2

Myślałem że pod warunkiem jak Barcelona nadal będzie opłacać pensje xD

0

@karci0 to wycisz i włącz danza kuduro

2

Mam nadzieję że w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Sociedad strzeli zwycięską bramkę z kontrowersyjnego rzutu karnego.

0

@Azazel_Pazuzu 4 godziny zapewnionych emocji

4



Jakby ktoś nie miał dzisiaj filmu na wieczór to łapcie ;)

2

@BORO_12 zdaje się że jego agent po którymś meczu mówił że Barcelona się z nim kontaktowała?

9

Coś mi się wydaje że odejdzie razem z Lewym. Szkoda, taki gość w szatni to skarb.

0

Alvarez, Bastoni, Grimaldo i Muriqui :)

0

Nie powiem statystyki ma całkiem nieźle. 31 lat, za małą kasę ale raczej nie jako podstawową 9 tylko rolę zmiennika. O ile się zgodzi.

0

O 35mln euro za dużo

0

@19xavi93 jak złodziejowi patrzy na ręce więcej osób, to mniejsze ryzyko że ukradnie xD

0



Tylko teraz pytanie, jeśli to oni by do nas wtedy trafili, czy graliby na takim samym poziomie jak teraz w swoich klubach?

4



Przecież tego się nie będzie dało oglądać

1

@19xavi93 nie no to niech siedzą dalej z założonymi rękami, a na nas niech robią dalej wałki

2

Miód dla oczu :)

0

@DAM1ANOo dokładnie to samo zauważyłem.

4

To chyba koniec kariery w madrycie Camavingi xD

11

Za chwilę tej LM nikt nie będzie oglądał. Bo robią takie wałki i to z VARem że głowa boli.

6

Robią z Bayernem to co z nami w LM

7

Można mówić dużo o skuteczności, ale nawet bez niej gdyby sędzia poprowadził jeden i drugi mecz tak jak należy. I tak byśmy awansowali.

6

Mam nadzieję że dostaną wpie... Od Arsenalu i przegrają puchar króla z Sociedad

1

@siael dokładnie tak. A błędy sędziowskie w pierwszym meczu też miały na to wpływ.

1

Można??? Można panie Ferran!!!

0

Jaaaaazdunia z nimi!!!

0



Czas rozwalić autobus

8

Ta morda koke powinna oglądać dzisiejszy mecz z trybun.

0

@kejdzi mam to samo. W tamtym sezonie taki spokój zawsze kończył się dobrze :)

2

Gdyby były jakieś wyzwiska, dużo wulgaryzmów, rasizm to rozumiem. Ale co w tym dziwnego że nie lubi się przeciwnej drużyny? Oni mają dużo więcej do roboty z innymi rzeczami w La Liga, a zajmują się byle gównem za przeproszeniem.

3

Nie bo nie. To są ich podstawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?