4

Niech dorzucą mecz o Puchar Gampera

0

Inter Miami może

4

No penalty no party

1

@tarantino10 nie potrafią na boisku to manipulują

2

@Bossmantoja na real to możnaby zrobić materiał nie w godzinach ale w miesiącach

0

@BojanKriKicz do czterech razy sztuka

0

@mekston wiem że 35 lat to nic, ale jak napisałem, jeśli "francja" nadal będzie tak wypuszczać piłkarzy to będzie ktoś równie dobry i młodszy od niego

4

Ale mam nadzieję że nie zapomnieli materiałów na siebie? Bo jest ich masa, z każdego sezonu LM

6

Czyżby tutaj sugerował możliwe włączenie Fermina Lopeza w transfer hahah

0

@mekston ale mundial jest co 4 lata. W kolejnym może zagra, ale już w następnym? Być może niekoniecznie jeśli "Francja" w takim tempie nadal będzie wypuszczać nowych grajków

0

@juro14 90 mln za wielką niewiadomą to już wolę wydać na tego Alvareza (tylko jeśli Flick chce go tak bardzo)

0

@ACMaldini3 grając przeciwko Flickowi, nieważne jak się wzmocnią i tak będą braki

2

@Aequlibre i Haalanda i z szatni zostaną fundamenty xD

1

@alekpalek Nie zapominaj że Mbappe nie ma już 21 lat

2

@Debfc najśmieszniejsze jest to że "za czasów Negreiry" sędziowie mylili się najczęściej na korzyść białych. I mimo to Barcelona zdobywała tytuły

0

Penalti a favor del Real Madrid

0

@wyrek coś za coś xD

1

@BonusKiller bo Deco leci w uja z transferami i pracuje po cichu

10

A czego się spodziewali, że będą chcieli od niego autograf :D

0

@Kidd Znając Laporte, odpowie

1

@blakkudium a Wisła Kraków nadal nie dostała pieniędzy

0

@zbyglu Alvarez idealnie by pasował do nas. Ale mam nadzieję że nie za 150 baniek

0

Galacticos 3.0 :D

0

Całe szczęście że nie wydaliśmy takie kapusty na niego. Laporta może teraz odpowiedzieć, czekamy

1

@Riguelme i Haalanda. I będą musieli drugą szatnie dobudować i drugie boisko

3

Wszystkie sekcje zdobywają, w przyszłym sezonie czas na panów z piłki nożnej

1

@Marcelinho132 to od nich pochodzi ten słynny Kurakao drink ukazany w świat według kiepskich? :D

1

Nam i tak została najlepsza opcja, Grimaldo :)

0

@vangoor Rashford na 9... I znowu narzekanie na brak skuteczności przy masie sytuacji

0

@PIWOSZ89 Victor Munoz za rok z Newcastle xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?