0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RC28 Gavi - człowiek od zadań specjalnych:D

2

Pierwszy mecz trzeba zagrać koniecznie jak w rewanżu pucharu króla z nimi!! Będzie ciężko bez Raphinhi ale czas wyrównać w końcu z nimi rachunki w LM

24



Prawdziwa nostalgia xD

2

Jak był spóźniony skoro pierwsze wybił piłkę a zawodnik Atletico podstawił nogę? Chyba że miał na myśli że to jego piłkarz był spóźniony ;)

2

Ma rację bo tam obrona broni nawet w ataku

21

"W pierwszej połowie graliśmy wielki mecz" o którym meczu on mówi? Czy ja oglądałem coś innego?

0

Jest Mbappe jest impreza :D

6

Czyli pozostaje kwestia ceny i czy tyle zapłacimy

5

Ostatnio czerwona kartka w reprezentacji w 16 minucie. Teraz to, co za pech. Czas w końcu odbić się

1

@Foton Panie ale to nie jest koncert życzeń :D

0

@bartoszek on z Barceloną rozgrywa mecze życia, rozkładają nogi przed innymi

7

A ja mieszkałem w Polsce i też nie było nas stać na PlayStation

2

@Grabarz1750 Szczęsny fumador

0

Pamiętam że wrócił po którejś kontuzji i zaczął robić naprawdę dobre liczby, później chyba znów kontuzja i to po niej do dziś nie może się podnieść. Jak nie uda mu się do końca sezonu to nie ma na co czekać. Sprzedać, najlepiej premier league.

8



MVP wczorajszego meczu

2

@Rastafarnianin tego Ci życzę i wszystkim!!

0

Może taki był plan żeby ułatwić transfer xD

1

@Wojtek84 tam gdzie nie było faulu i padła bramka dla Szwecji i tam gdzie nie podyktował karnego dla Polski. O pierwszej połowie nie mowie

3

Sędzia zrobił wszystko żebyśmy nie awansowali. Już kiedyś był taki jeden łysy skur...

0

@Karol145 pod względem oferty jak najbardziej. Ale nie żebym miał oglądać z prawie 30 sekundowym opóźnieniem w aplikacji. W każdej innej czy to było viaplay, eleven, polsat, upc jak było opóźnieniem względem normalnej tv to może 3 sek max

0

Ten C+ online to dramat. Porównałem sobie teraz polsatbox i c+ włączając tvp sport. Różnica około 30 sekund...

0

@LAMC_10 kiedyś może tak, teraz X górą

2

Jak Flick faktycznie by go chciał, za nieduże pieniądze to czemu nie. Ryzykowaliśmy dużo większymi pieniędzmi za kota w worku.

0

Nasz Tavares w meczu u17 z Estonią dostał właśnie czerwoną kartkę w 16 minucie

1

Dawno nie czekałem aż tak bardzo na transfer obrońcy jak teraz.

4

Gościowi chyba cukier się podniósł

31



Podobają się?

1

Czas jest chyba na sterydach. Pamiętam jakby to było kilka miesięcy temu jak ogłoszono jego powrót do Barcy, a teraz Pique udziela wywiadów i wspomina kariere. Trzeba się cieszyć Yamalem, bo ani się obejrzymy i ten będzie opowiadał o swojej karierze.

1

@19xavi93 ale później możemy z nimi grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?