dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na rok czy na dwa.lata Milan wyrzucony? Bo gazety się nie zgadzają
0
Spoko:-).
1
Za daleko wyciągnąłeś wnioski. To tylko stwierdzenie że raczej gwiazdeczka tak by się zachowała. To nie moje życzenie, życzeniem jest aby Coutinho wygrał. Mam nadzieje ze to sprostowanie cie satysfakcjonuje?
34
Jakby Argentyna nie wygrała mundialu to jeśli wygra go Brazylia, to chciałbym aby Coutinho tak pozamiatał, żeby dostał złota piłkę. Neymarka by coś trafiło.
5
Neymar jak narazie hamulec Brazyli .
3
Ma Loew swoje decyzje o powołaniu i wystawianiu dziwnego składu. Pewnych decyzji gościa nie rozumiem. Może i z innym składem by przegrali, ale jednak brak w składzie ter stegena i nie powołanie Sane miało swoje konsekwencje i odbiło sie na drużynie. To dziwne decyzje trenera.
0
Nie sprowadzi mu pomocnika i musi grać Roberto w pomocy
0
Aguero dobrze ze siedzi a Dybali szkoda
0
Di Maria ..........
0
To ten żul z Łodzi? Co pyta się każdego ‚ daj 2 złote? ‚
3
Czepiacie się komentatorów z meczu Iran Portugalia. Tak naprawdę zazwyczaj komentatorzy się podniecają tymi gwiazdami i i są stronniczy w ich stronę. Dawno nie widziałem ze sa stronniczy w stronę słabszych.teraz fakt tak był ale jakoś fajne mi się oglądało
0
Link jak wyglada drabinka na mundialu?
4
Carlos Queiros na trenera Polski?
0
i tak debil nie gwizdnie karnego
7
Tutaj sędzia mógł podjąć 2 decyzje albo zostawia Ronaldo bez winy i bez kartki czerwonej . Albo czerwona kartka.
A on dał żółta :-) gdzie tu logika ? To przecież się w głowie nie mieści jak on na to wpadł. ..
1
Parodia sędziego
2
Jonca podsumował sędziego
1
Na debila sędziego i Var nie pomoze
1
Ma ktoś jakiś link do tego jak może wyglądać drabinka na mundialu?
2
Tu nawet nie ma co podnosić dyskusji
5
Komentator z Czech podszedł właśnie do nas: "Polska, co z Wami? 20 minut grania. Żadnego planu na mecz, nie wiecie jak atakować. No i czemu tak szybko zjadają Was nerwy?
Maciej Iwański
1
Ciekawe co Szczęsny powie po meczu. .
2
Ja zostane selekcjonerem tez mam sprawdzona taktykę na przegrywanie ' Dzida i do przodu. . Wyjazd......a niech się dzieje co chce
1
Przy grze Polski każdy środkowy obrońca to skała nie do przejścia.
12
Najgorzej grajaca reprezentacja.
Można przegrywać ok, ale styl beznadziejny jest.
3
3:0 i do domu inaczej tego nie widzę
1
Znając życie i możliwości naszych specjalistów to przegramy ta walkę z Realem. Ostatnio ciagle w plecy
0
Co ciekawego tam było?
18
My powinniśmy dostać nagrodę fair play w Lidze Mistrzów ze oddaliśmy mecz Romie przy pewnym awansie. To jest dopiero fair play. ...
0
Fazio powinien grać z Otamendim w obronie