Someone made a four full hours compilation of Madrid's refereeing robberies in the Champions League 🤣 https://t.co/kVxtTloN33">pic.twitter.com/kVxtTloN33
Gdyby były jakieś wyzwiska, dużo wulgaryzmów, rasizm to rozumiem. Ale co w tym dziwnego że nie lubi się przeciwnej drużyny? Oni mają dużo więcej do roboty z innymi rzeczami w La Liga, a zajmują się byle gównem za przeproszeniem.
2
Myślałem że pod warunkiem jak Barcelona nadal będzie opłacać pensje xD
0
@karci0 to wycisz i włącz danza kuduro
1
https://www.fcbarca.com/134879-final-pucharu-krola-znamy-sklady,dyskusja-16787513.html#comment-16787513
Haha prawie się udało
2
Mam nadzieję że w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Sociedad strzeli zwycięską bramkę z kontrowersyjnego rzutu karnego.
0
@Azazel_Pazuzu 4 godziny zapewnionych emocji
4
Jakby ktoś nie miał dzisiaj filmu na wieczór to łapcie ;)
2
@BORO_12 zdaje się że jego agent po którymś meczu mówił że Barcelona się z nim kontaktowała?
9
Coś mi się wydaje że odejdzie razem z Lewym. Szkoda, taki gość w szatni to skarb.
0
Alvarez, Bastoni, Grimaldo i Muriqui :)
0
Nie powiem statystyki ma całkiem nieźle. 31 lat, za małą kasę ale raczej nie jako podstawową 9 tylko rolę zmiennika. O ile się zgodzi.
0
O 35mln euro za dużo
0
@19xavi93 jak złodziejowi patrzy na ręce więcej osób, to mniejsze ryzyko że ukradnie xD
0
Tylko teraz pytanie, jeśli to oni by do nas wtedy trafili, czy graliby na takim samym poziomie jak teraz w swoich klubach?
4
Przecież tego się nie będzie dało oglądać
1
@19xavi93 nie no to niech siedzą dalej z założonymi rękami, a na nas niech robią dalej wałki
2
Miód dla oczu :)
0
@DAM1ANOo dokładnie to samo zauważyłem.
4
To chyba koniec kariery w madrycie Camavingi xD
11
Za chwilę tej LM nikt nie będzie oglądał. Bo robią takie wałki i to z VARem że głowa boli.
6
Robią z Bayernem to co z nami w LM
7
Można mówić dużo o skuteczności, ale nawet bez niej gdyby sędzia poprowadził jeden i drugi mecz tak jak należy. I tak byśmy awansowali.
6
Mam nadzieję że dostaną wpie... Od Arsenalu i przegrają puchar króla z Sociedad
1
@siael dokładnie tak. A błędy sędziowskie w pierwszym meczu też miały na to wpływ.
1
Można??? Można panie Ferran!!!
0
Jaaaaazdunia z nimi!!!
0
Czas rozwalić autobus
8
Ta morda koke powinna oglądać dzisiejszy mecz z trybun.
0
@kejdzi mam to samo. W tamtym sezonie taki spokój zawsze kończył się dobrze :)
2
Gdyby były jakieś wyzwiska, dużo wulgaryzmów, rasizm to rozumiem. Ale co w tym dziwnego że nie lubi się przeciwnej drużyny? Oni mają dużo więcej do roboty z innymi rzeczami w La Liga, a zajmują się byle gównem za przeproszeniem.
3
Nie bo nie. To są ich podstawy