damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ależ mi się trafiły perełki wśród naklejek do albumu Panini na MŚ!
29
Z ruchu warg wyczytałem, że Kimmich pogratulował sędziemu dobrego sędziowania i serdecznie go pozdrowił
0
ale ten kurdupel ma czutkę do główek
50
Ale za to mają tylko 25 punktów straty do Barcy!
1
Z Barcą w tej sytuacji Sortloth uderza z przewrotki, a gol liczy się podwójnie
2
@Giwera atmosferka na trybunach teraz top :D
0
Ale jaka piła od Kane'a, w ogóle jestem fanem jego rozgrywania
1
Co gotują chłopaki
1
Tu trzeba tak jak del Piero z Niemcami :)
1
O'Sullivan w trybie bestii póki co i jest 3-1 z Higginsem
8
Ja to zobaczyłem, więc i wy musicie
3
W pięciu ostatnich meczach Real zdobył 10/15 punktów, zupełnie dobra statystyka, która pozwala jeszcze im walczyć o marzenia. Oczywiście mówię tu o Realu Oviedo, okupującym dno tabeli, ale wciąż mającym nadzieję na utrzymanie.
8
Właśnie teraz przeczytałem, że Łukasz Litewka nie żyje. Szok. Codziennie na fb wyświetlały mi się jego posty, jak nagłaśniał przeróżne zbiórki, angażował się w problemy ludzi, naprawdę swoją aktywnością czynił wiele dobra. Co jeszcze rzadsze, zwłaszcza u polityka, łączył ludzi, zamiast ich dzielić. Wielka niesprawiedliwość się stała. Spoczywaj w pokoju:(
9
@Frimpong Jebać - pewnie jakiś Chorwat
4
Przeciwko Barcelonie to z tego jednego karnego by strzelił dwa gole
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale ekipę montują. Brakuje jeszcze Kamila Gali jako eksperta ds. przeciwdziałania hejtowi w internecie.
1
@Kapitan hawk Świat nie jest gotowy na drugą Złotą Piłkę Dembele :D
20
@Pedri16Future no może jak miałem 10 lat, to tak
51
Chyba nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. Stać w długaśnej kolejce do kebaba jak za komuny, bo jakiś człowiek w internecie powiedział, że jedzenie dobre xD
0
No to teraz aby do następnego roku, w którym będziemy mówić, że za rok to już na pewno, a potem to już z górki
0
@Bykunn W sumie może to dotyczyć któregolwiek z graczy, ale tak - uważam, że Ronald jest do tego zdolny :D
0
Lubię ten stan przed meczem, zwłaszcza takim meczem. Dreszczyk adrenaliny, mnóstwo wiary, wyczekiwanie. Aż do czerwonej kartki Araujo - odpukać!
Vamos i walimy ich wiadomo na co
9
Jeszcze przed świętami rozmawiasz na siłowni z człowiekiem, zawsze uśmiechnięty i pomocny, a dziś się dowiadujesz, że wczoraj popełnił samobójstwo. 42 lata, były trener i piłkarz lokalnego klubu.
Coś strasznego, ile ludzi (średnio w Polsce od 13 do 15 dziennie) w ten sposób zakańcza swój żywot i nikomu wcześniej nawet przez myśl nie przyszło, że prowadzili oni wewnętrzną walkę z demonami w głowie, nie dając w żaden sposób tego po sobie poznać.
21
Cholernie smutny fragment. Kuźwa, jakie to życie potrafi być niesprawiedliwe.
Spoczywaj w pokoju, trenerze.
2
Ale frustrujący mecz, ja pitole.
0
Sam się podciął i zadowolony xD
3
Ale widać, że doświadczenie procentuje. Nauczeni, że zawsze w rewanżu trwonili przewagę, teraz zaskoczą przeciwnika tym, że będą musieli gonić wynik.
Big brain moment.
1
Jezu Chryste Yamal, ależ on krynci
0
Ferran mając tyle sytuacji co Mbappe, też by nic nie strzelił