damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@gumaz Razem, a jednak osobno
0
Ewidentnie postać nie została jeszcze odblokowana
4
Ciekawostka: w dzisiejszym meczu Barcelona ponownie nie zakończy meczu na zero z tyłu.
Jest to spowodowane tym, że Celta strzeliła gola.
2
Maroko u17 - Nowa Kaledonia u17, luźne 16-0. Statystyka strzałów jeszcze lepsza xD
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/maroko-8Moi5uId/nowa-kaledonia-U7fWZxLC/szczegoly/statystyki/0/?mid=KlLmq5RH
3
@Zoker Miałem to samo. Jak w tym memie :D
4
najszczersza reakcja na dzisiejsze wyczyny w Europie
6
@Luciano99 @Jakchcesz a weź się uśmiechnij
10
Moja szczera rada dla pana van Bastena
1
@Luciano99
8
@vangoor zawsze mnie zastanawia proces myślowy, jaki występuje u kogoś piszącego takie rzeczy xD
4
@Comentateiro Ja się bardziej zachwycam dograniem. Calhanoglu ma niesamowitą technikę.
1
Ale po trzech rykoszetach to może już by ten róg był
4
@RozowaPantera Już mam przygotowane brukselki oblane czekoladą :-))
6
@lajcior A obok stoją ludzie i udają, że nic nie widzą. Znieczulica.
0
I się spłakał :D
0
Weźcie już ten opiekacz z ekranu
5
Jedziesz sobie spokojnie i nagle cię nie ma przez kretyna w ciężarówce :(
1
@MesQueUnClub_87 Z wieloma produkcjami tak mam. Choćby taka Mechaniczna Pomarańcza - pamiętam tę pierwsza scenę w barze mlecznym, że chłopaki niezły szajs odchrzaniali, potem jeden trafił do pierdla, ale co się faktycznie w tym filmie później działo - ni cholery nie pamiętam (oglądałem go jakieś 6 lat temu).
Podobnie np. Lot nad kukułczym gniazdem - stety niestety widziałem to tylko raz i tylko w zasadzie obrazki kojarzę i sam koniec.
Tych produkcji jest po prostu za dużo i mózg nie jest w stanie wszystkiego przetworzyć :D
19
Dokonało się :D
1
Za dobrze ostatnimi czasy nam szło w pucharach. Eurowpi..dol to zawsze był nasz znak firmowy i cieszę się, że te piękne, tradycyjne wartości są jeszcze podtrzymywane.
0
Svarnas co za brameczka!
1
Mam takie wrażenie (poprawcie mnie, jeśli się mylę), że mecze Ligi Mistrzów w piłce nożnej generują tu większy ruch niż mecze Ligi Mistrzów siatkarzy.
1
Jak ja nie znoszę takiego umierania, gdy ktoś zostanie lekko draśnięty w twarz
24
"- Panie Boczek, a kiedy było lepiej? Teraz czy za komuny?
- Jasne, że za komuny.
- Jest pan pewien?
- Absolutnie. Za komuny chociaż niczego nie było, wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma."
5 lat od śmierci Dariusza Gnatowskiego zleciało jak z bicza strzelił :/
1
@Derean Patrząc, jak FIFA i UEFA stale rozszerzają te turnieje, być może za kilkadziesiąt lat w ogóle nie będzie żadnych eliminacji
2
Nasza obrona to jest wyrób defensywopodobny, niesamowita farsa
2
Kiedy promka dla labambowiczów?
5
@Bolton z czym do ludzi
3
@Konradowskyy zależy, czy stoję na podłodze, czy zwisam głową w dół
0
@aldewir być może tak, nie upieram się