- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
1
Ale jedziecie po lajki:)
Każdy anty PIS hehehe
Jakby rządził Tusk to cmentarze byłyby otwarte;)))))
8
@cules_ a ty co Sasin?
1
@cules_ hehehe ale nam powiedziałeś hehehe
4
@gumaz daj spokój on ma jakiś kompleks Tuska i PO, chyba za ich rządów mu kredek w przedszkolu zabrakło.
0
@Bobo25 Bobo pamiętaj musisz pisać to co inni bo Cię wykolegują ;)
4
@cules_ Jesteś idealnym przykładem żołnierzyka Kaczyńskiego "albo z nami, albo przeciw nam (czyli z Tuskiem)" :D
1
@cules_ przecież ty robisz dokładnie to samo tylko po drugiej stronie. Piszesz to co inni którzy sympatyzują z aktualną władza.
0
@Bobo25 Zgadzam się.Tylko ja nie boję się pisać inaczej niż wszyscy.
Tutaj niestety są takie praktyki.Jakby nie zamykali cmentarzy to pisalibyscie że idiotyzm.Jak można nie zamykać cmentarzy a siłownię zamykacie i baseny???!!!!
Tak to wygląda.
3
@cules_ nie boisz się pisać inaczej niż wszyscy? Przecież piszesz dokładnie tak samo jak wszyscy obrońcy PiSu.