gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@adi7adi8 terleckiego to bym .........
0
@MESSIah16 szkoda chłopaka bmw to cieżkie auto do opanowania dla gnojoków po 20 lat
0
@svensonFCB pikatny kurczakburger mmm :) i jalapeno
0
@barcelonaLM ta sama jest teraz puszczona co była na onecie
1
@Grubson06 jeszcze szamana pasuje , firpo i można kupować
0
@Litman jest:) mecze towarzyskie
0
@Mixtape co masz dobrego na działce piwko pite ?
0
Mamy 1002 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w sobotę , jest i tysiak
0
@barcelonaLM w parę osób niema bata żeby dał radę chodził po lesie itp
0
Panowie jakbyście byli na wyspie i wchodzi breivik, jaką wasza reakcja pełne gacie, czy próba zatrzymania gnoja?
0
Panowie jakieś propozycje tzw pewniaczków na dzis ?
0
@FC1899Barca ale wiesz na tym to polegą że nawet każdego dnia idziesz do domu i jakiś psychol cie dojedzie :) lub jedziesz autem ktoś , ci wjedzie na czolówke i koniec :)
0
@barcelonaLM jakby oddali władze to nie będą mieli sie jak bronic :)
0
witam warto grać według was coś w kierunku schalke to będzie pierwszy mecz bayernu od finału :)?
0
@Hubso jak byś był bartkiem to griza by juz nie było w kadrze?
0
@Kamilos84 pewnie tak bo postawiłem na metz:) a jak wiemy wtedy nigdy nie siada
0
@wroclawianin89 tzn warto przeciwko lechowi ?
0
panowie zerkał ktoś na ostatnie mecze psg jak grają kusi cos dzis w kierunku metz , albo że strzelą gola kurs 2 :) ?
0
@bixmix szanuje zdradz mi ile ty masz lat :D
0
@bixmix powiedz że ten post powstał po pijaku napewno coś pijesz :)
0
@cchesterr43 można wiedziec jaka ilosc , puszka czy butelka i jaka marka?
0
@cchesterr43 a słuchaj jak ci mija niedziela co robisz?
0
panowie interesuje sie ktoś zużlem ? kusi + 10 na falubaz
2
@kodi77 a które to urodziny to ważne to powiem Messiemu
3
jednak w Ronaldo zawsze widziałem tylko najlepszego piłkarza na świecie, a gdy oglądam Messiego myślę że on nie jest po prostu najlepszy, on oszukuje, łamie prawa gry, to jest kosmita. Gdy drybluje po prostu biegnie do przodu a i tak rywale wywracają się i oglądają jego plecy. Oddałbym całe BBC za Messiego w Realu. znalezione ale jakie piękne :)
0
@MaTt_BarcaFan co jeszcze?
0
Jeszcze pare godzin i braknie wódki
0
@P93FCB szefie na 1 miejscu pozbyc sie rakiety vidala i szamana a potem spokojnie zastąpic busiego i suareza
2
@EgonSpengler Janiama
0
@masq krzywa przegroda?