19 marca 2026, 22:00
0
Ferran + dopłata i dwa problemy z głowy
19 marca 2026, 21:39
1
Pięknie śpiewają na lechu w Krakowie :)
19 marca 2026, 16:28
Chyba grzałkę rozgrzewał :D
19 marca 2026, 16:27
Prezenty to oni dostali od nas dwa w pierwszej połowie
18 marca 2026, 20:49
Jakby nie te bramki w prezencie i wykorzystane kilka sytuacji to byłoby 10 do jaja
4
Mam nadzieję że top forma właśnie miała dopiero teraz nadejść :)
18 marca 2026, 17:02
@AmigoBlancos obstawiam że na bramkę Lewandowskiego jeszcze lepszy kurs?
18 marca 2026, 17:00
@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D
18 marca 2026, 16:55
@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz
18 marca 2026, 16:54
@RoberDzik jak nabiega jak dalej leży poza boiskiem z skurczami
18 marca 2026, 13:52
38
Przecież to jest ewidentny rzut karny dla realu madryt
17 marca 2026, 22:18
3
@Witektoziomal taki jest plan B
17 marca 2026, 22:00
@davidek1997 chu.. z kuponem, lepiej będzie smakować jakby City ich ograło w 10 i awansowało
17 marca 2026, 21:00
@aiven do Arabów pójdzie pewnie
17 marca 2026, 18:25
14
Jutro trzeba zagrać jak w rewanżu z Atletico
17 marca 2026, 15:53
@aiven okienko malutkimi krokami coraz bliżej to czego się spodziewasz
17 marca 2026, 13:30
Flick to geniusz
17 marca 2026, 13:13
7
Jak to prawda, toż to promocja w tych czasach
15 marca 2026, 15:17
8
Brawo Flick. W końcu Yamalitto odpocznie
15 marca 2026, 10:51
5
Odrazu mi się przypominała ta piosenka (tylko brakuje trzeciego)
14 marca 2026, 22:21
@Dankho94isback miałem na myśli to, że zawsze jak włącze ich mecz to albo strzelą bramkę, albo szukają karniaka
14 marca 2026, 21:28
Ale mam szczęście. Dosłownie włączyłem mecz białych i już szukali karnego xD
14 marca 2026, 20:46
2
@bartoszek żeby tylko Araujo znów skurczy nie dostał jak będzie wracał do obrony
14 marca 2026, 14:16
Może lepiej żeby zaczęli pudłować na treningach, a w meczach niech strzelają bramki
14 marca 2026, 13:16
Mam nadzieję że wrócił do nas na dłużej, nie na miesiąc czy dwa.
13 marca 2026, 22:35
@lukaszbrk w pierwszej połowie zabrakło skuteczności
13 marca 2026, 17:56
24
Do 50-tki powinien być w szatni :D
13 marca 2026, 15:04
9
Sprzedać i wziąć Grimaldo, a Xavi Espart na zmiane
12 marca 2026, 21:06
@MesQueUnClub_87 chyba że Juventus wróci po niego
12 marca 2026, 21:05
@Elvisek jak zarezerwował miejsca w restauracji, to raczej nie on gotuje
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ferran + dopłata i dwa problemy z głowy
1
Pięknie śpiewają na lechu w Krakowie :)
0
Chyba grzałkę rozgrzewał :D
1
Prezenty to oni dostali od nas dwa w pierwszej połowie
0
Jakby nie te bramki w prezencie i wykorzystane kilka sytuacji to byłoby 10 do jaja
4
Mam nadzieję że top forma właśnie miała dopiero teraz nadejść :)
0
@AmigoBlancos obstawiam że na bramkę Lewandowskiego jeszcze lepszy kurs?
0
@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D
1
@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz
0
@RoberDzik jak nabiega jak dalej leży poza boiskiem z skurczami
38
Przecież to jest ewidentny rzut karny dla realu madryt
3
@Witektoziomal taki jest plan B
0
@davidek1997 chu.. z kuponem, lepiej będzie smakować jakby City ich ograło w 10 i awansowało
0
@aiven do Arabów pójdzie pewnie
14
Jutro trzeba zagrać jak w rewanżu z Atletico
0
@aiven okienko malutkimi krokami coraz bliżej to czego się spodziewasz
0
Flick to geniusz
7
Jak to prawda, toż to promocja w tych czasach
8
Brawo Flick. W końcu Yamalitto odpocznie
5
Odrazu mi się przypominała ta piosenka (tylko brakuje trzeciego)
0
@Dankho94isback miałem na myśli to, że zawsze jak włącze ich mecz to albo strzelą bramkę, albo szukają karniaka
0
Ale mam szczęście. Dosłownie włączyłem mecz białych i już szukali karnego xD
2
@bartoszek żeby tylko Araujo znów skurczy nie dostał jak będzie wracał do obrony
3
Może lepiej żeby zaczęli pudłować na treningach, a w meczach niech strzelają bramki
7
Mam nadzieję że wrócił do nas na dłużej, nie na miesiąc czy dwa.
2
@lukaszbrk w pierwszej połowie zabrakło skuteczności
24
Do 50-tki powinien być w szatni :D
9
Sprzedać i wziąć Grimaldo, a Xavi Espart na zmiane
0
@MesQueUnClub_87 chyba że Juventus wróci po niego
0
@Elvisek jak zarezerwował miejsca w restauracji, to raczej nie on gotuje