gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Hp=hejt park z najmanem
0
@macio_944 znasz sasina ?
1
@axegrinder tzn?
2
@DawidekFCB może byś tak założył sasinowi balache?
0
@HK23 spotykasz sasina na miescie co robisz?
0
@PitBullx który sezon
1
@czółkovsky było 100 razy już
1
@kluivert99 sts i to zdecydowanie chłopie fortuna to zart
0
@bixmix prezes co jest pite dziś?
0
Panowie jak będzie wyglądać wasza sobota?
0
@iFrontier wracaj do kraju
0
@Colon tzn? ciezko będzie nadalowi ?
0
@Drahenfelst bez piwa?
0
Panowie jakie aktorki lubicie chodzi o te typu sasha Grey?
1
@okiemtypera_lucaxx95 pewniaczki
0
@FcBforever221 masz nr do szamana?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta zrobimy flaszke na dwóch?
8
Może jakiś transfer z Rambli do Cafe bernabeu np janiama
0
@Walker myślisz że zaksa win?
0
@Triv44 ban? 15 znaków
0
https://wroclaw.se.pl/pilne-wedkarze-natrafili-w-odrze-na-zwloki-poszukiwanego-macieja-aleksiuka-aa-9egP-JZdK-1DEG.html I NIEcH ktoś powie ze gosc sobie wychodzi z klubu i idzie sie topić ... zabili chłopa !
0
@konrad1661 ja jebie
1
@bixmix błagam powiedz ze coś jest pite?
1
@zadafcb mega ciekawy, ile trwał?
0
panowie zna ktoś sprawe iwony cygan i niech mi ktoś powie że kara śmierci tutaj nie jest potrzebna !!
1
@AlwaysBlaugrana raczej Ronaldo, rivaldo, ronaldinho
0
@MaziFCB może zrobimy flaszke?
0
@neymarjr_143 szefie zostań jeszcze
6
@norbi77 jak dla mnie gośc na kontry marzenie szybko biega , na wymęczony real izzi