gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 za takie mecze właśnie kupuje sie bilety.
0
@FcPortoFan1999 jaki czas przegapiłeś zapewne aut albo faul !!
1
@FcPortoFan1999 chłopie taki mecz teraz, a ty gadasz o triple h ?
3
@Ilka @pt9 ocenisz paznokcie ?
1
@LAMC_10 pewnie twoim sąsiadem
0
@MateS będziesz na meczu ?
2
@FcPortoFan1999 jak na ciebie to dobre
3
@Ilka sama oglądasz? został jeszcze murzynek i cycek ?
1
@Popitek12 ale dalej kujesz tyłek ?
1
@Ilka pite z kufla ?
5
to sie nazywa życie
17
@Ilka a połowa liczyla na pokazanie opalenizny :p
7
Niech wrócą te czasy !!
0
@LAMC_10 plus obawy , że jak zamówie pizze to kawałka bedzie brakowac:P
1
@FcPortoFan1999 szanuje , że nawet jakbyś widzial jak @Kessie ci kradnie kiełbaske to byś sobie zrobił nową .
0
@FcPortoFan1999 można wbić na krzywy ryj ?
0
@Filipem jak @TR3YWAY wróci z siłowni to będzi dla ciebie niemiły.
0
@Kgorecki2500 ty panie w pracy jesteś masz czas na takie czytanie x ?
1
@ranger3120 no odemnie w biesy jest blisko ale od ciebie pewnie z 2h 3h
3
@ranger3120 a to lipa to zara trza wracać
1
@ranger3120 a ty nie miałeś być w bieszczadach ?
0
@FcPortoFan1999 jest coś co by moglo cie powstrzymać , przed obejrzeniem tego meczu ? np puka Jan Urban mówi, dawaj na spacer do lasu .
0
@barteq @clyde ty nie byłaś od 20 lat ?
4
@Rastafarnianin Zawód miłosny - 211 (1592), tego nigdy nie zrozumiem , masa kobiet na świecie i nie można myślec tylko o tej co nie wyszło.
0
nie wiem w sumie .
0
@Cvzx jaki miałeś nick wcześniej ?
12
@TR3YWAY nie panikuj będziesz żył.
1
@L4ngusta prezes o 1 do spania
0
@Szklaner pan boczek jest usprawiedliwiony , zdał mature !! cooo ?
2
@KrychaFCB tylko ketchupowe !