draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@fart szkoda tylko, że są one wprowadzane przymusem, a nie dobrą wolą :)
0
@Blantozaur
poznaje, że jedzie po A1, ten odcinek jest średnio ~100km przed Gdańskiem, także tam na pewno jest jakiś super charger :D
3
robię miesięcznie średnio 5-6kkm po drogach, głównie drogi ekspresowe i autostrady.
90% przypadków to elektryki wleką się na prawym pasie jakby walczyły o EKo jazdę i dojechanie do ładowarki :D
1
@Kozinho. ciiiiii, silniczki robią wszystko by bronić xD
0
@Transu96 listwe to nawet on tobie by wysadził, typowy kozak w necie
0
@maroon Akurat składałem mnóstwo razy wniosek o zajęcie pasa i nie jest to problem bo stawka jest urzędowa z góry, natomiast jest to masa formalności i czasu, wymaga to człowieka który do tego usiądzie, pomyśli i zaplanuje.
Tacy deweloperzy mają to w dupie i te koszty/problemy przenoszą na ludzi.
Nikt by nie wyraził zgody na takie zajęcie pasa jak tutaj przedstawiono. Musieliby pogłówkowac jak zrealizować prace BEZPIECZNIE i bez zamykania pół miasta, tyle.
Tak wygląda 21 wiek.
0
@maroon
Chodzi o prywatyzowanie zysków a uspołecznianie kosztów.
Zajmują nielegalnie pas drogowy i narażają innych na dyskomfort i problemy.
Na filmiku wyraźnie widać, że znalazła się osoba niepełnosprawna, która miała problem przejść.
6
no to może coś w ramach tego starlika by ukraińcy coś odpalili Polsce xD? Fabrykę w Polsce jakąś zbudowali, jądrówką etc.
Wszystko mamy za frajer dawać? Niemcy dawali hełmy w marcu 2022 i czekali na upadek a teraz są głównym partnerem gdzie całe dostawy idą przez Polske
0
polecam każdej osobie, która uważa, że konfitura działa szkodliwie.
Na jednym filmiku zdążył ująć problem z przejściem osoby niepełnosprawnej (niedowidząca) oraz starsze osoby.
To tylko pokazuje jakie jest przyzwolenie na patologie
25
dokładnie :D to tylko pokazuje jako to jest partia mem, przypomnijmy co mówili o 500+, murze na granicy, imigrantach. Przykładów są dziesiątki
https://x.com/kosa64/status/1960048836585410652
6
dla mnie chore jest, że takie psy jak amstaf nie są w żaden sposób regulowane co do ich posiadania. Często widzę z tego typu psami patusy i potem efekt jest taki jaki jest
3
PiS jest na dobrej drodze, by nie potrzebować nawet konfy w 2027 xD
tragedia
https://x.com/kosa64/status/1959952103327043988
8
bo w Polsce się nie zgłasza nie xD? zero związku z inżynierami
6
@Tasde
PiS to populiści to nie jest żadna Ameryka odkryta xD tak samo jak populistyczne było 100 konkretów, które nie zostało zrealizowane xD
1
ten rząd jest tak beznadziejny, że nawet Leszek musi ich wyjaśniać :D
13
oho, czyli wali się narracja obecnego rządu, że prąd za rok będzie drogi przez weto xDDD
0
ale to jest życiowe :D
0
@Bobo25
No mentzen był jeszcze słabszy i nie jest to nic odkrywczego xD
0
@krycha2201 bo był tragiczny i żałowałem, ze nie mogę głosować na Sikorskiego
Zresztą bardzo nie lubię giętkiego kręgosłupa
6
no i generalnie spoko, jeżeli faktycznie będzie trzymał się obietnic
0
@JohnKennedy ależ słaby musiał być rAfał że z nim przegrał xDDDDDDDDd
0
@Laminedependencia
polecam udać się do okulisty bo najwyraźniej problem jest
4
zapominają o tusku xD
13
dokładnie, nasi politycy to dno totalnie, dopóki będziemy mieli taką żenadę i przepychankę po/pis tak zawsze będziemy państwem "B"
10
Dlaczego pedri potem nie ma asyst xDDDDD
4
głosowałem kiedyś na tuska
0
@Popitek12
moim zdaniem dziewczyny dojrzalsze, czyli np 25-30+ wolą by facet miał już jakieś doświadczenie, bo wtedy nie jest to taki wymoczek emocjonalny jak 20 latek.
0
@Aragorn33
dodał komentarz @Ojciec5tkidzieci i co to zmienia w moim poście?
1
@Aragorn33 jak część?
Dałem jednego posta
9
potem ktoś będzie pisał, że po różni się od pisu xDDD