gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha a słuchaj jaki masz rozmiar buta?
1
@Kgorecki2500 postaw ze mir strzeli gola i nie musisz nic robic do konca zycia .
0
@mauerinho dawaj w miasto piwko i mecz
3
@xBoMBoWiECx kolega Pjanica
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Majkel34 są plotki że fury znów pije wiec kto wie :) wiadomo że on może pic i tak jest kotem ale no jakies szanse ma AJ
0
@MarcelNJ11 3 h do meczu co będziesz robił teraz ciekawego ?
0
Interesuje sie ktoś ekstraklasą kusi czerwona kartka dzis w meczu :D
1
@puyol_presidend5 4 mecze po kursie 2 , to trudne zeby weszło uwierz :) ale jak masz pewniaczki to daj :D
0
@puyol_presidend5 kurs 15 to musisz grać dobre kursy żeby taki zrobic
0
@BarcaInfo jak tam nasi jesli chodzi o kartki może dzis sie ktoś wykarktowac twoim zdaniem ?
0
@MesQueUnClub_87 chodzi czy ktoś sie wykartkuje po fajnym kursie :D
0
dostanie ktoś kartke z naszych dziś jak czujecie ?
0
ale francja sprzedała mecz w reczna
1
@Walker posiedzisz w domu szefie
0
@tomek256 nie zdązysz tego użyc ;) jak ktos cie zajdzie od tyłu to gaz czy coś nic nie da,
1
@MaTt_BarcaFan akurat tutaj wierze,
1
@Kurkmen niby tak ale ja wole dalej pić piwko nad wisłokiem , i zero ludzi mnie zna niż wszędzie paparazi :D
0
@Kamiloza91 mogę spytać na co chorujesz?
0
@Fake69 Gniew oceanu na cda :D
0
@FC1899Barca co nie weszło ?
0
@AmigoBlancos Volcano robi ci konkurencje walcz , bo was dwóch tutaj nie da rady
0
@piotrek1315 to może postawisz jakies piwko
2
@MesQueUnClub96 poszło
1
@Sulimo który byś polecił na wieczór na dzis ?:P
0
jak tam Elche gra?
1
@mrboom 100%,by nam NATO pomogło tym bardziej usa, NATO vs rosja wybijamy ich, jak szmaty
1
Iniesta674 vs Busquets616 czy busi awansuje do top 3 rozegranych meczów ?
4
@DonAndrzejos ale koń zadowolony bo zwalony
0
@Gomess słuchaj ,prezes jakie plany na dzis ?