grochina nie mow ze ribery niepotrzebny , bo jest!!;] A co do villi i forlana można się wstrzymac zobaczymy co wyniknie z Ibrą jezeli nic można wtedy o nich pomyśleć a jak nie wyjdzie z tego nic , to niech eto'o zostanie :).......
nie zaklepal zadnego villi villa dostal oferte ale nie od realu i pisze ze przeniesie sie ale nie do primera division najprawdopodobniej do chelsea!! najświeższa wiad. na temat Villi!
Hmm..... myśle ze Ribery przejdzie do barcy , chociaż będzie trudno pewnie ten zasrany perez znowu sie wepchnie tym swoim tłustym dupskiem w parade barcy.....!VeB^^
0
barcam dobrze sie czujesz?
0
waha 50-60? jego agent mowi ze nie wiecej niż 50 :) przeczytaj newsa i pisz ;-)
0
kaniucha żaden piłkarz nie jest wart tyle pieniędzy może iniesta lub messi ale ronaldo w tym roku wart w okolicach tyle co kaka :)
0
GRATULACJE!!
0
Chce ktos ze mna załozyc seriws o barcelonie ktos kto zna sie na html :) i podstawowych rzeczach:)jeżeli tak pisac na gg 7009609 ;]
0
Henry-Messi-Ribery(zmiana wraz z eto'o) albo jakies inne ustawienie żeby cała czwórka grała :)
0
grochina nie mow ze ribery niepotrzebny , bo jest!!;] A co do villi i forlana można się wstrzymac zobaczymy co wyniknie z Ibrą jezeli nic można wtedy o nich pomyśleć a jak nie wyjdzie z tego nic , to niech eto'o zostanie :).......
0
nie zaklepal zadnego villi villa dostal oferte ale nie od realu i pisze ze przeniesie sie ale nie do primera division najprawdopodobniej do chelsea!! najświeższa wiad. na temat Villi!
0
marco87 tak masz racje za messiego chcieli dac 150mln ;p to by bylo dopiero hoho ;]
0
damianpsv to tylko twoje słowa , oczywiście życze z całego serca żeby sie nam spełniły :)
0
no tak fantastyczna tylko zeby sie spełniła :)
0
KTO ZE MNA ZALOZY SERWIS O BLAUGRANIE :] :)))? pisac gg 7009609 ;]
0
No to news prawie nieaktualny , Prawdopodobnie ibra przejdzie do barcelony niżej jego wypowiedz i info o tym wszystko wskazuje na to ze tak :
W tłumie doniesień i wypowiedzi o rzekomej wyprowadzce Zlatana Ibrahimovicia z Interu pojawiła się wypowiedź samego Szweda.
Zlatan stwierdził krótko, że wie już, w jakiej koszulce będzie występował w przyszłym sezonie, jednak nie ujawnił jej barw.
Wiem, gdzie zagram, ale zachowuję to dla siebie - powiedział Ibrahimović dla szwedzkiej telewizji. - Dobrze się z tym czuję.
0
Hmm..... myśle ze Ribery przejdzie do barcy , chociaż będzie trudno pewnie ten zasrany perez znowu sie wepchnie tym swoim tłustym dupskiem w parade barcy.....!VeB^^