5

Bez napastnika strzeliliśmy 3 bramki Atletico - to naprawdę duża rzecz. Wielkie brawa dla drużyny, dali z siebie wszystko, z czego jestem bardzo dumny. Z taką zawziętością i pazurem nikt nam nie straszny.
Vamos!

2

@MesQueUnClub_87 where seria filmowa?

0

Też tak macie, że gdy jedziecie autem i przed wami ktoś zahamowuje, to żeby jadący za wami nie pomyślał, że ruch jest wstrzymany z waszej winy, to odbijacie samochodem lekko w prawo, żeby ten z tyłu widział, że to wina tego z przodu?

0

Aż dziwne, że nagłej awarii VAR nie było

13

Otwierasz La Bambę: Kuźwa, jest w pytę!


0

Na plus Rakowa działa sytuacja, że oba mecze z Fiorentiną zagra na wyjeździe

56

Warto w tym przypadku przypomnieć pewną historyjkę ;)

"W 2010 roku Barcelona wygrała 8:0 z Almerią.
Cristiano Ronaldo został poproszony o komentarz, ponieważ wielkimi krokami zbliżało się El Clasico: "Zobaczmy, czy Barcelona zdobędzie chociaż połowę tych bramek przeciwko naszej drużynie"
Kilka dni później: FC Barcelona 5:0 Real Madryt"

3

@DonAndresFCB Jaka Benfica, ja o Juve-Galata piszę xD

53

Galatasaray piękne zesrańsko, jak my za najlepszych czasów z Romą czy Liverpoolem. Aż się łezka w oku kręci.

3

@macio_944 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie

5

Szybkie 8 bramek Karabachu i remontada gotowa. Różnie bywa.

3

O Negreirze wspomnieć muszę, bo się uduszę

1

@Arkon Z braku laku w miarę polecam "Niebo. Rok w piekle", bo to jedyny serial z tego roku, który obejrzałem ;>

14

@NeroTFP1 Słynne jednostki czasu:

Jedna Wenta - 15 sekund
Jedna Bródka - 0.003 sekundy
Trzydniowa operacja specjalna - 4 lata

29

@FCB24 jak to co, rzut karny dla Realu

1

@mr Barca jak z truskawkami, to tylko na zimno

1

@July_6_BcN oczywiście, że tak, a najlepiej, jak już masz całego w buzi i ci tryśnie ten sok (jakkkolwiek by to nie brzmiało xD)

1

@Zoker Może będę w mniejszości, ale mnie trochę skręciło wczoraj z żenady, jak była u nas potrójna zmiana (Pedri, Fermin, Ferran) i niektórzy kibice skandowali "Peeedri, Peeedri".

3

Niestety, nie oglądałem wczoraj meczu Realu z Osasuną. Mógłby ktoś powiedzieć, która klatka z tego meczu z Raulem Asencio w roli głównej jest prawdziwa?

https://imgur.com/a/4wWrGp7

4

@szela1899 ich będzie bolało 5-0 od nas

5

♪♪ Bo w nienawiści do tej drużyny, tak wychowano, wychowano Nas! I bez powodu, i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat!
A Real, Real kurczak. A Real, Real kurczak. Real Madryt starym kurczakiem jest! ♪♪

0

No przecież to jest ewidentny stempel, jawne skurwysyństwo

2

Jednak jest jakaś sprawiedliwość, hahaha. Brawo Paweł i Kacper, duma niesamowita!!

0

@clyde GTA IV - gra jest z 2008 roku, kupiłem ją w 2016, a odpaliłem ją raz na jakieś może pół godziny xD

1

@Kgorecki2500 Nie każde piwo doczekało się własnej piosenki. Harnold owszem.

7

@BezglutenowyPedri Ja to może nie aż tak stary, ale pamiętam numer 238 (La Liga na zmianę z Serie A). Jeszcze jak nie miałem internetu, a mecz był załóżmy w niedzielę o 22, to dopiero rano przed szkołą sprawdzałem w niepewności wynik ;)

2

@Bykunn Być może jedynym wyjściem z sytuacji byłoby łysienie :D

1

Może wzorem tego kibica Utd znajdzie się jakiś śmiałek, który podejmie się wyzwania, aby zapuszczać włosy do momentu, aż w pięciu kolejnych meczach Real nie dostanie karnego

1

Jakie jest wasze top 3 zup? O czwarte miejsce nie pytam.

0

Tym sposobem Brazylia przeskakuje nas w klasyfikacji medalowej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?