3

@Pedri16Future @FcPortoFan1999 dałby wiele , żeby to byłą ekstraklasa.

1

@Giwera Panie zaraz Ratajski

1

@Ilka złota kobieta :)

1

@July_6_BcN Masa ludzi wyszła z nory i korzysta z pogody tylko sie cieszyć zaczynac sie najlepszy okres tylko do sierpnia .

1

@Ilka to jak ty dziś w domu siedzisz , to może coś dobrego ugotujesz na obiad dla rambli ?

1

@Zoker panie pan mature zdałeś ?

0

@pt9 panie pan , skocz na hot doga do żabki.

3

@MesQueUnClub_87 te przerwy od tego cyklu są straszne .

1

@Comentateiro Przypomnij sobie ile wynosi liczba Pi i zdasz.

0

@Criss18Barca tylko Potop !

1

0

@Czajka90 nie ale były plany isc

0

@michal26 panie potrzebujemy pana z @FcPortoFan1999 w meczu Stal vs wisła

0

@FcPortoFan1999 po meczu do dębicy na kolacje

1

Borędzie komentuje Stal vs Wisła .

5


Oby nie on jutro musi napisać mature !!

0

@Popitek12 tak weżmiesz 400 tysiecy i spłacisz 1 000 200.

9


Walcz Legendo !

2

@Ilka tylko bez murzynków i cycków przed startem

1

@Kgorecki2500 chcesz masło?

0

@FcPortoFan1999 dzis w sumie mogą dać w zamian Wisłe .

4


@FcPortoFan1999 lubisz te żarciki ?

14

@xvcWinterSoldier koszulka Barcelony krótkie spodenki i jazda.

13

@Popitek12 tymi którymi codziennie trzepiesz?

4

@1LY0 piękny jest to fragment na końcu, ile żeście tego zjedli ?

1

/photo/1
@Luciano99 a miało być tak pięknie

0

@clyde efekt długich spacerów ?

0

@lithotripter a wygrasz z @Popitek12 na 60 m?

0

Jak obecnie wygląda wasza kondycja szybko sie męczycie czy dajecie rade?

4

@severius @FcPortoFan1999 ledwo post a ty już like

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?