13

dokładnie, nasi politycy to dno totalnie, dopóki będziemy mieli taką żenadę i przepychankę po/pis tak zawsze będziemy państwem "B"


10

Dlaczego pedri potem nie ma asyst xDDDDD

4

głosowałem kiedyś na tuska


0

@Popitek12
moim zdaniem dziewczyny dojrzalsze, czyli np 25-30+ wolą by facet miał już jakieś doświadczenie, bo wtedy nie jest to taki wymoczek emocjonalny jak 20 latek.

0

@Aragorn33
dodał komentarz @Ojciec5tkidzieci i co to zmienia w moim poście?

1

@Aragorn33 jak część?
Dałem jednego posta

9

potem ktoś będzie pisał, że po różni się od pisu xDDD


3

jeżeli to prawda to Polska kolejny raz wyszła na moralnego frajera.
Z Putinem będą gadać amerykanie, Europa, Ukraina a Polska dalej będzie moralna :D
https://x.com/MBudzisz2/status/1958898096802304288

1

mieszkać tutaj xDDDDDDDD

/photo/1

0

powinni z tymi kretynami do spodu jechać, tym bardziej jak jeżdżą w nocy w miastach i hałasują


9

radek niby taki dyplomata, a nie wie czym jest faszyzm jak go gdzieś tutaj powyżej >5% widzi
Straszna żenada

/photo/1

5

generalnie spoko, ale z kefirami etc. bywa ciężko by się nie ochlapać


0

szkoda, że nie ma możliwości oglądania transmisji łączonej 4 mecze polskich zespołów :D

1

Pracowałem przez rok jako kierownik robót pod Panem Zbigniewem Wiegnerem na Anwilu we Włocławku, najlepszy fachowiec, jakiego poznałem w życiu


2

Możdżonek to niezły odklejeniec xDDDD zabijanie zwierząt to nie krzywdzenie xDDDD


8

za kablowanie na własny kraj powinno być bezwzględne więzienie.
Ale co tam, potem znowu pójdą głosować na pis i po :)
Zdrada stanu z TK PiS'u, dramat, tragedia, brak słów.


0

piękne :D jeszcze tylko prąd podłączyć xDDDDDD


0

czasami mam wrażenie, że S&F ładnie lobbuje za firmami droniarskimi i przemysłem UKR


2

@Chaoss
Zwykłym nie mam problemu, bardziej chodzi mi o te gdzie gość (zwykle wielkie koła, z zieloną torba na plecach UBER) zapieprza >30km/h bez nawet pedałowania :))))))))))))

14

serio trzeba działać z tą patologią, bo już któryś raz obserwuje na chodniku hulajnogi/rowery pędzące >30km/h


5

niech Tusk przypomni sobie jak mówił, że Trump został zwerbowany przez rosyjskie służby 30 lat temu :D


3

@CLS63AMG
strach pomyśleć co by było gdyby w 2021r. rządziła Platforma i miałabyc podejmować decyzje w sprawie wojny hybrydowej i budowy muru, działań SG xD
Kompromitacja Tuska, Sikorskiego że tacy politycy zachowali się jak dzieci i wyzywali Trumpa gdy ten nie był prezydentem.

2

jeszcze większa żenada, jakoś do USA nikt nie pojechał bo toczą wojnę Polsko - Polską, i wyzywali Trumpa w 2023r.


1

@Comentateiro jako rodzic, doradź, jak zaplanować rodzicielstwo, by zdzierać hajs i grabić 2-latka??


2

@Destroyer_of_Worlds
No widzisz, czyli mamy gówniany układ gdzie jednak mógłby dzisiaj jechać jakby myślał o interesie polski a nie o czubku własnej partii, tyle w temacie.

1

@majkel95 dla mnie może być Zandberg byli nie dziadki.

2

@Destroyer_of_Worlds
To po co Duda jeździł do USA? Po co Nawrocki jedzie załatwiać 3 września ważne sprawy? Dlaczego jedzie tego dnia gadać o Ukrainie jak Twoim zdaniem od tego jest rząd?
Co za idiotyzm.

3

@Barcanajlepszyteam
Prawdy raczej się nie dowiemy, ale sądzę, że nikt nikogo nie zapraszał, Ci chętni co chcieli sie zgłosili i nikt nam drzwi nie zamknął.
U nas to dało podstawę do gówno wojny.
Rząd się nie lubi z Trumpem i chcieli by jechał Nawrocki, Nawrocki w sumie nie wiedzieć czemu mówi, że jedzie 3 września i debile się nie dogadali, naszym kosztem!

1

@Destroyer_of_Worlds
Polski ustrój jest beznadziejny i powinien przyjąć formę jedną lub drugą formę, bo teraz może i rządzi rząd, ale część uprwanień dalej pozostaje w rękach prezydenta.
Plus przyjęło się u nas, że prezydent pełni funkcje reprezentatywne.
Jeżeli Nawrocki nie jest odpowiedzialny to po co jedzie tam 3 września załatwiać ważne sprawy? Niech jedzie tu i teraz.

1

@Shad0wK1ng
Kogoś młodszego z lewicy lub prawicy by nie rządził dziadek z dziadkiem, ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?