3

Ale widać, że doświadczenie procentuje. Nauczeni, że zawsze w rewanżu trwonili przewagę, teraz zaskoczą przeciwnika tym, że będą musieli gonić wynik.

Big brain moment.

1

Jezu Chryste Yamal, ależ on krynci

0

Ferran mając tyle sytuacji co Mbappe, też by nic nie strzelił

1

Ależ ja lubię takie interwencje

8

Czy Alvaro Arbeloa wziął na siebie porażkę Atleti?

1

Trenowane ewidentnie

0

@FCB24 a co on Harry Potter

2

Penalti a favor del Real Madrid!

Tadek, to nie ta sprawa

1

To teraz jeszcze mecz pożegnalny Grosickiego, po pół roku powrót do kadry i tak to się cement kręci w tej betoniarce

17

Ostatnim meczem Włochów na Mundialu był ten z Urugwajem, kiedy Suarez pogryzł Chielliniego xD

Coś niebywałego, że oni trzeci raz z rzędu leżą i kwiczą

1

Jeszcze kuźwa Real zapowiadają, dość już na dzisiaj

2

A ten Iran to przypadkiem nie ma rezygnować z Mundialu? Może jakaś dzika karta...

1

Ale przynajmniej nie trzeba będzie wstawać o 4 rano na mecz z Tunezją

0

Ale podkurwiają człowieka takim czekaniem

3

Może byś chociaż sprawdził

2

Polska przeciwko niebiesko-żółtym barwom? Nic bardziej nie może motywować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Bądźcie jak ten odważny lew


1

@NeroTFP1 niewidomi to przynajmniej się pobujają do fajnej nuty, a my to jeszcze oglądać dodatkowo musimy :/

6

@NeroTFP1 Aubameyang na ten przykład nie strzelił ani jednej bramki dla nas. Ale oczywiście zaraz zlecą się hejterzy, że przecież on Gabończyk..

1

@TR3YWAY Tylko Krasnystaw

2

@Cochise za kawały o nich

6

Oby to był prognostyk na totalne odblokowanie się Robercika na końcówkę sezonu

0

Ej, a co powiecie na szybkie 3 bramki Newcastle? Wiecie, dla fabuły.

3

@Colon nasz rodzimy Bob Ross również nie odstaje

2

@Giwera Czekam na Grzałkę - jeżeli nie najlepszy odcinek, to przynajmniej w ścisłym TOP3 jak dla mnie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sędzia nie ogarnia, coś czuję że będą potem nieprzyjemności

0

Ktoś Joanowi klej podpierniczył

5

ale jebłem z tych 50 minut xDDD

27

Wahałem się wczoraj przed meczem, czy postawić grubszą sumkę na awans Barcy. I to taką naprawdę sporą, świadczącą o wysokim statusie materialnym. Finalnie się jednak nie zdecydowałem. Tylko bym się niepotrzebnie denerwował i jak się ostatecznie okazało, straciłbym na tym.
Zresztą, 10 złotych piechotą nie chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?