dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiedziałem. To moje tez spostrzeżenie nie zarejestrowałem tego
0
Pewni Kandydaci do złotej piłki Messi, Ronaldo, Neymar Jadą do domu przed półfinałami mundialu. Ciekawe jak będzie wyglądać walka o złota piłkę ?
0
Czego kopiuje?
0
Na trybunach zastanawiam się czy siedzi infantino czy główny bohater filmu Miś
1
Tak funkcjonuje jak piszesz pan Ramos z Realu i jakoś daje radę. On od Pique nie odstaje a jeszcze z niego cham i prostak
1
Pamietam jak Barca nie raz przegrywała np z Interem i jak Pique dawał znać do ataku i grał jako napastnik. Jakoś dla mnie on się nadaje. Do zaczepki to jest Neymar albo Ramos ale Pique? No nie wiem czy o tego samego zawodnika nam chodzi. Pique to fakt można mu zarzucić gadanie o sędziach ale zaczepek raczej bym mu nie przypisał.
0
Wole Pique albo Rakiticia
0
To raczej zachcianka ale i tak plotki pewnie będą do końca wakacji
7
Ciekawe czy my kogoś sprzedamy w tym okienku, bo dla mnie to nawet ważniejsze jak transfery, bo kadra robi się za duża. Trzeba sprzedać kilku piłkarzy aby móc kupić innych.
Rafinha, Munir, Gomes, Paco ( on może zostać bo Griezmann nie przyszedł ), Mina ( po mundialu ciekawi mnie co zrobią z nim) , Denis, Digne.
A przyszliby : de jong ( za rok ), Arthur, Lenglet, no i oczywiście Thiago.
39
Dla mnie wydaje się drewniany i wolny jak Wóz z węglem jak to mówi Maciej Szczęsny. Ale może się jeszcze wyrobi, choć te mistrzostwa pokazały ze nie jest z nim tak źle.
0
Mam nadzieje ze dobrymi występami na mundialu
5
Chciałbym aby Nominowani do pierwszej trójki w złotej piłce byli:
Coutinho, Modric, Mbappe
Już trochę dość tego zamieszania z Messim i Ronaldo. Mam nadziej ze Messi za rok wygra ta nagrodę jak Barca sięgnie po LM i Messi będzie kluczowy w tej drużynie.
0
Belgia wcale nie zachwyca. Wielkie mecze im nie wychodzą za dobrze . Aczkolwiek to są drużyny które mogą wygrać ten mundial
0
Zaje...Bramkarz, zaje. . Obrona, zaje... Pomoc, zaje...atak, zaje. ..Ławka rezerwowych oto cała Brazylia a nie co np. Argentyna ..
0
Nasz przyjaciel Lahoz
0
Coutinho jeszcze dwie i zawodnik meczu znowu
6
Ci co skreśla Osmane to nie wiedzą że to się szybko zmienia ze jakiś zawodnik wymiata a później znika. Oczywiście nie twierdzę że Mbappe zniknie. Ale Dembele będzie jeszcze wymiatal i zamknie usta niedowiarkom
0
A gdzie nasz Coutinhio? Jak Brazylia wygra a Coutinhio będzie kluczowy, to znaczy ze Neymar wygra złota Piłkę, bo jest bardziej medialny i media go wywinduja w górę?
9
Myślałem że Ronaldo jest tak młody że mu zarost nie rośnie a tu prosze jaka niespodzianka
9
Zeby Lusis nie dołączył do urlopu razem z Messim
5
Jak Hiszpania wygra mundial i Iniesta się do tego wyraźnie przysłuży to France Futbol może odkupić swoje winy w styczniu ze złota piłka.
0
Na świecie są gorsze tragedie.np. ludzie chorują, umierają, cierpią. Może to żadne pocieszenie ale w przyrownaniu do tego to żadna tragedia.
0
Byłem przekonany ze na euro Francją ich zleje a się skończyło wszyscy wiemy jak
1
Śmieszne ze Portugalia awansuje i wygra z Francją
4
Trzymać Dybale na ławce to jak trzymać Mercedesa w garażu a jeździć rowerem.
Co ten trener robi kiedy go wpuścić jak nie teraz?
1
Umarł król niech żyje król
0
Argentyną nie ma argumentów aby awansować szkoda.
0
Adele albo Oprah Winfrey...
11
Oby Pique nie mieszał się to bo historia z Neymarem i Griezmannem pokazuje że do nas nie dołączy...
0
Na rok czy na dwa.lata Milan wyrzucony? Bo gazety się nie zgadzają