gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto grać celte lub x?
0
vamossssssssssssss
2
z Juve wazne będzie , żeby dembele był zrobi wiatr na boku :) a juve gra dużo własnie na wrzutki pikej będzie musiał dobrze kryc cristiano .
0
dasz link :D ?
0
Czemu taki herb na takim forum?
1
1
jak ja bym chcial zeby coutinho sie przebudzil ehh , bo my bedziemy masakrowac lyon wiec jego strzaly by sie mega przydały .
2
eriksen marzenie
11
Pikeja atak Marzenie wtedy
1
masz moze link czy w tv ?
0
masz moze link ?
0
Witam będzie miał ktoś moze stream z polskim komenatarzem mecze juventusu bardzo bym prosil :)
2
Nie żyje Brazylijczyk Coutinho. Mistrz świata z 1962 roku i dawny partner z ataku Pelego uff juz tak patrze bo był sam napis nie żyje coutinho.
0
też o tym myslalem i nie mam pomysłu jedyny plus ze fajnie go miec u nas , bo potem będzie wart 100+
2
Wzmocnienia Realu w Lecie 2019:
Kane - 250 mln euro
Eriksen - 150 mln
Hazard - 150 mln
Mbappe - 250 mln euro
Neymar - 350 mln euro
Razem: 1,15 Mld euro
1
James 40, Marcelo 40, Kross 50, i jest 250
2
byłoooo :D ale nic nie szkodzi dla mnie ma racje
2
Myślę, że aż tak duże Zidane miał killera w postaci Ronaldo, teraz o dobrego zastępcę ciężko u nas pomoc będzie inna i ruszy machina
0
tak na szybko panowie jakie real może transfery zrobic ? 1 hazard 2 neymar i tu juz mamy wydatek rzedu 400 baniek :D
0
za dużo mediów podaje o tym według mnie to pewniak.
0
hazard może isc czy chelsea ma zakaz ?
1
Wiadomo co z dembele?
0
Viva Barca
2 min ·
Philippe Coutinho has reportedly spoken to Man United players about a potential move to Old Trafford. [BBC Sport]
11
tvp.info
Przed chwilą ·
PILNE ‼️
Polacy wśród ofiar katastrofy lotniczej
#wieszwięcej tvp.info
3
CAFE FUTBOL GMOCH MARZENIe !
2
poejza cudo marzenie
3
omg suarez kiedy on odpocznie ... to że mieli tydzien nic nie znaczy ehh ..
0
szkoda ale taka wyprawa według mnie zawsze = dead
0
taa 2 - 3 zmiany sa w meczu graja prawie full paka
0
Panowie kto według was powinien odpoczywac jutro ? jak wiemy Messi ma taki styl ze on moze grac spokojnie i co mysliscie o obronie Big sam i murillo ?