0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Ale przecież Transfermarkt nie kłamie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Danny Gaucho 19 bramek brakuje mu do 5. miejsca w klasyfikacji najlepszych strzelców Barcy, c'nie?

5

Pan Grok to jednak fachowiec jest


0

Ja pierdziele, jaki zawał xD
Ależ klej Joana!

5

Chyba najbardziej pojebany czas doliczony pierwszej połowy, jaki kiedykolwiek widziałem xD

2

Pan Rafał jest debeściak.

1

@jacobFCB Ja co prawda oryginalnego Dextera i New Blood już dawno obejrzałem, ale jakoś się nie mogę zabrać do Original Sin i właśnie do Resurrection - może się skuszę, jak już drugi sezon wyjdzie

9

blady strach pada na człowieka


45

Kwadrans bez bramki, mam dość. Czy to już kryzys?

3

no co jest chłopaki, dziesięć do zera, gracie dalej?

0

Przynajmniej już wiem, że jeżeli będę miał kiedyś kota, nazwę go Joan Garcia

1

Czekam na wideo z reakcji Szczeny i Stegena na tę interwencję :D

3

Tak w ogóle to dzień dobry, a nawet dobry wieczór w Nowym Roku!

1

Outfit do oceny


2

@Jakchcesz to po skróceniu, bo normalnie jest 38:20

2

Brawo Krzychu, jeszcze trzy sety!

13

@NeroTFP1 Ale za to jaka frajda, gdy ci rękę upie*doli i na SOR trzeba jechać!

13

"Wkrótce stałby się numerem jeden" - dopóki byłby Messi, to tak chyba nie bardzo :D

24

no coś tam grali chłopaki

4

@lajcior Nigdy nie strzelałem fajerwerkami, jak również nie posiadam żadnego pupila

6

Ja pierdziele, ale fart xD
Brawo Krzychu!

3

Plaisier aka Kononowicz bez trudu wygrał pierwszego seta z Ratajem, niżej skrót

https://streamable.com/djh166">https://streamable.com/djh166

0

@Arkon Z tego roku obejrzałem Heweliusza, Andora (przy okazji odświeżyłem pierwszy sezon), The Bear (całość oglądałem po raz pierwszy, no ale 4 sezon jest z tego roku), podobnie z Potworami (Ed Gein) oraz Ugotować niedźwiedzia.

Co zaś chodzi o oceny:
H - 9/10
A - 9/10
TB - 7/10
EG - 7/10
UN - 9/10

5

Piękna sprawa, gdy zwierzęta w Wigilię przemawiają ludzkim głosem :>

Nawzajem, tak przy okazji!


2

@Arkon Podbijam pytanie o filmowy wiek - o co z nim chodzi? Mi pokazuje 85 lat, czyli technicznie mógłbym być nawet wnukiem @Comentateiro

1

@MesQueUnClub_87 U mnie przedstawia się to następująco:

- 63 filmy, średnia 6,9
- 18 seriali, średnia 7,9

@Safrani ale to masz na myśli takie miniseriale przeważnie, po 5-6 odcinków? Bo 90 w rok to jest kosmos :D

4

Przed meczem miałem przeczucie, patrząc na nasze ostatnie potyczki z Villarrealem, że padnie dużo goli. Miałem postawić over 5,5 bramki za nieco większą sumkę, dla niektórych może nawet trochę szokującą (tym bardziej, że kurs się zakręcał koło 5). Finalnie jednak od tego odstąpiłem - jak widać słusznie. Poza tym, 10 złotych piechotą nie chodzi.

2

Astiz zostawi Papszunowi samograja

1

@MesQueUnClub_87 Ray Liotta, czyli głos Tommy'ego Vercettiego z GTA Vice City :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?