0

Panowie kończy mi sie umowa w playu kozaczyć o fajny tel mówiac że zmieniam siec , czy gdzie macie co polecacie ?

3

@kamilop Nie(15 znaków)

3

@Kgorecki2500 możesz iśc po piwko do żabki :)

1

@Pawel13sz Warto niestety według mnie mało wnosi tylko pytanie ,za ile

0

@FCB24 pewnie jak wielu ludzi . jest walka z ciapakami , teraz pora na czarnych

0

@Dawid66 ogólnie możesz chodzic ciekawy jestem jak to wygląda?

1

@itmustbejoke Lebron vs najman na fame mma

1

@Dawid66 ile przerwy od pracy ?

2

@MesQueUnClub96 jakieś alko do tego piłes?

1

@JANEK777 szefie musi to robić żeby coś znaczyć i, zabierać głos w Sejmie

1

@olejtm chelsea grać po tym jak grali puchar i lige mistrzów , to eh

1

@mat32 zero komentarzy tutaj oznacza że tylko ciebie to boli

0

0

@PatrychoO jakie miasto ?

1

@Yosemite kto wygra?

0

@FafitFCB jakie miasto?

1

Panowie jakieś filmy o tematyce oblężenia lub walkii z terorystami ?:P

0

@Ojciec5tkidzieci będzie dzis coś pite ?

0

@Foton jakie miasto ?

74

@BorzyKrzys nie każdy sie zaszczepi jego decyzja ziomek ,uszanuj że, ktoś niechce i tyle

0

@qbuteq tylko kto sędziuje to też ważne :D

0

@LeoMessi1994 widziałem to , ale według mnie to jest wołanie o pomoc , bo ona derpesja powazna

0

@Ghazul3293 to może nieprawda, nie pisz jak nie masz pewnosci, ona jest chora psychicznie

0

@JarekS szejk w desperacji jak odejdzie Mbapee

5

@huberto286 wiadomo chętnie , dembuś za 80 ,coutinho 60, griz za 100 i psg ma super pake :D

21

70-80 i każdy zadowolony

1

@MesQueUnClub96 a zasniesz w nocy ?

1

7 kurs na dinamo dziś ktoś gra lub jakie macie zdanie ?

0

@Rust_Cohle modric czemu?

0

Panowie kogo pograc, według was na kartki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?