27 maja 2026, 17:35
5
Czekamy na here we go. Chyba że wywierają presję na Alvarezie, ale wątpię
27 maja 2026, 13:43
0
@Eto'o9 R10 Gordon na 9 też daje rade
27 maja 2026, 13:31
1
@kacperFCB_ dzięki że mnie wyręczyłeś tym komentarzem
Ciekawa opcja. Może grać na każdej pozycji w ataku.
27 maja 2026, 13:30
4
@PJ777 Flick obala wszystkie mity także nie martw sie
27 maja 2026, 12:08
@waletpl w tym roku chyba nic nie gadali
26 maja 2026, 20:23
A tu boom. Zaskoczą nas Haalandem jak Lewandowskim bez sagi :D
26 maja 2026, 14:50
6
🚨 𝗡𝗘𝗪: João Cancelo wants to stay at Barcelona for at least 2 more seasons.He does not want to return to Al-Hilal, and is even ready to take a paycut to join Barça.— @sport https://t.co/DMfmQpuamC">pic.twitter.com/DMfmQpuamC— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) May 26, 2026
🚨 𝗡𝗘𝗪: João Cancelo wants to stay at Barcelona for at least 2 more seasons.He does not want to return to Al-Hilal, and is even ready to take a paycut to join Barça.— @sport https://t.co/DMfmQpuamC">pic.twitter.com/DMfmQpuamC
26 maja 2026, 12:35
2
Neymar rozumiem. Ale przecież powołanie Yamala było pewne jak to że nic nie trafisz w totka:D
25 maja 2026, 21:11
3
Odrazu niech robią klauzule z 2 miliardy
25 maja 2026, 14:01
Jak chce przyjść to niech się postara, jak nie to niech spier
24 maja 2026, 15:31
Szkoda że Tunkary nie było
24 maja 2026, 14:43
19
It's official: Real Madrid are Pichichi Champions Haters spent all season screaming “trophyless”… now they’re quiet asf 👋 https://t.co/KIem2BhgjR">pic.twitter.com/KIem2BhgjR— Troll Football (@TrollFootball) May 24, 2026
It's official: Real Madrid are Pichichi Champions Haters spent all season screaming “trophyless”… now they’re quiet asf 👋 https://t.co/KIem2BhgjR">pic.twitter.com/KIem2BhgjR
23 maja 2026, 23:08
Świeżo upieczony mistrz już pokonany dwukrotnie. Dobrze. Nie będzie presji przed startem nowego sezonu :)
23 maja 2026, 23:02
Widać po Szczęsnym że to już nie te lata. I widać też jak duże znaczenie ma posiadanie top bramkarza.
23 maja 2026, 22:59
Mallorca jak spada to Muriqi byłby dobrą, tania opcją. Tak jak kiedyś Joselu u białych
23 maja 2026, 22:50
Valencia jak Legia. Przez większość sezonu walczą o utrzymanie, a na koniec walka o puchary :D
23 maja 2026, 22:46
@mekston real też człowiek, trochę ciepła im się należy
23 maja 2026, 22:45
@Adran360 szkoda że wcześniej nie dostawial tak nogi jak dzisiaj
23 maja 2026, 22:40
8
@Comentateiro i rzut karny dla realu madryt
23 maja 2026, 22:39
panie Turek, kończ pan ten mecz!
23 maja 2026, 22:37
Nie chcem, ale muszem sie napić
23 maja 2026, 22:29
@Katalończyk 99 albo kolejnych nie będzie xD
23 maja 2026, 21:06
Po oglądane. Wszystkie video zablokowane xD
23 maja 2026, 21:04
9
Pewnie znów wymyślą koronawirus V2 i znów nie dostanie
23 maja 2026, 21:03
Panowie. Który to już raz was zawstydzili? W przyszłym sezonie całe siły na LM!!
22 maja 2026, 21:22
Ja pierdziele jak ten czas leci. Dopiero co oglądaliśmy MVP w Barcelonie
22 maja 2026, 12:26
To se Trent teraz pluje w twarz :D
22 maja 2026, 12:15
Weźcie tego buca ze zdjęcia bo mnie nosi
21 maja 2026, 22:17
Abdelkarim wszedł z buta
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Czekamy na here we go. Chyba że wywierają presję na Alvarezie, ale wątpię
0
@Eto'o9 R10 Gordon na 9 też daje rade
1
@kacperFCB_ dzięki że mnie wyręczyłeś tym komentarzem
0
Ciekawa opcja. Może grać na każdej pozycji w ataku.
4
@PJ777 Flick obala wszystkie mity także nie martw sie
0
@waletpl w tym roku chyba nic nie gadali
1
A tu boom. Zaskoczą nas Haalandem jak Lewandowskim bez sagi :D
6
Cancelo
2
Neymar rozumiem. Ale przecież powołanie Yamala było pewne jak to że nic nie trafisz w totka:D
3
Odrazu niech robią klauzule z 2 miliardy
0
Jak chce przyjść to niech się postara, jak nie to niech spier
3
Szkoda że Tunkary nie było
19
W madrycie też świętują
4
Świeżo upieczony mistrz już pokonany dwukrotnie. Dobrze. Nie będzie presji przed startem nowego sezonu :)
0
Widać po Szczęsnym że to już nie te lata. I widać też jak duże znaczenie ma posiadanie top bramkarza.
4
Mallorca jak spada to Muriqi byłby dobrą, tania opcją. Tak jak kiedyś Joselu u białych
1
Valencia jak Legia. Przez większość sezonu walczą o utrzymanie, a na koniec walka o puchary :D
0
@mekston real też człowiek, trochę ciepła im się należy
1
@Adran360 szkoda że wcześniej nie dostawial tak nogi jak dzisiaj
8
@Comentateiro i rzut karny dla realu madryt
0
panie Turek, kończ pan ten mecz!
0
Nie chcem, ale muszem sie napić
1
@Katalończyk 99 albo kolejnych nie będzie xD
5
Po oglądane. Wszystkie video zablokowane xD
9
Pewnie znów wymyślą koronawirus V2 i znów nie dostanie
4
Panowie. Który to już raz was zawstydzili? W przyszłym sezonie całe siły na LM!!
5
Ja pierdziele jak ten czas leci. Dopiero co oglądaliśmy MVP w Barcelonie
1
To se Trent teraz pluje w twarz :D
1
Weźcie tego buca ze zdjęcia bo mnie nosi
0
Abdelkarim wszedł z buta