16 czerwca 2026, 22:25
0
Penalti a favor del Real Madrid
16 czerwca 2026, 20:13
@wyrek coś za coś xD
16 czerwca 2026, 13:02
1
@BonusKiller bo Deco leci w uja z transferami i pracuje po cichu
15 czerwca 2026, 19:21
10
A czego się spodziewali, że będą chcieli od niego autograf :D
15 czerwca 2026, 15:36
@Kidd Znając Laporte, odpowie
15 czerwca 2026, 15:34
@blakkudium a Wisła Kraków nadal nie dostała pieniędzy
15 czerwca 2026, 14:33
@zbyglu Alvarez idealnie by pasował do nas. Ale mam nadzieję że nie za 150 baniek
15 czerwca 2026, 14:32
Galacticos 3.0 :D
15 czerwca 2026, 13:37
Całe szczęście że nie wydaliśmy takie kapusty na niego. Laporta może teraz odpowiedzieć, czekamy
14 czerwca 2026, 20:21
@Riguelme i Haalanda. I będą musieli drugą szatnie dobudować i drugie boisko
14 czerwca 2026, 20:20
3
Wszystkie sekcje zdobywają, w przyszłym sezonie czas na panów z piłki nożnej
14 czerwca 2026, 18:59
@Marcelinho132 to od nich pochodzi ten słynny Kurakao drink ukazany w świat według kiepskich? :D
14 czerwca 2026, 18:42
Nam i tak została najlepsza opcja, Grimaldo :)
14 czerwca 2026, 18:40
@vangoor Rashford na 9... I znowu narzekanie na brak skuteczności przy masie sytuacji
14 czerwca 2026, 18:39
@PIWOSZ89 Victor Munoz za rok z Newcastle xD
14 czerwca 2026, 18:38
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 czerwca 2026, 18:25
@Derpowsky lepiej niech pracuje z głową i po cichu, bo jeszcze jakieś wynalazki z Brazylii ściągnie
14 czerwca 2026, 18:18
@HavertzKai nie znikła z rynku, tylko w końcu chyba zaczęli kupować z głową
@Janas11224 na mądrego nie wygląda
14 czerwca 2026, 10:41
@mkl87 chodzi mi o to że nie da się czytać głupot że "Barcelona nie ma pieniędzy na transfery". Pieniądze ma tylko gruby wymyślił gówniana zasadę 1:1. Nawet 2 liga angielska wydaje więcej niż zespoły z La Liga
13 czerwca 2026, 22:50
2
@SeWo77 jak na ten kraj to niezbyt mocny skład :D
13 czerwca 2026, 22:49
@VAMOS1899LaMasia zgadnij :D
13 czerwca 2026, 19:44
@APTAPT jest jakaś transmisja w Pl?
13 czerwca 2026, 19:42
@mkl87 nie da się już czytać tego mitu że Barcelonie brakuje funduszy. Nie byli w zasadzie 1:1
13 czerwca 2026, 15:44
Deco działa po cichu
13 czerwca 2026, 15:43
@Gappeq vinicius będzie miał przeje...
12 czerwca 2026, 19:42
@AmigoBlancos na Pedriego ile?
12 czerwca 2026, 19:38
14
Tunkara. Już się nie mogę doczekać
12 czerwca 2026, 19:02
4
https://zapodaj.net/plik-KLPDuMxIViTak to powinno wyglądać
11 czerwca 2026, 22:38
@Elvisek otóż to. Powtórka z 2010 roku
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Penalti a favor del Real Madrid
0
@wyrek coś za coś xD
1
@BonusKiller bo Deco leci w uja z transferami i pracuje po cichu
10
A czego się spodziewali, że będą chcieli od niego autograf :D
0
@Kidd Znając Laporte, odpowie
1
@blakkudium a Wisła Kraków nadal nie dostała pieniędzy
0
@zbyglu Alvarez idealnie by pasował do nas. Ale mam nadzieję że nie za 150 baniek
0
Galacticos 3.0 :D
0
Całe szczęście że nie wydaliśmy takie kapusty na niego. Laporta może teraz odpowiedzieć, czekamy
1
@Riguelme i Haalanda. I będą musieli drugą szatnie dobudować i drugie boisko
3
Wszystkie sekcje zdobywają, w przyszłym sezonie czas na panów z piłki nożnej
1
@Marcelinho132 to od nich pochodzi ten słynny Kurakao drink ukazany w świat według kiepskich? :D
1
Nam i tak została najlepsza opcja, Grimaldo :)
0
@vangoor Rashford na 9... I znowu narzekanie na brak skuteczności przy masie sytuacji
0
@PIWOSZ89 Victor Munoz za rok z Newcastle xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derpowsky lepiej niech pracuje z głową i po cichu, bo jeszcze jakieś wynalazki z Brazylii ściągnie
0
@HavertzKai nie znikła z rynku, tylko w końcu chyba zaczęli kupować z głową
1
@Janas11224 na mądrego nie wygląda
0
@mkl87 chodzi mi o to że nie da się czytać głupot że "Barcelona nie ma pieniędzy na transfery". Pieniądze ma tylko gruby wymyślił gówniana zasadę 1:1. Nawet 2 liga angielska wydaje więcej niż zespoły z La Liga
2
@SeWo77 jak na ten kraj to niezbyt mocny skład :D
0
@VAMOS1899LaMasia zgadnij :D
0
@APTAPT jest jakaś transmisja w Pl?
1
@mkl87 nie da się już czytać tego mitu że Barcelonie brakuje funduszy. Nie byli w zasadzie 1:1
0
Deco działa po cichu
1
@Gappeq vinicius będzie miał przeje...
0
@AmigoBlancos na Pedriego ile?
14
Tunkara. Już się nie mogę doczekać
4
https://zapodaj.net/plik-KLPDuMxIVi
Tak to powinno wyglądać
1
@Elvisek otóż to. Powtórka z 2010 roku