmy z ciebie zrobili stajennego .
2
Kuba Borek kończy dziś 18 lat
@FcPortoFan1999 @Lanosss Goat
1
@Giwera taki mecz musiałem :P
2
@Giwera szkoda błędu młodego chociaż nie wierze, żeby trafil ale szkoda :D
0
@FcPortoFan1999 bo sie cyka paczula
1
@FcPortoFan1999
ulaa
6
@tomek8756 to damy ci do koperty skarpetki @Kessie
1
@TR3YWAY ja nie, ale pasuje , że ty tak :P
0
@MateS Wybaczyłbyś @Giwera , że woli Ruch zamiast Górnictwa?
0
@Pedri16Future przeprosił ,a potem ci zajumał piwo
3
Wybaczylibyście @Kessie jakby was okradł ?
1
@Luciano99 @Gronek nie
2
@MateS beczka bo napisał 2 posty