1

@NeroTFP1 A mógłby ktoś się tłumaczyć tym, że np. wychował się w Niemczech i tam zapisuje się to wielkimi literami (Schmutziger Donnerstag). Czy ludzi sprawdzających, że tak powiem, gówno to interesuje? ^^

2

@NeroTFP1 Gdyby ktoś napisał te nazwy z wielkich liter np. w rozprawce, byłoby to potraktowane jako błąd?

0

Te Holender, dawaj trzeci raz

2

W sprawie jutrzejszego meczu z Atletico wypowiedzieli się już rabini

https://i.imgur.com/CB07AJv.png

0

@PaPo no popatrz popatrz, kto by pomyślał!

8

Tak było i nikt mi nie wmówi, że nie

8

Medal pewny, jesteśmy faworytem


0

Ja pierdziele, to się nie dzieje!

8

Tomasiak 0,1 punkta od emerytury, a ty człowieku idź jutro tyraj na tego złodzieja

0

Nie jest źle. Gdyby nie siedemnastu skoczków przed Kamilem, ten byłby liderem.

0

@Herato jeszcze pamiętam kiedyś na dwójce były Hity na czasie, też często grywał :D

5

@Rifek Nie ma tu żadnych botów, spokojnie

[TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE]

1

@Antimadridista_WR Też cierpię na tę przypadłość xD Generalnie wiem, o co chodziło, postacie pamiętam, ale jednak niuanse uciekają. I tak zresztą mam też z innymi produkcjami.

4

Premiera 4. sezonu Stamtąd 19 kwietnia.
Czuję w kościach, że przekombinują i jeszcze się to rozciągnie na co najmniej jeden sezon.

60

Już wkrótce Alvaro Arbeloa na konferencji prasowej: "Zawodnicy Realu Madryt czują się tak, jakby trenował ich szkoleniowiec Castilli? To moja wina."

5

Gąszcz obrońców obok ciebie, jednym zwodem ich robisz, a następnie zagrywasz taki pass.
Just Messi things.

0

@Pablozeusz Nazwijcie mnie niewiernym, ale ja w Araujo już nie uwierzę. Jasne, może być uzupełnieniem w obronie, swoją szybkością może nadrabiać (tak jak wczoraj w paru sytuacjach), zmysł do strzelania też ma. Ale odcinało mu prąd już nie raz i jestem przekonany, że w jakimś ważnym momencie znowu coś odwali.

3

@LAMC_10 oczywiście GTA Vice City

6

PENALTI A FAVOR DEL REAL MADRID!

Cytując scenę z Chłopaki nie płaczą: "Tadek, to nie ta sprawa"

10

@BojanKriKicz no jak odpalasz se jakiegoś strima np. na twitchu, to od danego streamera dostajesz 1kg sody oczyszczonej w prezencie

0

@KmN No to jak dziecko się urodzi i zrobi się trochę cieplej, będziesz miał o czym rozmawiać z kumplami również mającymi pociechy!

https://img.joemonster.org/mg/albums/072020/main_21m_skie_o_ejakulacji_rozmowy.jpg

10

@kanver_ Ale co jest takiego niesamowitego w tym? Przecież nawet mocno nie gestykulował, po prostu się trochę wkurzył i tyle

4

Ciekawe, czy w Pucharze Króla tacy mocni będą

1

Obrzydliwe są te nury Mbappe

1

@MesQueUnClub_87 Szczerze mówiąc, bardziej mi się podobało "Śledząc" niż "Memento" - notabene, był to debiut Nolana na dużym ekranie

2

@clyde nigdy nie zgadniesz!

1

Pojebie mnie zaraz xD No ileż tych patelni można marnować

1

Ależ poklepał Pena z Joanem Garcią

4

@Sysia11 Ta jego głowa jakaś mała i nienaturalna się wydaje, jakby jakiś kurdupel założył kostium pakera i sam łeb wystawał xD

1

@Kozinho. Z ich perspektywy być może tak. Tak jak w naszym przypadku, ten gol dał im awans do kolejnej fazy rozgrywek, a jeśli przerżną dwumecz w 1/16 z Realem czy Interem, to również będzie analogia do nas - myśmy kolejną rundę także przegrali (z Juve).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?