1

@gumaz W podstawówce dobrze szło mi rzucanie w tył i przód piłką lekarską, ale niestety nie jest to dyscyplina lekkoatletyczna :/

Ale jeżeli już miałbym coś wybrać, to może w skoku w dal szukałbym szansy

0

Rywale Duplantisa to się bardziej cieszą z jego kolejnego rekordu aniżeli z własnych osiągnięć :D

1

@Encore Ale bym opędzlował takiego sernika z brzoskwiniami, mmm. Chociaż dawno temu, moja chrzestna robiła też sernik z rosą - również klasa :D

3

@Danny Gaucho Moim zdaniem Messiego nie prześcignie - ale to tylko moje luźne przemyślenia

6

Dzięki dzisiejszemu dubletowi, Robert wyrównał w Barcelonie swój dorobek strzelecki do tego, jaki miał w BVB - 103 gole.

W Borussii potrzebował na to 187 spotkań, w Barcelonie 150.

8

może i bardzo pewne zwycięstwo, ale szybkie 7 bramek Valencii i by tak fajnie nie było

0

Bernal z twarzy to trochę taki biały Yamal - chociażby z tego ujęcia, jak się pojawił na boisku xD

0

bramkarz opuszkami nie dotknął?

0

@Katalończyk 99 Niech wracają do 2. Bundesligi. Polubiłem to coroczne śmianie się z nich, że na ostatniej prostej do awansu się potykają :D

1

@clyde Dawno temu, to jeszcze t.A.T.u. było w modzie - i ten sensacyjny teledysk, nawet się troszkę go bałem :D

0

@mordini123 Dość często Disney+ wyskakuje z ofertą promocyjną (z których zresztą sam korzystałem). Aż taka posucha w liczbie stałych subskrybentów?

1

@MesQueUnClub_87 Po wczorajszych wydarzeniach z dronami to wręcz strach wchodzić w komentarze na FB. Wiem, że to jest wielokrotnie powielane stwierdzenie, ale liczba komentujących piszących pod własnym imieniem i nazwiskiem, plujących jadem i wprost ziejących nienawiścią do innych, jest przerażająca. Wieczne szukanie teorii spiskowych, wrogów, spisków. Masakra..

9

@macio_944 Szkoda niczego winnej rodziny, na których dom spadł dron. Oby Państwo ich nie zostawiło samych sobie.

3

@betonito Szansę ma, ale musi chyba liczyć na niedyspozycje dnia któregoś z nich + inny rywal się postawi we wcześniejszej fazie, jak Dimitrov podczas Wimbledonu (skreczował z Sinnerem)

0

@Czyhrynski - Panie doktorze, boli mnie, jak robię tak.
- To proszę tak nie robić. 200 zł się należy.*

* tym razem porada gratis!

1

Kurs 1.01 na "niestety" Borka po straconej przez nas bramce - więcej niż pewniak

0

@LeszekFCB Taco i Hemingway

3

@D10SLEO Odpowiedź wówczas oczywista

0

@Murazor oki, stópki podeślę kurierem

0

@gumaz stety niestety 195cm - chętnie bym komuś troszkę oddał :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

6

@NeroTFP1 Ale jakie taktyczne kółeczko zakręcił

21

Żeby tylko po zakończeniu meczu prezes Rayo ewentualnie nie pruł się o brak VAR, bo przecież jak sam dobrze pamięta, za Maradony takich dziwactw nie było

13

@Danny Gaucho no proszę, 100 spotkań wykręcił równo w 100 rozegranych spotkaniach - ależ wycelował

0

WTF, co oni teraz grają - błąd za błędem

2

Ahh, jeszcze jakby tak Loyd trafił trójkę spod własnego kosza pod koniec połowy :D

1

@mordini123 pamiętam, w Kaczorze Donaldzie był taki dodatek :D

0

@michal26 Jeszcze Holandia w tym gronie się znajduje

1

Ależ powrócił Majchrzak, wyszarpał to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?