gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Giwera to jest tak dobry człowiek nawet go nie znam , ale bije od niego zawsze mega sympatia, i nawet stanowski mówil , ze zero spiny zawsze kulturka :D
1
@Szklaner Przy tym wzroście zawsze cieżko a robił robote na obronie.
2
@Azi odrobinke :) napewno próbowal , wszystkie sosy wiec pora na sos od @Kessie
1
@Kgorecki2500 ale ty w pracy i po pracy zajadasz hot dogi z żabki . xd
0
@Popitek12 a ty wrócisz do naturalności czy dalej kujesz tyłek ?
1
aha super.
0
@VamoSBarca88 a ja nie , ale może sie myle , zreszta pierwsze dni live to był spokój dopiero potem ruszyło mega :D
2
@Bykunn ale 85%
0
@VamoSBarca88 w sumie kluczem jest, że to jest warszawa Praga , a celebryty mieszkają wszystkie blisko i wpadają, bo jakby to było daleko to pewnie mało kto by był :P
6
@draxidox Dostał gorączki od twoich postów :P
2
@Karzel 500 k widzów xD
2
@Giwera Jordan koszykówki ?
1
@Giwera @Szklaner albo odcinek jak nie mieli co robić grali w pilke , spiewali , XD kosmos odcinek z niczego a tez topka
2
@Giwera haha z babką ten świnia , ten menda xD a ta babka to trzech chłopów xD
0
@Szklaner ogór i grzałka i jazda !
1
@Frimpong ale to live charytatywny to możesz walczyć jedną reką .
5
Taki live la bamba i sie zmieniamy co 20 minut.
Solówka @Kessie z @Frimpong
@clyde z @July_6_BcN o losie singla !
oglądamy kiepskich @Giwera @Szklaner
0
@FcPortoFan1999 Janek fajny facet.
0
@FcPortoFan1999 Janek Urban będzie ;P na kamerce.
4
Powalone tak blisko a tak daleko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@konajoncek okej .
0
@Nazio_87 na ile by @Kessie starczyło tyle kasy ?
2
@Giwera powalone, że o kiblu można nagrać tyle odcinków :D boczek nie chodzi do kibla, kibel zatakny, powódz kanalia dxd
0
@FcPortoFan1999 bo to są twoi sekretarze odbieraja telefony do ciebie.
2
@FcPortoFan1999 @mekston oski lubi klopsiki @Czajka90 ?
1
@michaleu jajochlebki kosmos ;P
1
Co to za przepis na bigos xD
0
@clyde
o co tam chodzi tam regularnie sie leją ?
1
@FcPortoFan1999 dla ciebie Pan Darek prezes.