damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pojebie mnie zaraz xD No ileż tych patelni można marnować
1
Ależ poklepał Pena z Joanem Garcią
4
@Sysia11 Ta jego głowa jakaś mała i nienaturalna się wydaje, jakby jakiś kurdupel założył kostium pakera i sam łeb wystawał xD
1
@Kozinho. Z ich perspektywy być może tak. Tak jak w naszym przypadku, ten gol dał im awans do kolejnej fazy rozgrywek, a jeśli przerżną dwumecz w 1/16 z Realem czy Interem, to również będzie analogia do nas - myśmy kolejną rundę także przegrali (z Juve).
3
@MesQueUnClub_87 Uciekający pociąg, genialny film. Świetna kreacja Voighta, a końcowa scena, jak Manny stoi na dachu i lecą przebitki jego kompanów spod celi, jest epicka - podobnie jak muzyka.
Wrył mi się też cytat Szekspira, przedstwiony na koniec filmu: "Nawet najzacieklejsza bestia zna choć cień litości, ja nie znam, więc bestią nie jestem."
5
Przeciętny madryciok po tym, gdy Sporting wcisnął na 3-2 z Bilbao, a gola na 2-4 strzela im bramkarz
0
Ale to musi być przezajebiste uczucie, strzelić gola z takim rywalem, w takich okolicznościach, z taką żywiołową publiką, jeszcze dając drużynie awans. "Chwilo trwaj" to mało powiedziane, co musiał poczuć Trubin :D
2
Wzięło z zaskoczenia z tym Sportingiem xD
5
@Zoker Powróci pod nickiem Adultt
1
@Colon W Silosie też ciekawa rola jako Bernard.
@MesQueUnClub_87 w miarę możliwości, prosiłbym o oznaczanie ;>
20
- Ty, ale plan mam.
- Jaki?
- Blyat, sprytny!
1
@Frimpong moja szczera reakcja na ten wpis
https://i.imgur.com/8zFSg1A.jpeg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Rastafarnianin Gdyby mi osobiście przelali te 70 baniek, to tak. Jeśli na konto klubu, to też.
4
@Karol145 aktualnie to nie mam jakiegoś faworyta, ale te skurczybyki były kiedyś dobre
https://wykop.pl/cdn/c3201142/0238aa8f83cf55b7730d82b145a4f70786870f7cb191d016a4323682ac9ec408,w400.jpg
0
@gumaz Lubiłem szyszki ryżowe, takie pozłacane (chyba karmel)
40
W ogóle trochę chora sytuacja, bo jak Lewy strzeli w tym roku jeszcze 88 goli, to wyrówna rekord Messiego z 2012 roku.
1
Czy to pierwszy samobój Lewego w karierze?
0
Ale Robercika przepchał ten obrońca, mocny chłop
3
@July_6_BcN Friendship ended with @Olisadebe . Now @Kessie is my best friend.
1
@FcPortoFan1999 Jak komuś podpieprzą, to jak najbardziej
3
@qbsonFCBarca To tak jak z Kwaśniewskiego śmiali :D
"- Kierowniku, poratuj pan złotóweczką.
- Sam nie mam, Panie Prezydencie."
0
Wypompował mnie ten mecz. Cała masa pecha, Remiro jak w transie, poprzeczka i z dwa słupki, dyskusyjny spalony. Eh, no nic, i takie mecze się będą zdarzać.
Głowa do góry i jedziemy dalej!
0
Ale parszywa połowa - jak nie idzie, to nie idzie, a jak już idzie, to i tak nie idzie
3
Żeby zaraz znowu nie wyszła jakaś nadludzka, olbrzymia pięta ^^
5
@tomek8756 Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.
5
Ciekawe, co ten zawodnik z numerem 11, pochyliwszy się, powiedział swojemu koledze, który zamiast wystawić mu na pustaka, sam strzelał. Sądząc po mowie ciała, pewnie coś na zasadzie "nie przejmuj się ziomek, takie rzeczy się zdarzają, luzik." Jak myślicie?
4
@szela1899 Nie było, Aston Martin łamał
https://i.imgur.com/663rGyA.png
0
@TR3YWAY Również trener Racingu po przegranym meczu z Barceloną
"Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Pamiętaj, że każda klęska jest nawozem sukcesu. Nie pozwól, by zawładnęły tobą drobiazgi… Ku..a mać!"
1
@Pablozeusz Oj tam, czarna dupa od razu. Vinicius po prostu.