9

Ależ mi się trafiły perełki wśród naklejek do albumu Panini na MŚ!


29

Z ruchu warg wyczytałem, że Kimmich pogratulował sędziemu dobrego sędziowania i serdecznie go pozdrowił

0

ale ten kurdupel ma czutkę do główek

50

Ale za to mają tylko 25 punktów straty do Barcy!

1

Z Barcą w tej sytuacji Sortloth uderza z przewrotki, a gol liczy się podwójnie

2

@Giwera atmosferka na trybunach teraz top :D

0

Ale jaka piła od Kane'a, w ogóle jestem fanem jego rozgrywania

1

Co gotują chłopaki

1

Tu trzeba tak jak del Piero z Niemcami :)

1

O'Sullivan w trybie bestii póki co i jest 3-1 z Higginsem

8

Ja to zobaczyłem, więc i wy musicie


3

W pięciu ostatnich meczach Real zdobył 10/15 punktów, zupełnie dobra statystyka, która pozwala jeszcze im walczyć o marzenia. Oczywiście mówię tu o Realu Oviedo, okupującym dno tabeli, ale wciąż mającym nadzieję na utrzymanie.

8

Właśnie teraz przeczytałem, że Łukasz Litewka nie żyje. Szok. Codziennie na fb wyświetlały mi się jego posty, jak nagłaśniał przeróżne zbiórki, angażował się w problemy ludzi, naprawdę swoją aktywnością czynił wiele dobra. Co jeszcze rzadsze, zwłaszcza u polityka, łączył ludzi, zamiast ich dzielić. Wielka niesprawiedliwość się stała. Spoczywaj w pokoju:(

9

@Frimpong Jebać - pewnie jakiś Chorwat

4

Przeciwko Barcelonie to z tego jednego karnego by strzelił dwa gole

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale ekipę montują. Brakuje jeszcze Kamila Gali jako eksperta ds. przeciwdziałania hejtowi w internecie.


1

@Kapitan hawk Świat nie jest gotowy na drugą Złotą Piłkę Dembele :D

20

@Pedri16Future no może jak miałem 10 lat, to tak

51

Chyba nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. Stać w długaśnej kolejce do kebaba jak za komuny, bo jakiś człowiek w internecie powiedział, że jedzenie dobre xD

0

No to teraz aby do następnego roku, w którym będziemy mówić, że za rok to już na pewno, a potem to już z górki

0

@Bykunn W sumie może to dotyczyć któregolwiek z graczy, ale tak - uważam, że Ronald jest do tego zdolny :D

0

Lubię ten stan przed meczem, zwłaszcza takim meczem. Dreszczyk adrenaliny, mnóstwo wiary, wyczekiwanie. Aż do czerwonej kartki Araujo - odpukać!

Vamos i walimy ich wiadomo na co

9

Jeszcze przed świętami rozmawiasz na siłowni z człowiekiem, zawsze uśmiechnięty i pomocny, a dziś się dowiadujesz, że wczoraj popełnił samobójstwo. 42 lata, były trener i piłkarz lokalnego klubu.
Coś strasznego, ile ludzi (średnio w Polsce od 13 do 15 dziennie) w ten sposób zakańcza swój żywot i nikomu wcześniej nawet przez myśl nie przyszło, że prowadzili oni wewnętrzną walkę z demonami w głowie, nie dając w żaden sposób tego po sobie poznać.

21

Cholernie smutny fragment. Kuźwa, jakie to życie potrafi być niesprawiedliwe.
Spoczywaj w pokoju, trenerze.

2

Ale frustrujący mecz, ja pitole.

0

Sam się podciął i zadowolony xD

3

Ale widać, że doświadczenie procentuje. Nauczeni, że zawsze w rewanżu trwonili przewagę, teraz zaskoczą przeciwnika tym, że będą musieli gonić wynik.

Big brain moment.

1

Jezu Chryste Yamal, ależ on krynci

0

Ferran mając tyle sytuacji co Mbappe, też by nic nie strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?