gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro jakbyś ty usunąl konto i pisał to tez kozak :D
1
@Chimera a ty masz cytryne na dole ?
1
@LAMC_10 a ty umiesz używać bydlaka ?
0
@clyde @July_6_BcN długie macie włosy ?
0
@Nazio_87 dawaj 5 kawe
0
@Czyhrynski wygadany jest poprostu i dobrze.
0
Szpakowski zara wbija mamo !!
2
Brawo 50 baksów Łatwogang !
0
@Barceloniarz987 wysłuchaj o to kolegi błaganie to @VegetaPolska będzie miał jutro rucha...
2
@KrychaFCB a kibicem getafe czy fanem viniego ?
2
@HarveySpecter lepsze było wieniawa rodzinka plus borek :D
0
@Nazio_87 panie 4 zaraz i na zdrowie.
0
@mekston Oski lubi jaką nawierzchnie ?
2
@July_6_BcN pójdziesz do kina z @VegetaPolska na 50 mln ?
0
@FcPortoFan1999 strugałeś pinokia ale looz @Kessie robi to non stop .
0
@FcPortoFan1999 a już wiem co robiłeś @Giwera erosoman ?
0
@FcPortoFan1999 a może byś tak nie spał jak tyle meczy dziś ?
0
@Faro @FCB_dimiC chce :P
0
co za knur @FcPortoFan1999
1
@RozowaPantera solówka honora i git
5
Jak macie do wyboru uratować @draxidox lub @Faro bo obaj sie topią to kogo ratujecie ? możecie wybrać jednego dodam , że jeden mówi , że dostaniecie mandat a drugi mówi , że Flick jest słaby.
1
@Frimpong a pokażesz solówke z @Kessie ?
6
@esem91 @Kessie robi od lat na polu i nie narzeka.
0
@bartekvisca tak martiwmy sie jak splacimy kredyt czy coś a ciul wie ile nam zostało.
2
@wpwelement na 50 mln , @Kessie na jedeń dzień przejmuje twoje obowiązki ?
0
@Tigermaus powiedz, że masz sraczke szefie .
0
@Piotrek1993 Asia nie pozwoli @FcPortoFan1999
0
@kamiVeB nie on tylko czat :P
1
@CLS63AMG wesoło tam musi być na planie , troche zazdro D:
2
@FcPortoFan1999 znaczy ciul wie czy stano będzie, bo może mu chodzi o to ze , wpłaci kase :D ale boras będzie .