dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ronaldo to slaby bo strzela z karnych to jak nazwać Messiego?
0
A Fazio jest zły ? Moim zdaniem on
1
Co zrobił?
1
Co Pique macza palce w sytuacjach którzy piłkarze maja grać dla nas, a okazuje się zę i tak na koncu nie grają dla nas ( Griezmann, Neymar)
Może do Thiago niech już się nie angażuje.
1
Ronaldo ma pewność siebie a to już wiele daje
0
Thiago musi wejść na boisko. Bo ten środek blado wygląda
1
Nie jest słaby tylko popełnił błąd jak to w życiu bywa.
1
Z Roberto napewno lepiej by to wyglądało na prawej niż z tym Nacho
6
A co Nacho pracuje w urzędzie skarbowym?
5
Jeszcze zatęsknicie za Szpakowskim.
0
Jak ja tej mordy na twoim avatatrze nie znoszę. Dawaj lepiej Griezmanna jak było
0
Biorę Neya z ciemno zamiast innych transferów. Messi to nie Ronaldo młodszy nie będzie.
1
To jest typowy napastnik 5 meczy wymiata po 1 lub dwie bramki na mecz a kolejne kopie się po czole. Taki urok napastnika. Ciekawe co mówiliście jak Griezmann cała rundę jesienna był cieniem samego siebie? Tacy są już napastnicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Parodia kibica jesteś. Prawdziwy napastnik 5 meczy z rzędu strzela gole a kolejne 5 kopie się pi czole. Taki los napastników. Podaj mi kogoś regularnego? Beznema? Luzaku? Lewandowski? Costa? Griezmann? Na każdego w tym sezonie można psy wieszać mając takie podejście
91
Jest pan prezesem federacji hiszpańskiej, kilkadziesiąt godzin przed pierwszym meczem dowiaduje się, że selekcjoner podpisał kontrakt z klubem i po mundialu odchodzi. Co pan robi?
Boniek: Zwalniam go w pięć minut. Chodzi o to, w jaki sposób wszystko się odbyło. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której informację o tym, że Adam Nawałka poprowadzi po turnieju AC Milan, przeczytałbym na Twitterze albo w mediach. Gdyby Adam chciał zostać szkoleniowcem Milanu, byłbym zadowolony, ale zrobilibyśmy to inaczej. Jeśliby przyszedł i powiedział, że po mistrzostwach odchodzi, pogratulowałbym i zorganizował wspólną konferencję prasową. Gdyby postąpił tak jak Lopetegui, nie wahałbym się ani sekundy.
Przegląd Sportowy
Większość prezesów by tak raczej postąpiła jak Rubiales a biali się sapią.
16
Konsultowałem z Sergio Ramosem zatrudnienie Lopeteguiego, gdy się z nim dogadaliśmy. Mieliśmy wielu kandydatów, ale Julen był tym idealnym. (Florentino Perez)
Nic dziwnego że Ramos się oburzył na Rubialesa bo to on tez dostał pstryczka w nos tą decyzją.
0
Okienko zacznie się 1 wiec może jeszcze coś tam kupią
0
100 baniek w kieszeni plus hajs za drewno i idziemy na zakupy po jakiegoś Grajka.
0
Jedno jest fajne: już skończy się ta karuzela z Griezmannem
0
Największe wzmocnienie Atletico. Widać że się wzmacnia w tym sezonie i dobrze, bo może być 3 gigantów LA liga. Co prawda Atletico już od kilka sezonów pokazuje ze jest gigantem ale jednak zawsze czegoś im brakowało a teraz jak zrobią mądre transfery to mogą się równać z Barca i Realem.
0
Z nami akurat w LM by wygrali
1
Ja jestem mega zdziwiony. Ta gierka wskazywała że zostaje. Teraz wypełzną na powierzchnie mega znawcy co mówili ze zostaje i będą się mądrzyć....
0
Ciekawie się zapowiada może wszystko się zdarzyć. Ale raczej opcja z tym tylko ze odchodzi.
( oczywiście wiemy ze do Barcy)
0
Niekoniecznie, bo będą spekulacje ze MU itd....
4
Griezmann dziś powie tak naprawdę polowe informacji . Tylko ze odchodzi i tyle, a gdzie to dowiemy się od Barcelony po 1 lipca
12
Szacunek dla Griezmanna ze do ostatniej chwil żadne media nie wiedza gdzie tak naprawdę będzie grał. Jakby został w Atletico to milczenie do tej pory byłoby bez sensu. Tylko transfer do Barcy jest logiczny przy takim biegu zdarzeń.
0
Będzie ciekawie jak Florek wywali Lopetegui w połowie sezonu jak Beniteza za słabe wyniki. To gość zrobi interes życia.
0
Ciekawe jak Madrycka będzie reprezentacja po mundialu?
Iniesta i Pique odejdą, doszedł Hierro na trenera.
2
Wiekszosc tutaj tez życzy Messiemu mistrzostwa a przecież gra Polska na mundialu:-)