damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale widać, że doświadczenie procentuje. Nauczeni, że zawsze w rewanżu trwonili przewagę, teraz zaskoczą przeciwnika tym, że będą musieli gonić wynik.
Big brain moment.
1
Jezu Chryste Yamal, ależ on krynci
0
Ferran mając tyle sytuacji co Mbappe, też by nic nie strzelił
1
Ależ ja lubię takie interwencje
8
Czy Alvaro Arbeloa wziął na siebie porażkę Atleti?
1
Trenowane ewidentnie
0
@FCB24 a co on Harry Potter
2
Penalti a favor del Real Madrid!
Tadek, to nie ta sprawa
1
To teraz jeszcze mecz pożegnalny Grosickiego, po pół roku powrót do kadry i tak to się cement kręci w tej betoniarce
17
Ostatnim meczem Włochów na Mundialu był ten z Urugwajem, kiedy Suarez pogryzł Chielliniego xD
Coś niebywałego, że oni trzeci raz z rzędu leżą i kwiczą
1
Jeszcze kuźwa Real zapowiadają, dość już na dzisiaj
2
A ten Iran to przypadkiem nie ma rezygnować z Mundialu? Może jakaś dzika karta...
1
Ale przynajmniej nie trzeba będzie wstawać o 4 rano na mecz z Tunezją
0
Ale podkurwiają człowieka takim czekaniem
3
Może byś chociaż sprawdził
2
Polska przeciwko niebiesko-żółtym barwom? Nic bardziej nie może motywować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Bądźcie jak ten odważny lew
1
@NeroTFP1 niewidomi to przynajmniej się pobujają do fajnej nuty, a my to jeszcze oglądać dodatkowo musimy :/
6
@NeroTFP1 Aubameyang na ten przykład nie strzelił ani jednej bramki dla nas. Ale oczywiście zaraz zlecą się hejterzy, że przecież on Gabończyk..
1
@TR3YWAY Tylko Krasnystaw
2
@Cochise za kawały o nich
6
Oby to był prognostyk na totalne odblokowanie się Robercika na końcówkę sezonu
0
Ej, a co powiecie na szybkie 3 bramki Newcastle? Wiecie, dla fabuły.
3
@Colon nasz rodzimy Bob Ross również nie odstaje
2
@Giwera Czekam na Grzałkę - jeżeli nie najlepszy odcinek, to przynajmniej w ścisłym TOP3 jak dla mnie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sędzia nie ogarnia, coś czuję że będą potem nieprzyjemności
0
Ktoś Joanowi klej podpierniczył
5
ale jebłem z tych 50 minut xDDD
27
Wahałem się wczoraj przed meczem, czy postawić grubszą sumkę na awans Barcy. I to taką naprawdę sporą, świadczącą o wysokim statusie materialnym. Finalnie się jednak nie zdecydowałem. Tylko bym się niepotrzebnie denerwował i jak się ostatecznie okazało, straciłbym na tym.
Zresztą, 10 złotych piechotą nie chodzi.