Pamiętam że wrócił po którejś kontuzji i zaczął robić naprawdę dobre liczby, później chyba znów kontuzja i to po niej do dziś nie może się podnieść. Jak nie uda mu się do końca sezonu to nie ma na co czekać. Sprzedać, najlepiej premier league.
@Karol145 pod względem oferty jak najbardziej. Ale nie żebym miał oglądać z prawie 30 sekundowym opóźnieniem w aplikacji. W każdej innej czy to było viaplay, eleven, polsat, upc jak było opóźnieniem względem normalnej tv to może 3 sek max
Czas jest chyba na sterydach. Pamiętam jakby to było kilka miesięcy temu jak ogłoszono jego powrót do Barcy, a teraz Pique udziela wywiadów i wspomina kariere. Trzeba się cieszyć Yamalem, bo ani się obejrzymy i ten będzie opowiadał o swojej karierze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RC28 Gavi - człowiek od zadań specjalnych:D
2
Pierwszy mecz trzeba zagrać koniecznie jak w rewanżu pucharu króla z nimi!! Będzie ciężko bez Raphinhi ale czas wyrównać w końcu z nimi rachunki w LM
24
Prawdziwa nostalgia xD
2
Jak był spóźniony skoro pierwsze wybił piłkę a zawodnik Atletico podstawił nogę? Chyba że miał na myśli że to jego piłkarz był spóźniony ;)
2
Ma rację bo tam obrona broni nawet w ataku
21
"W pierwszej połowie graliśmy wielki mecz" o którym meczu on mówi? Czy ja oglądałem coś innego?
0
Jest Mbappe jest impreza :D
6
Czyli pozostaje kwestia ceny i czy tyle zapłacimy
5
Ostatnio czerwona kartka w reprezentacji w 16 minucie. Teraz to, co za pech. Czas w końcu odbić się
1
@Foton Panie ale to nie jest koncert życzeń :D
0
@bartoszek on z Barceloną rozgrywa mecze życia, rozkładają nogi przed innymi
7
A ja mieszkałem w Polsce i też nie było nas stać na PlayStation
2
@Grabarz1750 Szczęsny fumador
0
Pamiętam że wrócił po którejś kontuzji i zaczął robić naprawdę dobre liczby, później chyba znów kontuzja i to po niej do dziś nie może się podnieść. Jak nie uda mu się do końca sezonu to nie ma na co czekać. Sprzedać, najlepiej premier league.
8
MVP wczorajszego meczu
2
@Rastafarnianin tego Ci życzę i wszystkim!!
0
Może taki był plan żeby ułatwić transfer xD
1
@Wojtek84 tam gdzie nie było faulu i padła bramka dla Szwecji i tam gdzie nie podyktował karnego dla Polski. O pierwszej połowie nie mowie
3
Sędzia zrobił wszystko żebyśmy nie awansowali. Już kiedyś był taki jeden łysy skur...
0
@Karol145 pod względem oferty jak najbardziej. Ale nie żebym miał oglądać z prawie 30 sekundowym opóźnieniem w aplikacji. W każdej innej czy to było viaplay, eleven, polsat, upc jak było opóźnieniem względem normalnej tv to może 3 sek max
0
Ten C+ online to dramat. Porównałem sobie teraz polsatbox i c+ włączając tvp sport. Różnica około 30 sekund...
0
@LAMC_10 kiedyś może tak, teraz X górą
2
Jak Flick faktycznie by go chciał, za nieduże pieniądze to czemu nie. Ryzykowaliśmy dużo większymi pieniędzmi za kota w worku.
0
Nasz Tavares w meczu u17 z Estonią dostał właśnie czerwoną kartkę w 16 minucie
1
Dawno nie czekałem aż tak bardzo na transfer obrońcy jak teraz.
4
Gościowi chyba cukier się podniósł
31
Podobają się?
1
Czas jest chyba na sterydach. Pamiętam jakby to było kilka miesięcy temu jak ogłoszono jego powrót do Barcy, a teraz Pique udziela wywiadów i wspomina kariere. Trzeba się cieszyć Yamalem, bo ani się obejrzymy i ten będzie opowiadał o swojej karierze.
1
@19xavi93 ale później możemy z nimi grać