@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.
@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.
4
@Norbiidolyamal Lewy odciążył budżet kontraktem + mamy kogo sprzedawać
0
Jeśli to prawda to pewnie będą z dwie duże sprzedaże u nas
1
Za darmo to uczciwa cena
0
@maikeru chyba że chodzi o to że Laporcie głos zabrało
15
To fajnie zabrał głos xD
0
W rozliczeniu za Gordona pewnie dali jeszcze mecz o Puchar Gampera :D
1
@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.
1
@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.
1
@Dankho94isback a co my biali żeby się nie dzielić :D
0
O! Widzę że kolejny specjalista do karnych będzie
0
@HypeR pamiętaj tylko że przyjście Gordona nie oznacza rezygnacji pozyskania topowej 9
0
@tarantino10 Raphinha może grać na pozycji Olmo. Wtedy albo Olmo do rotacji, albo sprzedaż
1
@orgazm44 jakby poszedł do nich to by go pod niebiosa wychwalali. Typowo niemiecki klimat. Bój się Boga
1
@Lionel_Messi10 no i nie chcem ale muszem się napic
0
@Purus jak oni strzelą 4 to my 5
4
Czyli sprzedaż Olmo, Raphinha na jego pozycje. A z przodu Gordon, Alvarez i Yamal :)
0
@Azazel_Pazuzu Panie, pan żeś jest jak taka zatruta strzała :D
0
@barteq no nie? I odrazu życie staje się bardziej kolorowe
3
Ciekawe jakby to śmigało. Ale obrona nieruszona
9
Chyba Laporte wkurw... te słowa
2
@StanBarcyFan Vlahovic niestety, ale Muriqui już nie. Dobra opcja z ławki jak Joselu u białych. W dodatku tania opcją bo Mallorca spadła
8
Mistrzostwa świata blisko to trzeba potwierdzać szybko żeby piłkarz wiedział ma czym stoi. Podoba mi się takie działanie niż sagi trwające 2 miesiące
6
@Blugrn 9? Muriqui:)
1
Jak to prawda że chcą tak szybko ogarnąć transfer. To brawo, w końcu bez sagi przez całe okienko. A jeśli nie to będziemy mieć klasyk jak co roku :D
14
@Rupert_Haubica jak Flick poprosił o ten transfer to jestem spokojny
5
@SeWo77 jeśli tylko sam Flick go chciał, to jestem dobrej myśli
5
Czekamy na here we go. Chyba że wywierają presję na Alvarezie, ale wątpię
0
@Eto'o9 R10 Gordon na 9 też daje rade
1
@kacperFCB_ dzięki że mnie wyręczyłeś tym komentarzem
0
Ciekawa opcja. Może grać na każdej pozycji w ataku.