damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 A mógłby ktoś się tłumaczyć tym, że np. wychował się w Niemczech i tam zapisuje się to wielkimi literami (Schmutziger Donnerstag). Czy ludzi sprawdzających, że tak powiem, gówno to interesuje? ^^
2
@NeroTFP1 Gdyby ktoś napisał te nazwy z wielkich liter np. w rozprawce, byłoby to potraktowane jako błąd?
0
Te Holender, dawaj trzeci raz
2
W sprawie jutrzejszego meczu z Atletico wypowiedzieli się już rabini
https://i.imgur.com/CB07AJv.png
0
@PaPo no popatrz popatrz, kto by pomyślał!
8
Tak było i nikt mi nie wmówi, że nie
8
Medal pewny, jesteśmy faworytem
0
Ja pierdziele, to się nie dzieje!
8
Tomasiak 0,1 punkta od emerytury, a ty człowieku idź jutro tyraj na tego złodzieja
0
Nie jest źle. Gdyby nie siedemnastu skoczków przed Kamilem, ten byłby liderem.
0
@Herato jeszcze pamiętam kiedyś na dwójce były Hity na czasie, też często grywał :D
5
@Rifek Nie ma tu żadnych botów, spokojnie
[TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE]
1
@Antimadridista_WR Też cierpię na tę przypadłość xD Generalnie wiem, o co chodziło, postacie pamiętam, ale jednak niuanse uciekają. I tak zresztą mam też z innymi produkcjami.
4
Premiera 4. sezonu Stamtąd 19 kwietnia.
Czuję w kościach, że przekombinują i jeszcze się to rozciągnie na co najmniej jeden sezon.
60
Już wkrótce Alvaro Arbeloa na konferencji prasowej: "Zawodnicy Realu Madryt czują się tak, jakby trenował ich szkoleniowiec Castilli? To moja wina."
5
Gąszcz obrońców obok ciebie, jednym zwodem ich robisz, a następnie zagrywasz taki pass.
Just Messi things.
0
@Pablozeusz Nazwijcie mnie niewiernym, ale ja w Araujo już nie uwierzę. Jasne, może być uzupełnieniem w obronie, swoją szybkością może nadrabiać (tak jak wczoraj w paru sytuacjach), zmysł do strzelania też ma. Ale odcinało mu prąd już nie raz i jestem przekonany, że w jakimś ważnym momencie znowu coś odwali.
3
@LAMC_10 oczywiście GTA Vice City
6
PENALTI A FAVOR DEL REAL MADRID!
Cytując scenę z Chłopaki nie płaczą: "Tadek, to nie ta sprawa"
10
@BojanKriKicz no jak odpalasz se jakiegoś strima np. na twitchu, to od danego streamera dostajesz 1kg sody oczyszczonej w prezencie
0
@KmN No to jak dziecko się urodzi i zrobi się trochę cieplej, będziesz miał o czym rozmawiać z kumplami również mającymi pociechy!
https://img.joemonster.org/mg/albums/072020/main_21m_skie_o_ejakulacji_rozmowy.jpg
10
@kanver_ Ale co jest takiego niesamowitego w tym? Przecież nawet mocno nie gestykulował, po prostu się trochę wkurzył i tyle
4
Ciekawe, czy w Pucharze Króla tacy mocni będą
1
Obrzydliwe są te nury Mbappe
1
@MesQueUnClub_87 Szczerze mówiąc, bardziej mi się podobało "Śledząc" niż "Memento" - notabene, był to debiut Nolana na dużym ekranie
2
@clyde nigdy nie zgadniesz!
1
Pojebie mnie zaraz xD No ileż tych patelni można marnować
1
Ależ poklepał Pena z Joanem Garcią
4
@Sysia11 Ta jego głowa jakaś mała i nienaturalna się wydaje, jakby jakiś kurdupel założył kostium pakera i sam łeb wystawał xD
1
@Kozinho. Z ich perspektywy być może tak. Tak jak w naszym przypadku, ten gol dał im awans do kolejnej fazy rozgrywek, a jeśli przerżną dwumecz w 1/16 z Realem czy Interem, to również będzie analogia do nas - myśmy kolejną rundę także przegrali (z Juve).