0

Nie wiedziałem. To moje tez spostrzeżenie nie zarejestrowałem tego

0

Pewni Kandydaci do złotej piłki Messi, Ronaldo, Neymar Jadą do domu przed półfinałami mundialu. Ciekawe jak będzie wyglądać walka o złota piłkę ?

0

Czego kopiuje?

0

Na trybunach zastanawiam się czy siedzi infantino czy główny bohater filmu Miś

1

Tak funkcjonuje jak piszesz pan Ramos z Realu i jakoś daje radę. On od Pique nie odstaje a jeszcze z niego cham i prostak

1

Pamietam jak Barca nie raz przegrywała np z Interem i jak Pique dawał znać do ataku i grał jako napastnik. Jakoś dla mnie on się nadaje. Do zaczepki to jest Neymar albo Ramos ale Pique? No nie wiem czy o tego samego zawodnika nam chodzi. Pique to fakt można mu zarzucić gadanie o sędziach ale zaczepek raczej bym mu nie przypisał.

0

Wole Pique albo Rakiticia

0

To raczej zachcianka ale i tak plotki pewnie będą do końca wakacji

7

Ciekawe czy my kogoś sprzedamy w tym okienku, bo dla mnie to nawet ważniejsze jak transfery, bo kadra robi się za duża. Trzeba sprzedać kilku piłkarzy aby móc kupić innych.

Rafinha, Munir, Gomes, Paco ( on może zostać bo Griezmann nie przyszedł ), Mina ( po mundialu ciekawi mnie co zrobią z nim) , Denis, Digne.

A przyszliby : de jong ( za rok ), Arthur, Lenglet, no i oczywiście Thiago.

39

Dla mnie wydaje się drewniany i wolny jak Wóz z węglem jak to mówi Maciej Szczęsny. Ale może się jeszcze wyrobi, choć te mistrzostwa pokazały ze nie jest z nim tak źle.

0

Mam nadzieje ze dobrymi występami na mundialu

5

Chciałbym aby Nominowani do pierwszej trójki w złotej piłce byli:

Coutinho, Modric, Mbappe
Już trochę dość tego zamieszania z Messim i Ronaldo. Mam nadziej ze Messi za rok wygra ta nagrodę jak Barca sięgnie po LM i Messi będzie kluczowy w tej drużynie.

0

Belgia wcale nie zachwyca. Wielkie mecze im nie wychodzą za dobrze . Aczkolwiek to są drużyny które mogą wygrać ten mundial

0

Zaje...Bramkarz, zaje. . Obrona, zaje... Pomoc, zaje...atak, zaje. ..Ławka rezerwowych oto cała Brazylia a nie co np. Argentyna ..

0

Nasz przyjaciel Lahoz

0

Coutinho jeszcze dwie i zawodnik meczu znowu

6

Ci co skreśla Osmane to nie wiedzą że to się szybko zmienia ze jakiś zawodnik wymiata a później znika. Oczywiście nie twierdzę że Mbappe zniknie. Ale Dembele będzie jeszcze wymiatal i zamknie usta niedowiarkom

0

A gdzie nasz Coutinhio? Jak Brazylia wygra a Coutinhio będzie kluczowy, to znaczy ze Neymar wygra złota Piłkę, bo jest bardziej medialny i media go wywinduja w górę?

9

Myślałem że Ronaldo jest tak młody że mu zarost nie rośnie a tu prosze jaka niespodzianka

9

Zeby Lusis nie dołączył do urlopu razem z Messim

5

Jak Hiszpania wygra mundial i Iniesta się do tego wyraźnie przysłuży to France Futbol może odkupić swoje winy w styczniu ze złota piłka.

0

Na świecie są gorsze tragedie.np. ludzie chorują, umierają, cierpią. Może to żadne pocieszenie ale w przyrownaniu do tego to żadna tragedia.

0

Byłem przekonany ze na euro Francją ich zleje a się skończyło wszyscy wiemy jak

1

Śmieszne ze Portugalia awansuje i wygra z Francją

4

Trzymać Dybale na ławce to jak trzymać Mercedesa w garażu a jeździć rowerem.
Co ten trener robi kiedy go wpuścić jak nie teraz?

1

Umarł król niech żyje król

0

Argentyną nie ma argumentów aby awansować szkoda.

0

Adele albo Oprah Winfrey...

11

Oby Pique nie mieszał się to bo historia z Neymarem i Griezmannem pokazuje że do nas nie dołączy...

0

Na rok czy na dwa.lata Milan wyrzucony? Bo gazety się nie zgadzają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?