0

Po udany początek sezonu, po trzy punkty.
Jedziemy!

1

Jasna pogoda, co tu się odo'sullivaniło? Ronnie ostatniego, piętnastego brejka maksymalnego wbił w 2018 roku, zarzekał się, że śrubowanie tego rekordu już go nie interesuje, a tylko dzisiaj wbił go DWA RAZY. Niesamowite - a w grudniu kończy 50 lat!

GOAT snookera i tyle w temacie.

9

Po tym słodko-gorzkim dniu polskich klubów warto wspomnieć, że:
- po pierwsze primo - po raz pierwszy w historii mamy komplet klubów w fazie play-off europejskich rozgrywek (4/4)
- po drugie primo - póki co, mamy najwięcej punktów w rankingu UEFA w tym sezonie spośród wszystkich krajów (3,375 eq aequo z Cyprem)
- po trzecie primo, ultimo - zbrodnicze państwo Izrael powinno zostać unicestwione

1

Aż mi się przypomniała podwójna interwencja Dudka z Milanem

2

A co, jeśli Tottenham nie przestanie wygrywać? Znaczy pewnie kiedyś przegra, ale co jeśli nie?

6

Ale za rok też się nie uda

0

ej Lechu, taki protip - żeby powalczyć o awans, trzeba zacząć zdobywać bramki.
tak tylko piszę, może gdzieś wam umknęło - zdarza się.

34

@supraomnes1 "podobają mi się również kobiety przy tuszy"

haaaalooooo @jowita

1

@VeB 1899 Trochę razi mnie nazywanie Peni ręcznikiem biorąc pod uwagę to, że gość jesienią wcale nie grał aż tak źle, jak go się tu czasem przedstawia

3

@BorzyKrzys Narnia, szafa, lew... hm, coś jakby kojarzę

2

@Herato W drugą stronę też to działało ^^

https://zapodaj.net/images/2183f080a6ab1.jpg

0

Ja pierdziele, jaką on ma lekkość i szybkość w tych ruchach, jakby na przyspieszeniu 1,5x grał :D

0

Dopiero odpaliłem mecz. Kogo już sprzedajemy?

1

@michal26 ten dzwonek telefonu xDD

10

W pierwszej chwili myślałem, że to Flick xD

0

@vangoor haha, nie no, od tamtego czasu priorytety się troszkę zmieniły :D

0

@MysticCat Moim szczytem marzeń była Nokia N8, ale na marzeniach sie wtedy skończyło :D

0

@bartekvisca Ja Lumii nie miałem, ale Androida tam nie było. Później coś chyba zaczęli wdrażać w nowszych modelach, z tym że bez większych sukcesów.

0

@negreanu Mój pierwszy telefon to była Nokia 5130 XpressMusic (z tym, że z niebieską obwódką). I jeszcze ta gra Bounce Tales - absolutny goacik.

5

@Kapitan hawk Za Dudy była Liga Mistrzów. Trochę tęsknię.

1

Ale za naprawdę obiecującą pierwszą połowę mogliby dać chociaż 0,1 pkt do rankingu

0

dobra, ebać tego gola. ciśniemy dalej

0

Byłoby mega niesprawiedliwe, jakby po takim okresie dominacji Lech nic nie wcisnął. Brawo, jedziemy dalej!!

0

Kurdee, mógł Moutinho ładować

1

0

@FcPortoFan1999 ale Aleksa to ty szanuj

2

@Comentateiro co się nic nie chwalisz

7

@Hosh Pamiętam, jak z Kopenhagą w Lidze Mistrzów zagwizdał w czasie ich akcji, a tamci przerwali grę myśląc, że sędzia odgwizdał spalonego :D

19

A to fajne!

64

Trzeba wstrzymać się do komunikatu ze strony klubu, ale jeżeli to prawda, powinien to być definitywny koniec Niemca w zespole. Kapitan, jego mać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?