3

Jak akceptuje grę na ławce to po jakiego go sprzedawać? Świetny zmiennik.....

4

Czy ty wiesz z jakim trudem gonimy Real Madryt w liczbie zwycięstw? Oni nadgonili za Generała Franco a ty byś za jedno w Europie oddał za kilka mistrzostw?
Gdzie sens gdzie logika?

2

Szkoda mi Roberto bo jednak nie grając w środku pola nie za bardzo się rozwijał na tej pozycji, stad są lepsi od niego. Myśle ze jak grałby na środku pomocy regularnie, to byłby powołany do kadry, bo gość naprawdę ma talent. A tak gra dla nienaturalnej dla siebie pozycji ale i tak jest jednym z lepszych i nawet niewiele mu zabrakło do powołania.
Jest ofiara odejścia Daniego Alvesa z Barcelony i to trwa do dziś.

6

Bez mrugnięcia okiem bym wolał Icardiego niż Higuaina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Sędziów żegnali w tamtym sezonie z torbami po meczach.

0

Ciekawe jak Real pożegna najlepszego w historii ? ( Ronaldo) ;-)

0

Spoko....a...S....

0

Co zrobił? . . . .

0

Może to i lepiej bo Partugalia daleko nie zajdzie. Mam nadzieje oczywiście

2

Inieste i Xaviego może zobaczymy na ławce ale w roli trenerów ....

0

Jak Suarez tym jenczeniem i narzekaniem na innych będzie rozbijał nam psyche chłopaków to nie będzie dobrze.

0

Wypatrzyles zawsze jest Edit....

2

Prosze was aby po jednym kiedyś tam gorszym meczu nasi znawcy Coutinho nie sprzedawali.

1

Przesadziłeś Neymar nie miał aż takich strzalów z dystansu

1

Titanic.

0

Co z Dembele?

0

Mina w składzie super :-) mam nadzieje ze się odkuje za tamten mecz bo szkoda go było ostatnio

0

Kto wygra Bedorf czy Pudzian?

0

Messi współpracuje z Madrycka Gazeta, jak on może ........

0

A Żeby w Kijowie byli myślami w Rosji albo na urlopie.......

6

Czytam komentarze i widzę jakie niezrozumienie słów Rivaldo. Zapatrzeni w Messiego nie umieją nawet poprawienie odczytać słów i zdań wypowiedzianych naprawdę obiektywnie,
Przecież on powiedział że obecnie to Ronaldo jest na tronie najlepszego piłkarza na świecie a nie ze to on tak uważa ze jest najlepszy

0

Od Rivaldo won.

5

Aby Dembele tym dziennikarzynom i nawet niektórym użytkownikom tej strony co go sprzedają albo wypozyczja Gęby na mundialu pozamykał ....

0

No to kogo zostawić? Ale ból głowy

10

Z tej paczki za Matudiego bym Rabiota wziął na Mundial

1

Czy Lucas Hernanddez jest lepszy od Digne?

0

Rabiot nie powołany No niezła kadrę ma ta Francja
Rabiot naprawdę jest świetnym piłkarzem ale czy są lepsi we Francji?

13

Może dlatego że Ramos i Chiellini nie są obiektem zainteresowań Barcelony?

2

Oby prawa strona dawała ciała w Portugalii...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?