1

Joao Pedro aż 30%? Chyba ktoś używał wielu kont do głosowania xD

3

Piłka nożna to sport kontaktowy. Tyle w temacie

0

No i w końcu Deco wraca do roboty

0

@allien18 ale szyny są długie to i stacja zajebista

3

I Wisłe i Cracovie też kocha

0

@Romario87 w Korei Południowej? Chyba sprzedaż loży

2

@reloaded ja mam wrażenie że Perez z każdym kolejnym "wielkim" transferem po prostu rozwala drużynę (której nie ma)

0

@Verore w zbroi nie, ale z setką tak

0

@Messibestplayerintheworld pomyśleć że United w 2020 roku dawał 100 baniek. Ale kto mógł przewidzieć

9

Deco niech wraca z tych wakacji bo nudno

2

Ten zamiast budować drużynę to ściąga kolejne indywidualności. Czekam aż wszyscy skoczą sobie do gardeł xD

0

Pewnie Olise xD

7

Będzie znowu por que 5-0

4



Naprawdę ktoś widzi w nim potencjal?

1

@malicinho od dwóch sezonów ciągle szpital

0

@Arden no to dobrze mówiłem. Alvareza ściągną i będzie "oni strzela 4 a my 12"

0

@aspr1me nawet ryby kradną, co za naród

1

Tylko Grimaldo jeśli już

1

Więcej takich transferów. Będzie autostrada do bramki

1

@BorzyKrzys bój się Boga

2

@sh4rQu i dwie oranżady, zapomniałeś

1

@Marcelinho132 czyli Lewandowski jeszcze na rok :D

5

Atletico jak dzieci we mgle xD

2

@masik86 ja nadal czasem odpale. Jakoś te nowe części mi nie podchodzą. Tak samo tylko Heroes of Might and Magic III

12

Zamiast szukać kolejnych wynalazków z Brazylii którzy zawsze dużo kosztują. Lepiej postawić na Cancelo bo udowodnił że idealnie pasuje do gry u Flicka. I lepiej wziąć Grimaldo lub Cucurelle

2

@18Pawel99 Leszek Orłowski... Skończyłem czytać

1



Grimaldo

1

Nie mogą się pogodzić z tym że są po prostu zwykłym przejściowym klubem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?