0

https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-polo-fc-barcelona-Pjql5H/AJ4078-669?nst=0&cp=euns_kw_pla!pl!goo!csssports!c!!!305377918264&ds_rl=1252249&gclid=EAIaIQobChMIx9uv1dry4AIVBomyCh0EvwKHEAQYBSABEgKkvPD_BwE&gclsrc=aw.ds fajna ?

0

Messi sam mówil ze to by bylo cos strasznego i sobie tego nie wyobraza.

0

Witam panowie obiektywnie według was jest możliwe ze neymar trafi do realu ? według mnie tak i jakbyscie byli Messim jakbyscie sie zachowali w takiej sytuacji zrywanie znajomosci z neymarem ?:P ciekawi mnie to jak do tego podejdzie Messi

0

Jak wygramy tryplet to musi Messi nawet 2 trofea to z przodu Messi

0

panowie warto grac na Barce 1x :D dobry kurs ?

4

Oficjalnie: Vinícius z zerwanym więzadłem w stawie piszczelowo-strzałkowym

0

ma ktos moze link do studia po meczu chcialbym posluchac ekspertow :P

Edytuj Usuń

1

ma ktos moze link do studia po meczu chcialbym posluchac ekspertow :P

0

marze o tym ze on w koncu strzeli :D szkoda ze kiedys mu munir zabrał te setke :P oj

0

Witam ma ktos stream na ence altains?

0

panowie z jakich korzystacie przeglądarek chroome troche muli mi ?

0

Zna się ktoś na e sport ma szansę ence dziś?

0

panowie :) jak dzis juve ? może 2 x?

0

kura . ile tych fauli i zero kartek

0

jak to nie chce ja oglodalm nic nie tnie wsystko jest okej

0

wykupiłem wlasnie na playerze 15 zł za 30 dni :) i jest spoko

0

panowie mam pytanie gdzie moge wykupic transmisje na dzis ? tak na jeden mecz mi chodzi zeby nie scinało pewne zródlo ? i polski komentarz

0

albo do warki w rambli mało miejsca :D parenascie osób i nie ma stolika

0

Witam panowie zna ktos podobne filmy do królestwa lub los angeles w ogniu . olimp w ogniu gdzie motyw terorystow ktorych ktos rozwala . dziekuje z góry ?

0

Jak według was powinno wygladac ustawienie na sobote ? zeby ten vini miał mniej miejsca ?

10

UEFA zakończyła już postępowanie przeciwko Ramosowi. Po dokładnej analizie komisja dyscyplinarna uznała, że piłkarz celowo zachował się nieprzepisowo i chciał otrzymać żółtą kartkę. Wyrok w jego sprawie poznamy 28 lutego. jak stawiacie ile kary ? czy perez zrobi przelew

2

Witam ile ci taki wyjazd wyjdzie na oko $$?

2

witam ktoś wie co z karami dla bale i ramosa ? chyba ma byc decyzja 28 lutego dla ramosa ale może ktoś wie ?

0

witam ile czekaliscie na zwrot podatku ?

0

Witam ile według was jest wart Ivan Rakitić jak by miał odejść w lecie to za ile ? czytam ze inter daje 40 a psg dawało fortune ponad 100

0

busi kontuzja ? czy poprostu nie gra ?

0

Liverpool: Alisson – Alexander-Arnold, Matip, Fabinho, Robertson – Wijnaldum, Henderson, Keita – Salah, Firmino, Mane na obronie fabinho ? grywał tak juz ?

0

panowie jakis fajny serial na netfixa podobny do homelanda? lub teroryzm kino akcji ?

0

:D oj ale bym miał emocje

0

witam mam pytanie bo kusiło mnie postawic za 500 na girone przy kursie 41 na live i mam pytanie jaki bylby cashout w tej chwili z ciekawosci ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?