0


Ten też dobry Goacik , odwalił kiedyś ale teraz robi robote.

2

@pt9 to ja stawiam na lokówke dla @July_6_BcN maszyne do hybryd dla @Ilka
rajtuzy dla @Comentateiro

0

@pt9 Co nam zamówileś?

1

@MateS ty kochasz górnictwo @FcPortoFan1999

2

@Giwera a ciebie to dawno w kościele nie widziałem a dziecko umiesz zrobić .

4


o kurcze dobry hicior to był

1

@FcPortoFan1999 a ty jeśli chodzi o alkohol, bo ponoć piwko nietknięte.

2

@Comentateiro miałeś dziadka w Wehrmachcie?

1

@FcPortoFan1999

fakty

1

@FcPortoFan1999 przeprowadz sie

0

@beter2 napisz do @Kessie na priv ci wyśle spoconego.

0

@FcPortoFan1999 odpal sobie Polska Szwecja

2

@NeroTFP1 a pil pani kiedyś kurakao ?

5

@TR3YWAY @clyde zaraz cie poczęstuje prawym sierpowym

6

@Popitek12 to byl gol samobójczy ?

0

@D10SLEO Anglia vs Szkocja będzie dobrego meczycho

5

@martusiaaaa jutro masz 2 przyrki , w kime

1

@LAMC_10 tak , Boras ma takie znajomości że bysmy z ciebie zrobili stajennego .

2

Kuba Borek kończy dziś 18 lat
@FcPortoFan1999 @Lanosss Goat

1

@Giwera taki mecz musiałem :P

2

@Giwera szkoda błędu młodego chociaż nie wierze, żeby trafil ale szkoda :D

0

@FcPortoFan1999 bo sie cyka paczula

1

@FcPortoFan1999


ulaa

6

@tomek8756 to damy ci do koperty skarpetki @Kessie

1

@TR3YWAY ja nie, ale pasuje , że ty tak :P

0

@MateS Wybaczyłbyś @Giwera , że woli Ruch zamiast Górnictwa?

0

@Pedri16Future przeprosił ,a potem ci zajumał piwo

3

Wybaczylibyście @Kessie jakby was okradł ?

1

2

@MateS beczka bo napisał 2 posty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?