damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po udany początek sezonu, po trzy punkty.
Jedziemy!
1
Jasna pogoda, co tu się odo'sullivaniło? Ronnie ostatniego, piętnastego brejka maksymalnego wbił w 2018 roku, zarzekał się, że śrubowanie tego rekordu już go nie interesuje, a tylko dzisiaj wbił go DWA RAZY. Niesamowite - a w grudniu kończy 50 lat!
GOAT snookera i tyle w temacie.
9
Po tym słodko-gorzkim dniu polskich klubów warto wspomnieć, że:
- po pierwsze primo - po raz pierwszy w historii mamy komplet klubów w fazie play-off europejskich rozgrywek (4/4)
- po drugie primo - póki co, mamy najwięcej punktów w rankingu UEFA w tym sezonie spośród wszystkich krajów (3,375 eq aequo z Cyprem)
- po trzecie primo, ultimo - zbrodnicze państwo Izrael powinno zostać unicestwione
1
Aż mi się przypomniała podwójna interwencja Dudka z Milanem
2
A co, jeśli Tottenham nie przestanie wygrywać? Znaczy pewnie kiedyś przegra, ale co jeśli nie?
6
Ale za rok też się nie uda
0
ej Lechu, taki protip - żeby powalczyć o awans, trzeba zacząć zdobywać bramki.
tak tylko piszę, może gdzieś wam umknęło - zdarza się.
34
@supraomnes1 "podobają mi się również kobiety przy tuszy"
haaaalooooo @jowita
1
@VeB 1899 Trochę razi mnie nazywanie Peni ręcznikiem biorąc pod uwagę to, że gość jesienią wcale nie grał aż tak źle, jak go się tu czasem przedstawia
3
@BorzyKrzys Narnia, szafa, lew... hm, coś jakby kojarzę
2
@Herato W drugą stronę też to działało ^^
https://zapodaj.net/images/2183f080a6ab1.jpg
0
Ja pierdziele, jaką on ma lekkość i szybkość w tych ruchach, jakby na przyspieszeniu 1,5x grał :D
0
Dopiero odpaliłem mecz. Kogo już sprzedajemy?
1
@michal26 ten dzwonek telefonu xDD
10
W pierwszej chwili myślałem, że to Flick xD
0
@vangoor haha, nie no, od tamtego czasu priorytety się troszkę zmieniły :D
0
@MysticCat Moim szczytem marzeń była Nokia N8, ale na marzeniach sie wtedy skończyło :D
0
@bartekvisca Ja Lumii nie miałem, ale Androida tam nie było. Później coś chyba zaczęli wdrażać w nowszych modelach, z tym że bez większych sukcesów.
0
@negreanu Mój pierwszy telefon to była Nokia 5130 XpressMusic (z tym, że z niebieską obwódką). I jeszcze ta gra Bounce Tales - absolutny goacik.
5
@Kapitan hawk Za Dudy była Liga Mistrzów. Trochę tęsknię.
1
Ale za naprawdę obiecującą pierwszą połowę mogliby dać chociaż 0,1 pkt do rankingu
0
dobra, ebać tego gola. ciśniemy dalej
0
Byłoby mega niesprawiedliwe, jakby po takim okresie dominacji Lech nic nie wcisnął. Brawo, jedziemy dalej!!
0
Kurdee, mógł Moutinho ładować
1
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 ale Aleksa to ty szanuj
2
@Comentateiro co się nic nie chwalisz
7
@Hosh Pamiętam, jak z Kopenhagą w Lidze Mistrzów zagwizdał w czasie ich akcji, a tamci przerwali grę myśląc, że sędzia odgwizdał spalonego :D
19
A to fajne!
64
Trzeba wstrzymać się do komunikatu ze strony klubu, ale jeżeli to prawda, powinien to być definitywny koniec Niemca w zespole. Kapitan, jego mać.