4

@Norbiidolyamal Lewy odciążył budżet kontraktem + mamy kogo sprzedawać

0

Jeśli to prawda to pewnie będą z dwie duże sprzedaże u nas

1

Za darmo to uczciwa cena

0

@maikeru chyba że chodzi o to że Laporcie głos zabrało

15

To fajnie zabrał głos xD

0

W rozliczeniu za Gordona pewnie dali jeszcze mecz o Puchar Gampera :D

1

@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.

1

@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.

1

@Dankho94isback a co my biali żeby się nie dzielić :D

0

O! Widzę że kolejny specjalista do karnych będzie

0

@HypeR pamiętaj tylko że przyjście Gordona nie oznacza rezygnacji pozyskania topowej 9

0

@tarantino10 Raphinha może grać na pozycji Olmo. Wtedy albo Olmo do rotacji, albo sprzedaż

1

@orgazm44 jakby poszedł do nich to by go pod niebiosa wychwalali. Typowo niemiecki klimat. Bój się Boga

1

@Lionel_Messi10 no i nie chcem ale muszem się napic

0

@Purus jak oni strzelą 4 to my 5

4

Czyli sprzedaż Olmo, Raphinha na jego pozycje. A z przodu Gordon, Alvarez i Yamal :)

0

@Azazel_Pazuzu Panie, pan żeś jest jak taka zatruta strzała :D

0

@barteq no nie? I odrazu życie staje się bardziej kolorowe

3



Ciekawe jakby to śmigało. Ale obrona nieruszona

9



Chyba Laporte wkurw... te słowa

2

@StanBarcyFan Vlahovic niestety, ale Muriqui już nie. Dobra opcja z ławki jak Joselu u białych. W dodatku tania opcją bo Mallorca spadła

8

Mistrzostwa świata blisko to trzeba potwierdzać szybko żeby piłkarz wiedział ma czym stoi. Podoba mi się takie działanie niż sagi trwające 2 miesiące

6

@Blugrn 9? Muriqui:)

1

Jak to prawda że chcą tak szybko ogarnąć transfer. To brawo, w końcu bez sagi przez całe okienko. A jeśli nie to będziemy mieć klasyk jak co roku :D

14

@Rupert_Haubica jak Flick poprosił o ten transfer to jestem spokojny

5

@SeWo77 jeśli tylko sam Flick go chciał, to jestem dobrej myśli

5

Czekamy na here we go. Chyba że wywierają presję na Alvarezie, ale wątpię

0

@Eto'o9 R10 Gordon na 9 też daje rade

1

@kacperFCB_ dzięki że mnie wyręczyłeś tym komentarzem

0

Ciekawa opcja. Może grać na każdej pozycji w ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?