draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Destroyer_of_Worlds ale mają prezydenta i skoro rząd nie wysyła nikogo to jedzie prezydent, by reprezentować Polaków ponad podziałami rozumiesz?
A tak jesteśmy w dupie bo robią wojnę kosztem interesu Polski
4
mam nadziej, że wyborcy pis i po są dumni ze swoich wyborów. Nie potrafią się dogadać kosztem Polaków, by wysłać kogoś i finalnie nikt nie jedzie. Z Francji, Niemiec, Finlandii etc. może jechać jedna osoba, ale nie w Polsce.
Tak długo jak będzie rządził beznadziejny pis i po będziemy po prostu nikim na scenie międzynarodowej.
5
obejrzałem wywiad Bartosiaka z Morawieckim, i szkoda, że mateuszek nie był takim erudytą jak rządził
2
"szybko i bezpiecznie" nigdy nie zrozumie, że to by poprawiło bezpieczeństwo. Jakoś na zachodzie mogą być nieoznakowane.
Tylko nie w formie tak jak kiedyś śmietniki Straży Miejskiej.
Na obwodnicy Poznania gdzie jest OPP i 120km/h jakoś wszyscy potrafią jechać z mózgiem
3
dlaczego to zawsze musi być teslarz i dodatkowo nie widzi nic złego w swojej idiotycznej jeździe lewym pasem :D?
0
nie miał relignów i sobie poradził
8
dokładnie, i co najważniejsze "szybko i bezpiecznie"
Dlatego fajnie patrzeć na Polaków, którzy w Austrii na obwodnicy Wiednia potrafią jechać 80 na 80 ^^
2
w Polsce łby powiedzą, że parkować nie ma gdzie i słusznie tam stoją :D
2
podziękowania dla "szybko i bezpieczenie". W skali roku to są masakryczne koszty na infrastrukturę, służby etc.
0
piękne :D
0
nie no tutaj to sikorski na wielki minus xD niech jeszcze padnie bardziej na kolana przed żydami
https://x.com/sikorskiradek/status/1956274630693433551
7
polski twitter nigdy nie był tak zjednoczony jak dzisiaj xDDDDDD
2
@Comentateiro nagrałem taki filmik, opinia???
3
proste, jest to bierze :D a podatnicy zapłacą
8
jak wyrosnąć z lewicy: xDDD
4
zasługa ciężkiej pracy Polaków
14
klasyka, poseł platformy się błaźni w mediach w temacie TVP xDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hosh ja nie jestem fanatykiem żadnej partii. Wiadomo, że bardziej mi do prawej strony, ale bardzo szanuje Sikorskiego z PO, Zandberg z Razem, Litewka z Lewicy etc. wszędzie gdzieś znajdę pozytywy, lecz jako były wyborca tuska mam do niego duży uraz.
19
brawo, bardzo dobra decyzja Tuska!
0
@buglikos pytasz o koszta czy najlepsze widoki przyrody etc?
Też jaki rejon, Seul, Busan, Jeju?
0
powiedzcie, że cały świat idzie do przodu tylko drukarki zatrzymały się w 2005r. i jak potrzebujesz coś szybko wydrukować to HP ma Cię w dupie xDDDDDDD
Ps. nie mówię o kombajnach dotykowych w pracy etc.
0
@Aragorn33 zauważ, że tak działa to forum, że komentuje się m.in bieżące posty tematy na twitterze.
Nie potrzebuje też postów o Stanowskiego o kamratach by o nich pisać, tak to działa.
13
ale działanie poczty polskiej jest żenujące xDDD 2 tygodnie idzie list
5
@Comentateiro @Borneo panowie, ten syf zwany tvp powinien zostać zaorany i zlikwidowany.
0
Pełczyńska-Nałęcz na propsie, nie wkłada głowy w piasek, ale chce przyjść do kanału zero z Mentzenem i Stanowskim
46
to są te 3mld na onkologię, o których kłamał tusk :DDDD
4
ostatnio całe trawniki zawalone samochodami, i co nagle parkingi się znalazły xDD?
widać, że działania tego youtubera jak najbardziej przynoszą super rezultat
0
@tomek8756 krótki, robi zajebistą robotę
0
@gumaz chcę koalicji gdzie zarówno nikt z pisu/po nie będzie na czele rządu.