0

Pomyślmy a wszystko zaczęło się od jednej Decyzji Zidane . Jedna decyzja może pociągnąć za sobą szereg wydarzeń" zidane załatwia robotę Hierro razem z Florkiem ;-)

0

No zostać wywalonym 2 dni przed mundialem to gorzej niż zostać wywalonym w ćwierćfinale z Roma. Jak inaczej nazwać ta sytuacje? Gość poświecił serce, czas, umiejętności na ten turniej a tu wszystko na marne. Repra może i da radę bez niego ale jednak jego już w niej nie ma.

Frajerstwo .

0

Frajer roku.

4

To zrozumiałe że jak Atletico dostanie 100 baniek to kluby będą więcej chciały od Atletico za swoich zawodników którymi się Atletico interesuje. Wiec dlatego Griezmann gra tak a nie inaczej. Im bardziej zwleka tym nikt nie będzie żądał od nich chorych sum a Atletico porobi sobie transfery. Nam Neymar załatwiał chore sumy za Coutinho i Dembele. Fajnie o tym wspomniał kolega niżej .

0

Z jakich fusów to wywróżyłes?

0

Co myślicie o Milinkovic-Savic? Jak Real go kupi będą mieli drugiego Modricia?

0

Z ławki wchodzi bez rytmu meczowego u ka być super grajkiem? Dostawał za mało szans kolego aby coś pokazać.

5

Ja tam doceniam wysiłki ludzi takich jak Fernandez. Co prawda dobiegł jego czas ale dziwi mnie fakt braku doceniana ludzi w klubie. Trochę dobrego zrobił a i jak coś nie wychodzi to przecież gość specjalnie tego nie robi.

Nie lubię ludzi niewdziecznych
PS odnosząc się do komentarzy niżej

0

Tak sobie myśle ze nikt nie mówi o sędziowaniu w Rosji. Wydaje mi się że może być podobne jak w Korei I Japoni. Słaba Rosja może namieszać. . Może Var coś poratuje

0

To już robi się irytujące że Real wyciąga wszystkich z przed nosa Barcelonie...;-/

0

Już wiem po kim jej córki maja inteligencje a po kim wredny charakter

0

Biedna w pomocy ta Argentyną w takim razie

0

On się łapał do 11 Argentyny?

0

Jestem jak najbardziej za

0

Uzasadnij ? .....

1

Barca potrzebuje ukształtowanych piłkarzy na sukces natychmiast. Wiec dlatego takie kluby kupują gwiazdy. Ci piłkarze wczesniej nie zapewniliby sukcesów. Takie życie wielkich klubów.

Np. Kto wie gdyby taki Ceballos ogrywał się dłużej w słabszym klubie to za 3-4 lata mógłby przechodzić jako gwiazda a tak Real go kupił, gość nie ogrywał się, nie łapał pewności siebie i teraz Real zastanawia sie co z nim zrobić.
Pisanie ze jakbyśmy kupili tego tamtego i owego wcześniej zanim stał się gwiazda jest bez sensu.
Wyjątek był dla mnie Thiago bo on jako odchodził już był dla mnie gwiazda i gościem który był naturalnym zastępca Xaviego bo był wychowankiem a takim łatwiej.

0

Tak wszyscy przyjdą. ...

3

Jak bedzie robił tak kołeczka jak Xavi to może tak holować piłkę

0

Bardzo dobry pomysł ..

5

Liverpool po przybyciu Kloppa stopniowo nabiera blasku i znaczenia a teraz te transfery.
Keita, Fekir, Fabinho, będzie ciekawy sezon.

0

Perez pozamiatał ......tyle w temacie.

0

Francja rządzi ......

3

Rodrygo byłby głupi gdyby przyszedł z Viniciusem do Realu na ta sama pozycje.....

0

Gdyby nie było Nadala to może by miał szanse we Francji?

0

Nawierzchnia mu nie leży?

0

Czemu Federer nie gra W Roland Garos?

7

I tak całe wakacje takie pierniczenie........

0

Neymar , Vinicius , Rodrygo, Asensio wszystkich chcą ? Gdzie oni ich pomieszczą ? Nawet wygrali walkę o Ceballosa i Theo akurat ich im nie zazdroszczę

1

Mane do Realu piszą pismaki na wp

0

Na zdjęciu Marki Iniesta jak stoi obok Ramosa wyglada jakby miał irokeza;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?