7 czerwca 2026, 12:37
1
Joao Pedro aż 30%? Chyba ktoś używał wielu kont do głosowania xD
7 czerwca 2026, 12:36
3
Piłka nożna to sport kontaktowy. Tyle w temacie
6 czerwca 2026, 22:29
0
No i w końcu Deco wraca do roboty
6 czerwca 2026, 17:43
@allien18 ale szyny są długie to i stacja zajebista
6 czerwca 2026, 13:54
I Wisłe i Cracovie też kocha
5 czerwca 2026, 22:13
@Romario87 w Korei Południowej? Chyba sprzedaż loży
5 czerwca 2026, 21:33
2
@reloaded ja mam wrażenie że Perez z każdym kolejnym "wielkim" transferem po prostu rozwala drużynę (której nie ma)
5 czerwca 2026, 21:32
@Verore w zbroi nie, ale z setką tak
5 czerwca 2026, 21:31
@Messibestplayerintheworld pomyśleć że United w 2020 roku dawał 100 baniek. Ale kto mógł przewidzieć
5 czerwca 2026, 21:29
9
Deco niech wraca z tych wakacji bo nudno
5 czerwca 2026, 13:20
Ten zamiast budować drużynę to ściąga kolejne indywidualności. Czekam aż wszyscy skoczą sobie do gardeł xD
5 czerwca 2026, 08:36
Pewnie Olise xD
4 czerwca 2026, 18:56
7
Będzie znowu por que 5-0
3 czerwca 2026, 22:06
https://www.fcbarca.com/28670-robben-barca-chciala-podpisac-ze-mna-kontrakt,dyskusja-615826.htmlZnalezione przez przypadek :D
3 czerwca 2026, 19:53
4
🚨JUST IN: Former Real Madrid manager Álvaro Arbeloa offered his services to Bayer Leverkusen who are looking for a new coach They club rejected his offer https://t.co/uMK67KQAcx">pic.twitter.com/uMK67KQAcx— Polymarket Sports (@PolymarketSport) June 3, 2026
🚨JUST IN: Former Real Madrid manager Álvaro Arbeloa offered his services to Bayer Leverkusen who are looking for a new coach They club rejected his offer https://t.co/uMK67KQAcx">pic.twitter.com/uMK67KQAcx
2 czerwca 2026, 22:56
@malicinho od dwóch sezonów ciągle szpital
2 czerwca 2026, 21:11
@Arden no to dobrze mówiłem. Alvareza ściągną i będzie "oni strzela 4 a my 12"
2 czerwca 2026, 21:09
@aspr1me nawet ryby kradną, co za naród
2 czerwca 2026, 18:39
Tylko Grimaldo jeśli już
2 czerwca 2026, 17:29
Więcej takich transferów. Będzie autostrada do bramki
1 czerwca 2026, 23:23
@BorzyKrzys bój się Boga
1 czerwca 2026, 23:21
@sh4rQu i dwie oranżady, zapomniałeś
1 czerwca 2026, 22:36
@Marcelinho132 czyli Lewandowski jeszcze na rok :D
1 czerwca 2026, 18:59
5
Atletico jak dzieci we mgle xD
1 czerwca 2026, 18:58
@masik86 ja nadal czasem odpale. Jakoś te nowe części mi nie podchodzą. Tak samo tylko Heroes of Might and Magic III
1 czerwca 2026, 18:03
12
Zamiast szukać kolejnych wynalazków z Brazylii którzy zawsze dużo kosztują. Lepiej postawić na Cancelo bo udowodnił że idealnie pasuje do gry u Flicka. I lepiej wziąć Grimaldo lub Cucurelle
1 czerwca 2026, 16:47
@18Pawel99 Leszek Orłowski... Skończyłem czytać
1 czerwca 2026, 16:23
8
https://ih1.redbubble.net/image.481433439.1016/flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u4.jpgMyślę że go posłucha
1 czerwca 2026, 16:15
🚨👀 Alejandro Grimaldo opens doors to Bayer exit: “I want to return to La Liga”. 🇪🇸 https://t.co/9Y2BgySXlG">pic.twitter.com/9Y2BgySXlG— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 1, 2026
🚨👀 Alejandro Grimaldo opens doors to Bayer exit: “I want to return to La Liga”. 🇪🇸 https://t.co/9Y2BgySXlG">pic.twitter.com/9Y2BgySXlG
1 czerwca 2026, 15:30
Nie mogą się pogodzić z tym że są po prostu zwykłym przejściowym klubem :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Joao Pedro aż 30%? Chyba ktoś używał wielu kont do głosowania xD
3
Piłka nożna to sport kontaktowy. Tyle w temacie
0
No i w końcu Deco wraca do roboty
0
@allien18 ale szyny są długie to i stacja zajebista
3
I Wisłe i Cracovie też kocha
0
@Romario87 w Korei Południowej? Chyba sprzedaż loży
2
@reloaded ja mam wrażenie że Perez z każdym kolejnym "wielkim" transferem po prostu rozwala drużynę (której nie ma)
0
@Verore w zbroi nie, ale z setką tak
0
@Messibestplayerintheworld pomyśleć że United w 2020 roku dawał 100 baniek. Ale kto mógł przewidzieć
9
Deco niech wraca z tych wakacji bo nudno
2
Ten zamiast budować drużynę to ściąga kolejne indywidualności. Czekam aż wszyscy skoczą sobie do gardeł xD
0
Pewnie Olise xD
7
Będzie znowu por que 5-0
1
https://www.fcbarca.com/28670-robben-barca-chciala-podpisac-ze-mna-kontrakt,dyskusja-615826.html
Znalezione przez przypadek :D
4
Naprawdę ktoś widzi w nim potencjal?
1
@malicinho od dwóch sezonów ciągle szpital
0
@Arden no to dobrze mówiłem. Alvareza ściągną i będzie "oni strzela 4 a my 12"
0
@aspr1me nawet ryby kradną, co za naród
1
Tylko Grimaldo jeśli już
1
Więcej takich transferów. Będzie autostrada do bramki
1
@BorzyKrzys bój się Boga
2
@sh4rQu i dwie oranżady, zapomniałeś
1
@Marcelinho132 czyli Lewandowski jeszcze na rok :D
5
Atletico jak dzieci we mgle xD
2
@masik86 ja nadal czasem odpale. Jakoś te nowe części mi nie podchodzą. Tak samo tylko Heroes of Might and Magic III
12
Zamiast szukać kolejnych wynalazków z Brazylii którzy zawsze dużo kosztują. Lepiej postawić na Cancelo bo udowodnił że idealnie pasuje do gry u Flicka. I lepiej wziąć Grimaldo lub Cucurelle
2
@18Pawel99 Leszek Orłowski... Skończyłem czytać
8
https://ih1.redbubble.net/image.481433439.1016/flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u4.jpg
Myślę że go posłucha
1
Grimaldo
1
Nie mogą się pogodzić z tym że są po prostu zwykłym przejściowym klubem :)