4

@Faro jakbyś ty usunąl konto i pisał to tez kozak :D

1

@Chimera a ty masz cytryne na dole ?

1

@LAMC_10 a ty umiesz używać bydlaka ?

0

@clyde @July_6_BcN długie macie włosy ?

0

@Nazio_87 dawaj 5 kawe

0

@Czyhrynski wygadany jest poprostu i dobrze.

0

Szpakowski zara wbija mamo !!

2

Brawo 50 baksów Łatwogang !

0

@Barceloniarz987 wysłuchaj o to kolegi błaganie to @VegetaPolska będzie miał jutro rucha...

2

@KrychaFCB a kibicem getafe czy fanem viniego ?

2

@HarveySpecter lepsze było wieniawa rodzinka plus borek :D

0

@Nazio_87 panie 4 zaraz i na zdrowie.

0

@mekston Oski lubi jaką nawierzchnie ?

2

@July_6_BcN pójdziesz do kina z @VegetaPolska na 50 mln ?

0

@FcPortoFan1999 strugałeś pinokia ale looz @Kessie robi to non stop .

0

@FcPortoFan1999 a już wiem co robiłeś @Giwera erosoman ?

0

@FcPortoFan1999 a może byś tak nie spał jak tyle meczy dziś ?

0

@Faro @FCB_dimiC chce :P

0


co za knur @FcPortoFan1999

1

@RozowaPantera solówka honora i git

5

Jak macie do wyboru uratować @draxidox lub @Faro bo obaj sie topią to kogo ratujecie ? możecie wybrać jednego dodam , że jeden mówi , że dostaniecie mandat a drugi mówi , że Flick jest słaby.

1

@Frimpong a pokażesz solówke z @Kessie ?

6

@esem91 @Kessie robi od lat na polu i nie narzeka.

0

@bartekvisca tak martiwmy sie jak splacimy kredyt czy coś a ciul wie ile nam zostało.

2

@wpwelement na 50 mln , @Kessie na jedeń dzień przejmuje twoje obowiązki ?

0

@Tigermaus powiedz, że masz sraczke szefie .

0

@Piotrek1993 Asia nie pozwoli @FcPortoFan1999

0

@kamiVeB nie on tylko czat :P

1

@CLS63AMG wesoło tam musi być na planie , troche zazdro D:

2

@FcPortoFan1999 znaczy ciul wie czy stano będzie, bo może mu chodzi o to ze , wpłaci kase :D ale boras będzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?