0

barcam dobrze sie czujesz?

0

waha 50-60? jego agent mowi ze nie wiecej niż 50 :) przeczytaj newsa i pisz ;-)

0

kaniucha żaden piłkarz nie jest wart tyle pieniędzy może iniesta lub messi ale ronaldo w tym roku wart w okolicach tyle co kaka :)

0

GRATULACJE!!

0

Chce ktos ze mna załozyc seriws o barcelonie ktos kto zna sie na html :) i podstawowych rzeczach:)jeżeli tak pisac na gg 7009609 ;]

0

Henry-Messi-Ribery(zmiana wraz z eto'o) albo jakies inne ustawienie żeby cała czwórka grała :)

0

grochina nie mow ze ribery niepotrzebny , bo jest!!;] A co do villi i forlana można się wstrzymac zobaczymy co wyniknie z Ibrą jezeli nic można wtedy o nich pomyśleć a jak nie wyjdzie z tego nic , to niech eto'o zostanie :).......

0

nie zaklepal zadnego villi villa dostal oferte ale nie od realu i pisze ze przeniesie sie ale nie do primera division najprawdopodobniej do chelsea!! najświeższa wiad. na temat Villi!

0

marco87 tak masz racje za messiego chcieli dac 150mln ;p to by bylo dopiero hoho ;]

0

damianpsv to tylko twoje słowa , oczywiście życze z całego serca żeby sie nam spełniły :)

0

no tak fantastyczna tylko zeby sie spełniła :)

0

KTO ZE MNA ZALOZY SERWIS O BLAUGRANIE :] :)))? pisac gg 7009609 ;]

0

No to news prawie nieaktualny , Prawdopodobnie ibra przejdzie do barcelony niżej jego wypowiedz i info o tym wszystko wskazuje na to ze tak :

W tłumie doniesień i wypowiedzi o rzekomej wyprowadzce Zlatana Ibrahimovicia z Interu pojawiła się wypowiedź samego Szweda.

Zlatan stwierdził krótko, że wie już, w jakiej koszulce będzie występował w przyszłym sezonie, jednak nie ujawnił jej barw.

Wiem, gdzie zagram, ale zachowuję to dla siebie - powiedział Ibrahimović dla szwedzkiej telewizji. - Dobrze się z tym czuję.

0

Hmm..... myśle ze Ribery przejdzie do barcy , chociaż będzie trudno pewnie ten zasrany perez znowu sie wepchnie tym swoim tłustym dupskiem w parade barcy.....!VeB^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?