damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fantastyczny mecz Polaków, a Loyd.. Brak słów na tego gościa. Brawo drużyna!
0
Oby Polacy to utrzymali, docisnąć ich w tej kwarcie!
1
Ależ trójki nam dziś wpadają
1
@gumaz No przy Coco, Mój przyjaciel Hachiko czy Interstellar wymiękałem. Titanic czy Gladiator w sumie też
0
@Foton Nie no, przemieszczać się jakoś trzeba. Tylko żeby robić to z głową, bo naprawdę nie chciałbym mieć nigdy kogoś na sumieniu, nawet jeżeli coś by się miało stać nie z mojej winy.
1
@Jakchcesz akurat co chodzi o hulajnogi (te tradycyjne rzecz jasna), to wspomnienia mam takie sobie, bo raz na takiej zjeżdżałem z górki, zahaczyłem o studzienkę i troooszkę sobie kolana poobdzierałem :D
A co do pytania: w moim przypadku faktycznie człowiek dupą szurał, ale po dywanie. Ponoć miałem tę umiejętność jako bardzo młody człowiek, że bez pomocy rąk potrafiłem się sprawnie po nawierzchni poruszać xd
2
Nie wiem, czy to ja się staję dziadersem, czy co, ale niebywale drażnią mnie gówniarze na hulajnogach elektrycznych. Pół godziny temu jadę autem przez miasto, przepisowo, a przede mną dwa łebki jadą (myślę, że góra 4 klasa) - we dwóch na jednej hulajnodze, bez kasków, jadący prędkością tą samą co ja, wężykiem, i jeszcze w ostatniej chwili jeden z nich łaskawie lewą rękę wyciągnął i skręcili w lewo, niewiele zwalniając (a z przeciwka też już ktoś się zbliżał).
Brak wyobraźni to mało powiedziane - chociaż bardziej zastanawia mnie, że rodzice na coś takiego zezwalają, gdzie tylko w ostatnim miesiącu czytałem o kilku śmiertelnych wypadkach dzieci na hulajnogach.
0
@gumaz Kierującemu się chyba kolejność działań pomyliła. Naczytał się w internetach, że trzeba taranować rogatki zamiast stać na torach - tylko mu chyba nikt nie dopowiedział, że może to robić wtedy, kiedy już jest na tym przejeździe, a nie, gdy dopiero dojeżdża.
Naprawdę mnie ciekawi, jaki to proces myślowy wystąpił w tym przypadku - choć być może słowo "myślowy" jest tu nadużyciem.
0
@Encore @mekston A z Sinnerem już wszystko ok? Bo ostatnio w finale w Cincinnati z Alcarazem skreczował.
16
"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi"
4
Bardzo ważna wygrana na trudnym terenie (i to dosłownie przez tę wodę). Wychodzenie z wyniku 0-2 to już znak firmowy xD
A za naszą obronę to chyba jutro dam na mszę.
1
aż się prosi czasem, żeby Yamal dał na obieg do Erica
0
Dalej bordowo-granatowi, po zwycięstwo!
Oh, wait
0
@clyde ja to tak nie do końca za pan brat z rapem, ale jak już mam wybrać:
Kękę, Słoń, Sokół
2
@NeroTFP1 nawet powstał remake!
7
@kubix05 zagrać dwie postacie tak, jakby się miało wrażenie, że jest to dwóch całkiem innych aktorów - cytując Czerepacha: "Geniusz!"
5
Kto by się nie skusił na pięknego, dojrzałego pomidorka prosto z krzaczka, mmm
5
@Popitek12 Konto "CristianoXtra" nie wydaje mi się zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Dobrze by było, gdyby ktoś to zweryfikował.
3
@norbi77 Powiedzieć, że komentator oszalał z radości, to jak nic nie powiedzieć :D
0
@JimMorrisonFCB Niestety
10
♫ "Na miły Bóg...
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać" ♫
Spoczywaj w pokoju, Staszku
5
@Lanosss same vibe
0
@FcPortoFan1999 jakaś multiliga by pasowała, co chodzi o LE i LKE
6
Pff, na co komu te śmieszne podwójne linie na środku drogi? Pa tera.
0
@zadafcb Szkoda tego ostatniego zagrania Osy, tak niedbale jakoś do tego podszedł - w ogóle powinien się wtedy odstawić
3
@barcelonaLM oo, Sergiusz Ryczel na majku. Gdzie to on się teraz podziewa?
3
Ale wpieniony Rapha po faulu, momentalnie wiedział że odwalił niepotrzebnie
2
Naprawdę już współczuję sędziemu, że ta sekta z RealMadrid TV będzie go opluwać i gnoić, a przecież prowadzi ten mecz bardzo dobrze
5
No a niby dlaczego mieliby anulować gola, przecież nikt nikogo nie faulował
0
Nie może Yamal wikłać się w drybling w tak newralgicznej strefie, już po takiej prostej stracie w presezonie przeciwnik zdobył gola