damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
64
Trzeba wstrzymać się do komunikatu ze strony klubu, ale jeżeli to prawda, powinien to być definitywny koniec Niemca w zespole. Kapitan, jego mać.
9
Oczywiście nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale jak dotąd wydaje mi się, że gramy nieco lepszą piłkę niż Daegu.
1
Kurde raz, jak on tymi nogami szybko przebiera
1
@Kapitan hawk To ja zastanawiający się, którą opcję wybrać na chwilę przed zorientowaniem się, że mogę zaznaczyć wszystkie
https://i.imgflip.com/2la74a.jpg
5
Nie żyje 6-letni syn Svena Ulreicha, bramkarza Bayernu. Poniżej jego komunikat z mediów społecznościowych:
"Z głębokim smutkiem informujemy, że nasz syn Len zmarł kilka tygodni temu po długiej i ciężkiej chorobie.
Decyzja o upublicznieniu tego jest dla nas niezwykle trudna – ale to ważny krok dla nas, jako rodziny, aby dać jasność otaczającym nas osobom i społeczeństwu. Wspólnie z naszą córką staramy się teraz krok po kroku odnaleźć drogę powrotną do życia.
Szczególne podziękowania należą się naszym rodzinom, przyjaciołom i całemu Bayernowi za dyskrecję i ogromne wsparcie w ciągu ostatnich kilku miesięcy — to dla nas bardzo wiele znaczy.
Zwracamy się do opinii publicznej i przedstawicieli mediów z prośbą o wyrozumiałość i poszanowanie naszej prywatności. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od dalszych pytań i oświadczeń."
0
@BarcaaVEB To jakieś nowe rozgrywki - PPP?
1
Na ten moment (przed zakończeniem meczu Legii) Polska ma w tym sezonie już 2,125 punktów w rankingu UEFA. Dla przykładu, dokładnie tyle samo punktów uzyskaliśmy w CAŁYM sezonie 19/20.
Wówczas:
- Piast odpadł w 1. rundzie LM z BATE, a następnie skompromitował się z Rigą i odpadł w 2. rundzie LE
- Cracovia odpadła już w 1. rundzie LE z Dunajską Stredą
- Lechia odpadła w 2. rundzie LE z Brøndby
- Legia przeszła 3 rundy LE, natomiast odpadła w decydującej czwartej z Rangers
Także we wrześniu 2019 mieliśmy już fajrant.
0
Nie ma co się szczypać w tańcu, trzeba to wygrać i zgarnąć komplet punktów do rankingu
0
Ależ pograł Raków! Śliczna akcja.
0
Ale co sędzia ciałem powalczył, to jego!
4
@NeroTFP1 Z zagranicznych to oczywiście Farrokh Bulsara ;-)
Natomiast co chodzi o polskiego artystę, to hmm.. chyba Zbyszek Wodecki. Chociaż ostatnio dużo się osłuchałem z Maanam - Kora też odcisnęła naprawdę spore piętno w naszej muzyce.
1
@Kgorecki2500 Toyota Yaris - czerwony demon :D
4
@JohnKennedy śmierć wrogom włoszczyzny
7
Będę se jeść szarlotkę z lodami popijając kawą w tym jakże zacnym kubku, a wy nie. Nawet mi was nie żal.
https://zapodaj.net/images/7f82cb82c7d94.jpg
24
Friendship ended with Yamal.
Now Roony is my best friend.
0
@karci0 zrobiłby to
0
Przyjmując na chwilę, że to mecz rugby, to wykończenie Roony'ego klasowe
1
Panie, ale takie to nawijaj po długim jak Henry - 14-stka na plecach zobowiązuje :D
0
Ręka gra, wszystko prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@gumaz Nie no, raz na jakiś czas piwerko sobie łyknę, abstynentem nie jestem, ale aż tak bardzo na co dzień mnie do tego nie ciągnie. Ale np. w przypadku wesel, to wlatuje wódka i bimber, nie stronię.
1
@gumaz alkoholu zero, tylko wczoraj zerówka Okocim białe z morelą
11
ale przyk**wił zdrowo :D
1
@mordini123 Jest bardzo, ale to bardzo dobrze, a i tak szkoda chociażby tej frajerskiej przegranej Lecha w dwumeczu ze Spartakiem Trnava w el. LKE 2 lata temu. Każdy maleńki punkcik dorzucony do rankingu ma ogromne znaczenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Panie @MesQueUnClub_87, a jak jest? Ciepło czy zimno?
2
Pululu gooll, brawo Jaga!
3
Ten klub jest niepodrabialny.
0
@Metempsychosis I prefer not to speak
2
Co musi zrobić podgrzybek, żeby awansować na grzybka?
0
@Hshdhrhdh ja to bym se chciał iść do takiego fryzjera, żeby mi cuś w tej podobie wyczarował
https://i.pinimg.com/736x/06/c3/be/06c3beb81ca9e071d8ed60d6808060d3.jpg