5

Czekamy na here we go. Chyba że wywierają presję na Alvarezie, ale wątpię

0

@Eto'o9 R10 Gordon na 9 też daje rade

1

@kacperFCB_ dzięki że mnie wyręczyłeś tym komentarzem

0

Ciekawa opcja. Może grać na każdej pozycji w ataku.

4

@PJ777 Flick obala wszystkie mity także nie martw sie

0

@waletpl w tym roku chyba nic nie gadali

1

A tu boom. Zaskoczą nas Haalandem jak Lewandowskim bez sagi :D

6



Cancelo

2

Neymar rozumiem. Ale przecież powołanie Yamala było pewne jak to że nic nie trafisz w totka:D

3

Odrazu niech robią klauzule z 2 miliardy

0

Jak chce przyjść to niech się postara, jak nie to niech spier

3

Szkoda że Tunkary nie było

19



W madrycie też świętują

4

Świeżo upieczony mistrz już pokonany dwukrotnie. Dobrze. Nie będzie presji przed startem nowego sezonu :)

0

Widać po Szczęsnym że to już nie te lata. I widać też jak duże znaczenie ma posiadanie top bramkarza.

4

Mallorca jak spada to Muriqi byłby dobrą, tania opcją. Tak jak kiedyś Joselu u białych

1

Valencia jak Legia. Przez większość sezonu walczą o utrzymanie, a na koniec walka o puchary :D

0

@mekston real też człowiek, trochę ciepła im się należy

1

@Adran360 szkoda że wcześniej nie dostawial tak nogi jak dzisiaj

8

@Comentateiro i rzut karny dla realu madryt

0

panie Turek, kończ pan ten mecz!

0

Nie chcem, ale muszem sie napić

1

@Katalończyk 99 albo kolejnych nie będzie xD

5

Po oglądane. Wszystkie video zablokowane xD

9

Pewnie znów wymyślą koronawirus V2 i znów nie dostanie

4

Panowie. Który to już raz was zawstydzili? W przyszłym sezonie całe siły na LM!!

5

Ja pierdziele jak ten czas leci. Dopiero co oglądaliśmy MVP w Barcelonie

1

To se Trent teraz pluje w twarz :D

1

Weźcie tego buca ze zdjęcia bo mnie nosi

0

Abdelkarim wszedł z buta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?