3

3

/photo/1
Ciekawe bo to jest dawka, kosmos

6


@Bocheno1 @Luciano99 @Comentateiro

1

@FcPortoFan1999 nie zaczepiaj go tylko kup , kebsa.

4

@Popitek12 panie małego to ma @Kessie tylko duży ostry sos.

1

@Popitek12 jakiego chcesz ?

4

@jedrek7000 Borys szyc też zrobił robote kosmos , Czat go pokochał .

3

@TR3YWAY @Popitek12 podobna forma

2

@FcPortoFan1999 ide do żabki kupić ci chipsy, wiem że nie chcesz ale i tak kupie i tyle .

6

@ACMaldini3 oby według mnie za taki hajs super opcja, a wojtek zawsze spoko :P

2

@Pedri16Future piatek sobota i niedziela to juz był rozpierdziel .

0

@Popitek12 nie możesz bo jesteś na sterydach .

2

@michaleu Grześki kozak wafeł , tyle lat sie wcina i dalej topka

2

@MirusAmisz robione przez @Kessie ?

6

@Faro Dorotka potrafi zrobić szum.

2

@Giwera Za to go czasem nie lubie, gra super a wszystko w głowie przegrywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FanVictoraIbarbo @MesQueUnClub_87 już robi 10 raz :P

0

@LeoMessiiBarcaPepa zatem pozdrawiam i jak spotkasz @Kessie daj mu na piwo.

0

Rekordowo dużo Polaków zadowolonych ze swojej sytuacji materialnej. 39 proc. deklaruje swobodę finansową, twierdzi, że starcza im na wiele bez specjalnego oszczędzenia lub też mogą sobie pozwolić na pewien luksus. To najwyższy odsetek w historii badań CBOS.

Ktoś tu jest z tej grupy ?

0

3

@Comentateiro ty już 200 lat dostajesz emeryture , co prawda niska ale starczy ci na kaizjerke.

3

@Ilka park czy gdzie biegasz fani pytają ?

1

1

@AduŚ07 alko go zniszczyło , ale takie picie wiesz , prawie śmierć rodzina go uratowała.

0


kurde ale go przetyrało .

2

@MesQueUnClub_87 tak ale we francji już byś tego auta nie miał i tak to jest:P

5

@Konradowskyy zara sie zacznie walka, ale ja też czekam dawać lato!! @MesQueUnClub_87

0

@svensonFCB Dumni po zwyciestwie , smutni po ...

0

@Zoker mieszkanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?