- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
6
COVID Teoria Spiskowa
Trapi mnie ten temat od dawna, algorytmy usuwają moje posty z reddita, wiec spróbuje podzielić się tym tutaj.
Podczas Covid śledziłem głownie stronę gov.pl gdzie codziennie byly publikowane dane ilości testów i zakażeń. Nie mogę zrozumieć jak taki wałek przeszedł i nikt tego nie nagłośnił. Mianowicie...
codziennie robione srednio 4k testów, z czego chorych bylo 300-500 i wychodziło ze to 9-14%.
Ale jak zbliżały sie święta to nagle mówiono ze ilość zakażeń wzrosła do 5-8 k dziennie.
Z tym że w te dni robiono nie 4k a 60k testów z czego zakażeń było 6k czyli nadal 10%.
Nic sie nie działo, nic nadzwyczajnego poza ta bezczelna manipulacja przez która poupadały firmy, pozamykały sie małe biznesy itd, historie każdy zna.
Czy ktoś jeszcze był tego świadom? Powtarzam śledziłem dzień w dzień dane z gov.pl
0
@catalanian09 i nikt nie poniósł konsekwencji,Szumowski i Niedzielski eldorado
13
@catalanian09 Brakło by kartki A4, żeby rozpisać wszystkie wały w okresie Covid.
0
@catalanian09 Może przekaż to tym, którzy na skutek Covida spoczywają już w spokoju?
0
@kamyk_23 nie na temat. Widzę, że mocno się bałeś covida ;)