1

@FcPortoFan1999 za takie mecze właśnie kupuje sie bilety.

0

@FcPortoFan1999 jaki czas przegapiłeś zapewne aut albo faul !!

1

@FcPortoFan1999 chłopie taki mecz teraz, a ty gadasz o triple h ?

3

@Ilka @pt9 ocenisz paznokcie ?

1

@LAMC_10 pewnie twoim sąsiadem

0

@MateS będziesz na meczu ?

2

@FcPortoFan1999 jak na ciebie to dobre

3

@Ilka sama oglądasz? został jeszcze murzynek i cycek ?

1

@Popitek12 ale dalej kujesz tyłek ?

1

@Ilka pite z kufla ?

5


to sie nazywa życie

17

@Ilka a połowa liczyla na pokazanie opalenizny :p

7


Niech wrócą te czasy !!

0

@LAMC_10 plus obawy , że jak zamówie pizze to kawałka bedzie brakowac:P

1

@FcPortoFan1999 szanuje , że nawet jakbyś widzial jak @Kessie ci kradnie kiełbaske to byś sobie zrobił nową .

0

@FcPortoFan1999 można wbić na krzywy ryj ?

0

@Filipem jak @TR3YWAY wróci z siłowni to będzi dla ciebie niemiły.

0

@Kgorecki2500 ty panie w pracy jesteś masz czas na takie czytanie x ?

1

@ranger3120 no odemnie w biesy jest blisko ale od ciebie pewnie z 2h 3h

3

@ranger3120 a to lipa to zara trza wracać

1

@ranger3120 a ty nie miałeś być w bieszczadach ?

0

@FcPortoFan1999 jest coś co by moglo cie powstrzymać , przed obejrzeniem tego meczu ? np puka Jan Urban mówi, dawaj na spacer do lasu .

0

@barteq @clyde ty nie byłaś od 20 lat ?

4

@Rastafarnianin Zawód miłosny - 211 (1592), tego nigdy nie zrozumiem , masa kobiet na świecie i nie można myślec tylko o tej co nie wyszło.

0


nie wiem w sumie .

0

@Cvzx jaki miałeś nick wcześniej ?

12

@TR3YWAY nie panikuj będziesz żył.

1

@L4ngusta prezes o 1 do spania

0

@Szklaner pan boczek jest usprawiedliwiony , zdał mature !! cooo ?

2

@KrychaFCB tylko ketchupowe !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?