damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bez napastnika strzeliliśmy 3 bramki Atletico - to naprawdę duża rzecz. Wielkie brawa dla drużyny, dali z siebie wszystko, z czego jestem bardzo dumny. Z taką zawziętością i pazurem nikt nam nie straszny.
Vamos!
2
@MesQueUnClub_87 where seria filmowa?
0
Też tak macie, że gdy jedziecie autem i przed wami ktoś zahamowuje, to żeby jadący za wami nie pomyślał, że ruch jest wstrzymany z waszej winy, to odbijacie samochodem lekko w prawo, żeby ten z tyłu widział, że to wina tego z przodu?
0
Aż dziwne, że nagłej awarii VAR nie było
13
Otwierasz La Bambę: Kuźwa, jest w pytę!
0
Na plus Rakowa działa sytuacja, że oba mecze z Fiorentiną zagra na wyjeździe
56
Warto w tym przypadku przypomnieć pewną historyjkę ;)
"W 2010 roku Barcelona wygrała 8:0 z Almerią.
Cristiano Ronaldo został poproszony o komentarz, ponieważ wielkimi krokami zbliżało się El Clasico: "Zobaczmy, czy Barcelona zdobędzie chociaż połowę tych bramek przeciwko naszej drużynie"
Kilka dni później: FC Barcelona 5:0 Real Madryt"
3
@DonAndresFCB Jaka Benfica, ja o Juve-Galata piszę xD
53
Galatasaray piękne zesrańsko, jak my za najlepszych czasów z Romą czy Liverpoolem. Aż się łezka w oku kręci.
3
@macio_944 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie
5
Szybkie 8 bramek Karabachu i remontada gotowa. Różnie bywa.
3
O Negreirze wspomnieć muszę, bo się uduszę
1
@Arkon Z braku laku w miarę polecam "Niebo. Rok w piekle", bo to jedyny serial z tego roku, który obejrzałem ;>
14
@NeroTFP1 Słynne jednostki czasu:
Jedna Wenta - 15 sekund
Jedna Bródka - 0.003 sekundy
Trzydniowa operacja specjalna - 4 lata
29
@FCB24 jak to co, rzut karny dla Realu
1
@mr Barca jak z truskawkami, to tylko na zimno
1
@July_6_BcN oczywiście, że tak, a najlepiej, jak już masz całego w buzi i ci tryśnie ten sok (jakkkolwiek by to nie brzmiało xD)
1
@Zoker Może będę w mniejszości, ale mnie trochę skręciło wczoraj z żenady, jak była u nas potrójna zmiana (Pedri, Fermin, Ferran) i niektórzy kibice skandowali "Peeedri, Peeedri".
3
Niestety, nie oglądałem wczoraj meczu Realu z Osasuną. Mógłby ktoś powiedzieć, która klatka z tego meczu z Raulem Asencio w roli głównej jest prawdziwa?
https://imgur.com/a/4wWrGp7
4
@szela1899 ich będzie bolało 5-0 od nas
5
♪♪ Bo w nienawiści do tej drużyny, tak wychowano, wychowano Nas! I bez powodu, i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat!
A Real, Real kurczak. A Real, Real kurczak. Real Madryt starym kurczakiem jest! ♪♪
0
No przecież to jest ewidentny stempel, jawne skurwysyństwo
2
Jednak jest jakaś sprawiedliwość, hahaha. Brawo Paweł i Kacper, duma niesamowita!!
0
@clyde GTA IV - gra jest z 2008 roku, kupiłem ją w 2016, a odpaliłem ją raz na jakieś może pół godziny xD
1
@Kgorecki2500 Nie każde piwo doczekało się własnej piosenki. Harnold owszem.
7
@BezglutenowyPedri Ja to może nie aż tak stary, ale pamiętam numer 238 (La Liga na zmianę z Serie A). Jeszcze jak nie miałem internetu, a mecz był załóżmy w niedzielę o 22, to dopiero rano przed szkołą sprawdzałem w niepewności wynik ;)
2
@Bykunn Być może jedynym wyjściem z sytuacji byłoby łysienie :D
1
Może wzorem tego kibica Utd znajdzie się jakiś śmiałek, który podejmie się wyzwania, aby zapuszczać włosy do momentu, aż w pięciu kolejnych meczach Real nie dostanie karnego
1
Jakie jest wasze top 3 zup? O czwarte miejsce nie pytam.
0
Tym sposobem Brazylia przeskakuje nas w klasyfikacji medalowej xD