6

@adi7adi8 terleckiego to bym .........

0

@MESSIah16 szkoda chłopaka bmw to cieżkie auto do opanowania dla gnojoków po 20 lat

0

@svensonFCB pikatny kurczakburger mmm :) i jalapeno

0

@barcelonaLM ta sama jest teraz puszczona co była na onecie

1

@Grubson06 jeszcze szamana pasuje , firpo i można kupować

0

@Litman jest:) mecze towarzyskie

0

@Mixtape co masz dobrego na działce piwko pite ?

0

Mamy 1002 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w sobotę , jest i tysiak

0

@barcelonaLM w parę osób niema bata żeby dał radę chodził po lesie itp

0

Panowie jakbyście byli na wyspie i wchodzi breivik, jaką wasza reakcja pełne gacie, czy próba zatrzymania gnoja?

0

Panowie jakieś propozycje tzw pewniaczków na dzis ?

0

@FC1899Barca ale wiesz na tym to polegą że nawet każdego dnia idziesz do domu i jakiś psychol cie dojedzie :) lub jedziesz autem ktoś , ci wjedzie na czolówke i koniec :)

0

@barcelonaLM jakby oddali władze to nie będą mieli sie jak bronic :)

0

witam warto grać według was coś w kierunku schalke to będzie pierwszy mecz bayernu od finału :)?

0

@Hubso jak byś był bartkiem to griza by juz nie było w kadrze?

0

@Kamilos84 pewnie tak bo postawiłem na metz:) a jak wiemy wtedy nigdy nie siada

0

@wroclawianin89 tzn warto przeciwko lechowi ?

0

panowie zerkał ktoś na ostatnie mecze psg jak grają kusi cos dzis w kierunku metz , albo że strzelą gola kurs 2 :) ?

0

@bixmix szanuje zdradz mi ile ty masz lat :D

0

@bixmix powiedz że ten post powstał po pijaku napewno coś pijesz :)

0

@cchesterr43 można wiedziec jaka ilosc , puszka czy butelka i jaka marka?

0

@cchesterr43 a słuchaj jak ci mija niedziela co robisz?

0

panowie interesuje sie ktoś zużlem ? kusi + 10 na falubaz

2

@kodi77 a które to urodziny to ważne to powiem Messiemu

3

jednak w Ronaldo zawsze widziałem tylko najlepszego piłkarza na świecie, a gdy oglądam Messiego myślę że on nie jest po prostu najlepszy, on oszukuje, łamie prawa gry, to jest kosmita. Gdy drybluje po prostu biegnie do przodu a i tak rywale wywracają się i oglądają jego plecy. Oddałbym całe BBC za Messiego w Realu. znalezione ale jakie piękne :)

0

@MaTt_BarcaFan co jeszcze?

0

Jeszcze pare godzin i braknie wódki

0

@P93FCB szefie na 1 miejscu pozbyc sie rakiety vidala i szamana a potem spokojnie zastąpic busiego i suareza

2

@EgonSpengler Janiama

0

@masq krzywa przegroda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?